Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: eresz »

Lucifer pisze:So if my view of UJ is that is going to do level 3 to the level 106.650 (because there is also a S&r level) and then reverse and continue to rise because I believe that the direction of the price is upwards. So Am I on the right track?
@Lucifer,
you concentrate too much on showing levels, look for MANIPULATION: places where price stops, reverses, stop hunts, creates trapping patterns - this is where we know that price will cheat on traders.

See my pic, without counting levels see what happened in places marked with a circle: price cheated and went up. Look for such places and wait for stop hunts.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
mamucideal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:33

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: mamucideal »

boze jakie dzieci. szpanuja na mowienie po angielsku? zajmijcie sie zarabianiem!

bez odbioru!

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

eresz pisze:
Lucifer pisze:So if my view of UJ is that is going to do level 3 to the level 106.650 (because there is also a S&r level) and then reverse and continue to rise because I believe that the direction of the price is upwards. So Am I on the right track?
@Lucifer,
you concentrate too much on showing levels, look for MANIPULATION: places where price stops, reverses, stop hunts, creates trapping patterns - this is where we know that price will cheat on traders.

See my pic, without counting levels see what happened in places marked with a circle: price cheated and went up. Look for such places and wait for stop hunts.
First of all thank you for guiding me on the right track. I understand what happened on the areas that you marked I think. I can identify a reversal pattern rrt next to a pin where buy orders where pending and started to rise throwing a pin to a area where has been a accumulation trapping them. They reversed making them think that price is going against them and making them close their trades in loss. In that second circle I see they didn't broke the low and then they accumulated a little with that little candles each of them higher than the others and then suddenly the price shifted hitting the stops of the traders that had sell in that pin in accumulation. This is what I see. What I expect now is that now that price has took out the traders in that pin it will start again to go down.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jackub

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: jackub »

mamucideal pisze:boze jakie dzieci. szpanuja na mowienie po angielsku? zajmijcie sie zarabianiem!

bez odbioru!
no to błysnąłeś mistrzu ..... :509:

Awatar użytkownika
mamucideal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:33

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: mamucideal »

jackub pisze:
mamucideal pisze:boze jakie dzieci. szpanuja na mowienie po angielsku? zajmijcie sie zarabianiem!

bez odbioru!
no to błysnąłeś mistrzu ..... :509:
Błysk mam we krwi! A ty brud.

jackub

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: jackub »

mamucideal pisze:
jackub pisze:
mamucideal pisze:boze jakie dzieci. szpanuja na mowienie po angielsku? zajmijcie sie zarabianiem!

bez odbioru!
no to błysnąłeś mistrzu ..... :509:
Błysk mam we krwi! A ty brud.
Powaliłeś mnie swym intelektem ... a co masz w głowie?
Nie zauważyłeś tego że jeden z dyskutantów nie zna polskiego i wyszedłeś na .... hmmm
Dlaczego gardzisz ludźmi ?

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Jackub - odpuść, przecież z miejsca widać że to "coś" ma w głowie co najwyżej węgiel. Zapewne przewalił trejda lub od razu całe depo i teraz się chłopak wyżywa po forach. Istnieje nawet takie powiedzenie "Cwaniak w necie pizda w świecie".

bez odbioru![/quote]
no to błysnąłeś mistrzu ..... :509:[/quote]
Błysk mam we krwi! A ty brud.[/quote]
Powaliłeś mnie swym intelektem ... a co masz w głowie?
Nie zauważyłeś tego że jeden z dyskutantów nie zna polskiego i wyszedłeś na .... hmmm
Dlaczego gardzisz ludźmi ?[/quote]

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Uwaga na E/USD oraz G/USD , jeszcze nieco spadną pewnie do jutra popołudnia lub poniedziałku. Później dalsze wzrosty - przynajmniej w mojej ocenie.

Nieśmiertelny Trader

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

maccyw pisze:Uwaga na E/USD oraz G/USD , jeszcze nieco spadną pewnie do jutra popołudnia lub poniedziałku. Później dalsze wzrosty - przynajmniej w mojej ocenie.
Nie ma szans, danbo by wtedy zarobil a to niemożliwe, bynajmniej jesli chodzi o edka

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

I'm not quite sure what is going on but is this discussion because of me speaking in english here? if it is tell me I try to translate in the google translater or I can just watch the forum, what you guys share if I'm breaking any rule. If I broke, my apologises.
maccyw pisze:Jackub - odpuść, przecież z miejsca widać że to "coś" ma w głowie co najwyżej węgiel. Zapewne przewalił trejda lub od razu całe depo i teraz się chłopak wyżywa po forach. Istnieje nawet takie powiedzenie "Cwaniak w necie pizda w świecie".

bez odbioru!
no to błysnąłeś mistrzu ..... :509:[/quote]
Błysk mam we krwi! A ty brud.[/quote]
Powaliłeś mnie swym intelektem ... a co masz w głowie?
Nie zauważyłeś tego że jeden z dyskutantów nie zna polskiego i wyszedłeś na .... hmmm
Dlaczego gardzisz ludźmi ?[/quote][/quote]

ODPOWIEDZ