Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

Kreaster pisze:Za 30 zł można sobie kupić domenę, 1500 zł kupić grubą kampanię na Google AdSense, a za resztę wynajmować u kogoś reklamy, banery, pozycjonować stronę przez SEO...
Koszty, ktore przedstawiles dotycza reklamy. Trzeba miec takze srodki na biznes (wiecej lub mniej w zaleznosci od biznesu) oraz oczywiscie jakis dobry pomysl na biznes, bo trudno jest znalezc cos na rynku czego nie ma, a na czym by mozna bylo w mare zarabiac. Przykladowo moj znajomy kupowal w hurtowni m.in. kamery (w cenach najnizszych w Polsce) i prowadzil serwis kas fiskalnych. Sprzedawal te kamery w sklepie na miescie. Po kilku latach poszedl do firmy na etat mowiac, ze bardziej mu sie to oplaca, bo tutaj po 8 godzinach ma spokoj, a zarobki mial podobne (podejrzewam okolo 2 tysiecy zlotych netto miesiecznie). Sam mowil, ze dlugo czasu schodzilo na tym, az sie jakis klient pojawil w sklepie. No coz male zapotrzebowanie na rynku. Ja np. robilem strone z ubraniami dla kobiet dla klienta. Wiadomo, ze mozna zrobic sobie taka strone samemu, ale takich stron jest cala masa w Polsce i zawsze potencjalna klientka sklepu woli kupic cos np. na allegro, bo tam ma wiekszy wybor, zazwyczaj nizsze ceny, a o takim sklepie latwo tez zapomniec (zobaczysz reklame kupisz raz i na tym koniec).

Dlatego latwiej jest znalezc sobie coacha, ktory obieca ci, ze za 3 tys. zl bedzisz milionerem. Swoja droga bardzo sie na "jacku" zawiodlem. Na poczatku mu wierzylem, ale w miare czasu coraz mniej. Po lekturze tego forum stracilem calkiem w niego wiare.
mario76 pisze:
Jacku powiem krótko, może czytasz - a wez ty spierdalaj!
"jacek" pewnie by powiedzial, ze mario76 nie zrozumial tresci ksiazki, za malo pracy na to poswiecil albo przydalo by mu sie jakies szkolenie z rozwoju osobistego.

Jeszcze pytanie do "jacka", bo pewnie on od czasu do czasu to forum czyta (w koncu uaktualnil swoj kurs jak to sugerowali osoby z tego forum). Jezeli masz miliony na koncie, to dlaczego zajmujesz sie takimi sprawami, jak usuwanie komentarzy od hejterow pod filmikami albo opisywanie tekstem wszystkich filmow na swojej stronie? Nie szkoda ci czasu? Jak wy bylibyscie milionerami to tez byscie to robili?

Mysle, ze ja zostane na etacie do konca zycia dzieki takim ludziom jak "jacek", ktory utwierdzil mnie tylko w przekonaniu, ze nie da sie prowadzic normalnego biznesu.
Sorry za brak polskich znakow.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Wilk w owczej skórze...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Posłuchajcie od tego momentu, jak się Wam całości nie chce oglądać:

8:35
https://youtu.be/tBDpW00RgZQ?t=515
8:50 itd.

Podgłośnijcie sobie :wink:.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

tomeknowak pisze: jakis dobry pomysl na biznes, bo trudno jest znalezc cos na rynku czego nie ma, a na czym by mozna bylo w mare zarabiac.
Trudno?
Masz tu pomysły:
*brukarstwo
*kafelkarstwo
*murarka

Klienci sami Cię szukają, koszt inwestycji góra 2 tyś.; czas nauki fachu od zera to kilka tygodni.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

dziabuch pisze:
tomeknowak pisze: jakis dobry pomysl na biznes, bo trudno jest znalezc cos na rynku czego nie ma, a na czym by mozna bylo w mare zarabiac.
Trudno?
Masz tu pomysły:
*brukarstwo
*kafelkarstwo
*murarka

Klienci sami Cię szukają, koszt inwestycji góra 2 tyś.; czas nauki fachu od zera to kilka tygodni.
No z tym kosztem 2 tysiące to kolego pojechałeś. Chciałbym widzieć brukarza ze sprzętem za max 2000 zł.
Napisz czym dowieziesz kostkę do klienta, czym wywieziesz ziemię, czym utwardzisz teren, ile czasu Ci to zajmie i ile dajesz na to gwarancji?

