Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Jak na moje oko E/USD właśnie przygotowano do wyjścia z tej dużej kilkutygodniowej rangi. Teraz już tylko wzrosty. To co obserwujemy w dniu dzisiejszym jako spadek to jeden wielki SH, względnie lvl 1 UP.

EDIT: ewentualnie do jutra mogą się kręcić na tym poziomie aby wybić dokładnie jutro dołek. Jakkolwiek, mi się nie chce czekać na idealne wejście które w zasadzie właśnie może być już uformowane, tzn nie potrzebuje W ani M do szczęścia :D

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

Spodziewam się więc, że Eu wzrośnie wysoko, ale po zrzuceniu kolejnego poziomu do 1.22600 (jak to nazwiesz) przeczytałem połowę tego forum i czuję, że gdzieś się dostaję. Czy ktoś może zaproponować cokolwiek, jeśli się zgadza i dlaczego?
Przykro mi, ponieważ tłumaczę z google translater.
Edycja: Albo może przejść do poziomu 1.22000, a potem wznieść się wysoko, nie jestem pewien
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

In my opinion E/USD will go higher in this week, and the real target is somewhere above 1.27 in the further weeks.
On Friday they tested support which works good, so they are ready to attack the higher price levels. Morover, they level counting in this particulary case is not a good idea because they are working in wide range from several weeks, so the levels counting might not help to read the market.

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

Okay Thanks I will take your advice.
Btw I have a question I see that your are not in to count levels bla bla bla(CJ methodology) you found similar methods like ICT. So I learned a lot with it. So I know that price moves where the orders of retail traders are. I know how to see the direction of the price. But sometimes I get confuse if price is going up and if the direction is upwards, when the price retraces to "correct" or to take some position out will it just go to the near retail traders orders? or a near S&R level?
maccyw pisze:In my opinion E/USD will go higher in this week, and the real target is somewhere above 1.27 in the further weeks.
On Friday they tested support which works good, so they are ready to attack the higher price levels. Morover, they level counting in this particulary case is not a good idea because they are working in wide range from several weeks, so the levels counting might not help to read the market.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Lucifer - do not treat it such a scheme and it should start works for you. If you count levels then be careful in ranges (chop zones), especially in the big ones. I really like Michael (the guy nicknamed ICT) but the CJ has been closer to the truth, i.e. level counting is better than trying to find the working OB.

GBP/USD

Obrazek

EUR/USD

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: eresz »

no @maccyw

dawno tu nie byłem, ale widzę, że wymiatasz :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

O jak dobrze zobaczyć tutaj znowu starego znajomego ! :D
Thx, w końcu chyba weszło mi w krew i w końcu też mogę dość swobodnie powiedzieć "I see the price" :D

A jak tam u Ciebie ? BTW. wiesz może co tam u Druli, jak jemu idzie ? W sumie to niezmiernie mnie to ciekawi bo on skupiał się na M1 oraz M5 więc jeżeli on zaczął "widzieć" na interwałach M1 lub M5 to dzisiaj powinien już w ogóle być ultragalaktycznym rozpierdalaczem na FX :D

Nieśmiertelny Trader

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Jakaś wypłata, coś teges? :)

Awatar użytkownika
3xV
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 kwie 2016, 22:31

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: 3xV »

maccyw mam do Ciebie prośbę, umieszczasz tu całą historię więc nie powinno być problemu,
już raz ktoś o to prosił ale się nie zrozumieliście :? wrzucił byś zagania na wykres? Żeby to wyglądało tak
jak na moim załączniku,
Obrazek
Możesz to zrobić na dwa sposoby jeden bez wskaźnika wciskając shift i przenosząc myszką
jedną operację z danej pary (normalnie łapiesz w historii lewym i przeciągasz na wykres z shiftem wciśniętym)
Albo normalnie używając wskaźnika który zrobi to za Ciebie i jeszcze pipsy policzy, tak jak na moim screenie.
Który zamieszczę w tym poście.

Pozdrawiam,
3xV
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." D.D.E.
Vision :arrow: Valor :arrow: Victory

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

So if my view of UJ is that is going to do level 3 to the level 106.650 (because there is also a S&r level) and then reverse and continue to rise because I believe that the direction of the price is upwards. So Am I on the right track?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