Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

tomeknowak pisze: Inny znajomy pracowal w duzej firmie, ktora brala podwykonawcow do roboty (w tej samej branzy), potem im nie placila za roboty, a oni myslac, ze bedzie kasa .
Typowe tłumaczenie wtopy. Sorry, ale jedna z podstawowych zasad podwykonawstwa to częste rozliczenia, a w razie jakichkolwiek opóźnień wstrzymanie prac. Ja liczę się raz na tydzień; oczywiście to wynik doświadczenia bo też były wypadki i wtopy na początku.
Twoi znajomi nie zostali załatwieni przez złych ludzi, tylko dali dupy naiwnością i amatorszczyzną, tak po krótce.

Co do meritum wątku.
Nowa edycja kursu wygląda interesująco. Jacek wziął sobie do serca wykpiwane tu na wszystkie strony 'informatyk zrobi ci to za pizzę' i teraz każdy kursant ma dostęp do jakiejś platformy sprzedażowej czy czegoś w tym guście. Nie chciało mi się zagłębiać, ale wygląda z grubsza jak wirtualny sklep i kreator stron.
Zobaczymy co będzie dalej.

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Ludzie nie płacący za wykonaną pracę to według dziabucha dobrzy ludzie .....

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Nie wiem jak Was, ale zawsze mnie to irytuje - opowieści z cyklu "bo znajomy coś tam", "bo szwagier otworzył firmę i splajtował", "bo mój kolega ma kolegę, a ten kolega kolegi ma jeszcze kolegę i on powiedział coś tam"...

Takie sobie samemu tłumaczenie, że jak komuś nie wyszło to Tobie na pewno też. To na pewno nie jest dobry tok myślenia. Po drugie jest jeszcze jedna kwestia niezwykle istotna.

Jak ktoś nie ma pojęcia o wyżej wspomnianej kostce, busach czy cokolwiek innego np. prowadzenie restauracji, widzi w tym tylko "mam firmę", "jestem przedsiębiorcą", "jestem na swoim", w ogóle nie ma większego pojęcia o tym, liczy tylko na pieniądze, nie ma ZAMIŁOWANIA do tego to co tu dużo ukrywać.

Prędzej czy później splajtuje, albo nabawi się zawału, siwych włosów, albo ich brak. Jak można być mechanikiem nie lubiąc naprawiać aut, albo przedszkolanką nielubiącą dzieci? Samouk mechanik z zamiłowania który lubi majstrować przy samochodach w garażu do końca życia może z pasji to robić nie musząc oczekiwać za to sowitej zapłaty. W takim przypadku jest tylko chęć powiększenia takiej pasji do działalności przedsiębiorczej.

Wcześniej podałem przykład Fornalskiego z IAI firmy wartej z grubo ponad 40 milionów. Facet robił na początku jakiś hip-hop stronkę, wywiady z raperami, melanże, prowadzenie stronki z pasji, dziś jest na giełdzie NewConnect. To tak odnośnie jakiegoś "Janusza" biznesu który nagle odłożył pieniądze i chce być teraz Panem przedsiębiorcą, który zacznie nagle sadzić pomidory, czy szyć ubrania nie mając w ogóle o tym pojęcia.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

jackub pisze:Ludzie nie płacący za wykonaną pracę to według dziabucha dobrzy ludzie .....
Bardzo proszę nie przypisywać mi czegoś, czego nie powiedziałem.
Oszuści oraz złodzieje byli, są i będą. Jednym z elementów każdego biznesu jest zachowywanie elementarnych zasad zabezpieczania się przed nimi.
Odkładanie rozliczeń ponad możliwą do finansowego udźwignięcia miarę i zdawanie losu firmy na ustne obiecanki obcych ludzi jest zwykłą głupotą. Zwykła pragmatyka, aspekty etyczne to całkiem osobne zagadnienie.

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

dziabuch pisze:
Co do meritum wątku.
Nowa edycja kursu wygląda interesująco. Jacek wziął sobie do serca wykpiwane tu na wszystkie strony 'informatyk zrobi ci to za pizzę' i teraz każdy kursant ma dostęp do jakiejś platformy sprzedażowej czy czegoś w tym guście. Nie chciało mi się zagłębiać, ale wygląda z grubsza jak wirtualny sklep i kreator stron.
Zobaczymy co będzie dalej.


Nie wiem czego Ty się spodziewasz po Jacku? Chyba nie myślisz że ta cała szopka z kursami jest po to by ktoś, prócz Jacusia zarobił na tym kasę?
Już ktoś tu wcześniej napisał że został zmieniony tylko pierwszy miesiąc kursu, żeby mniej błyskotliwi nie wyczaili o co w tym wszystkim chodzi. Po miesiącu obietnic że teraz to już będzie gruba jazda, okazuje się że kurs jest do bani a kasa przepadła bezpowrotnie.


Samo życie :D

whoknew08
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:14

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: whoknew08 »


dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

mix pisze: Nie wiem czego Ty się spodziewasz po Jacku? Chyba nie myślisz że ta cała szopka z kursami jest po to by ktoś, prócz Jacusia zarobił na tym kasę?
Pisałem już wcześniej swoje odczucia na temat kursu, które są raczej pozytywne. O ile support techniczny oferowany teraz jest w miarę sprawny to jedynym moim zastrzeżeniem pozostanie brak informacji że kurs jest adresowany TYLKO do ludzi, którzy posiadają jakąś specyficzną wiedzę i chcą z jej popularyzowania uczynić źródło dochodu.

P.S. Nie rozumiem co w ogóle do tematu wątku ma sprawa zaangażowania Jacka w środowisku pua.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Pewnie mu jakiś informatyk za koszt pizzy zrobił lepszą grafikę, żeby co niektórzy nie zrezygnowali z kursu przed upływem miesiąca.
Nie wiem kiedy dokładnie była ta nagonka na kurs ale sądzę że niedługo przybędzie tu paru nowych "kursantów", którzy zorientowali się ile to wszystko jest warte.

whoknew08 pisze:Cały paragraf o Brunecie:
http://www.uwodzenie.org/ranking-polski ... wg-adepta/
Na tej fotce jest pewnie ta mis szkoły, którą to Jacuś zabrał do Zakopanego w wiadomym celu...

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

whoknew08 pisze:Cały paragraf o Brunecie:
http://www.uwodzenie.org/ranking-polski ... wg-adepta/
Cytuję opinię o Panu od siedmiocyfrowych kwot itd., biznesów:

Kod: Zaznacz cały

Brunet jest uwodzicielem, który potrafi strzelić kosmiczne gafy, opowiedzieć kobiecie „dziwne” historie jak to ukąsiła go mrówka i mu penis stał 2 dni. 
Co Wy na to?

Kod: Zaznacz cały

Bywają kobiety, które na wszelkie sposoby próbują, żeby miał z nimi wytrysk. Bezskutecznie. 
Kłopoty z erekcją, problemy z wytryskiem. Lat prawie 40, a bez rodziny itd. Samotny facet.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Brunet jest uwodzicielem, który potrafi strzelić kosmiczne gafy, opowiedzieć kobiecie „dziwne” historie jak to ukąsiła go mrówka i mu penis stał 2 dni.

Hahahha, ale przecież to jest poważny przedsiębiorca

ODPOWIEDZ