Gdyby nie Twój nick, pomyślał bym że te dobre rady zapodaje brunet Jacek z podziemia uwodzicieli :lol:

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

A więc tak: ogólne przygotowanie terenu jest w gestii klienta; materiały również. Takie są zwyczaje dla robót na tzw. 'bogatych przedmieściach' czyli targecie klienteli dla małych wykonawców. Wykonawca tylko układa chodnik.
Zagęszczarka 85 kg w LeroyMerlin 159O złotych dokładnie; akurat niedawno kupowałem, chińska kopia hondy, spokojnie wytrzyma rok. Do tego potrzebna taczka, poziomica i kilka pierdół. Spokojnie zamknie się w 2 tysiącach. Klamoty można wozić zwykłą osobówką; docelowo konieczny van albo chociaż kombi, ale na początku naprawdę można się obyć.
Siedzę w branży prawie 1O lat, w tej kwestii naprawdę wiem co piszę.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Wilk w owczej skórze...

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Kreaster pisze:Posłuchajcie od tego momentu, jak się Wam całości nie chce oglądać:

8:35
https://youtu.be/tBDpW00RgZQ?t=515
8:50 itd.

Podgłośnijcie sobie :wink:.
na tym samym patencie teraz jedzie mase szkoleniowców: ja sie znam a wszyscy iini chuja wiedzą :wink: ale może ma troche racji do konca nie oglądałem

-- Dodano: 18 cze 2017, 20:43 --

https://www.olx.pl/oferta/rozwoj-osobis ... ddad5fa0c9

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

dziabuch pisze:A więc tak: ogólne przygotowanie terenu jest w gestii klienta; materiały również. Takie są zwyczaje dla robót na tzw. 'bogatych przedmieściach' czyli targecie klienteli dla małych wykonawców. Wykonawca tylko układa chodnik.
Zagęszczarka 85 kg w LeroyMerlin 159O złotych dokładnie; akurat niedawno kupowałem, chińska kopia hondy, spokojnie wytrzyma rok. Do tego potrzebna taczka, poziomica i kilka pierdół. Spokojnie zamknie się w 2 tysiącach. Klamoty można wozić zwykłą osobówką; docelowo konieczny van albo chociaż kombi, ale na początku naprawdę można się obyć.
Siedzę w branży prawie 1O lat, w tej kwestii naprawdę wiem co piszę.
Jeżeli faktycznie jest coś takiego że tylko układasz chodnik na utwardzonym przez kogoś terenie, wierzę że zmieścisz się w tej kwocie i zwracam honor.
Ja z czymś takim się nie spotkałem w mojej okolicy. Tutaj istnieje kilka firm, które wjeżdżają z ciężkim sprzętem i robią wszystko na gotowo wraz z transportem zamówionego materiału. Sam korzystałem z usług jednej z nich 2 lata temu więc trochę jestem zorientowany.


OK ale wątek jest o samozwańczym "Kołczu" i uwodzicielu Jacku a my tu piszemy o budowlance...


Osoby zainteresowane "biznesami" i podbojami miłosnymi Jacka, który uważa się za światowej klasy eksperta od rozwoju osobistego, mogą co nieco wyczytać o jego "biznesach" które prowadził przed założeniem kanału sukces.pl na YT.
Taka ciekawa strona na którą trafiłem przypadkiem...


http://uwodzenieipodryw.pl/2012/12/uwodzenie/


Jacek Brunet to dawna ksywa Jacka Wiśniowskiego...

Miłej lektury...

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Jak czytam takie opowieści to nie wiem jak ludzie mogą kupować szkolenia od 20 letnich wysuszonych kolesi w taniej koszuli ala Miami Vice lata '80. Trzeba być ostrym desperatem.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Ja nie wiem po co to czytać, chyba żeby przeglądarka zmieniła twój profil reklamowy na ciekawszy... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Adept też w takich "zajebistych" koszulach pomyka

ODPOWIEDZ