Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Całe życie wydawało mi się, że rentierem jest osoba, która przez 90% swojego czasu nic nie musi robić a mimo tego na konto wpływają spore kokosy.
Przykładowo rentierem może być człowiek, który wynajmuje ludziom kilka mieszkań w centrum Nowego Jorku, jeden dzień w miesiącu sprawdza czy przelewy są porobione, podatki opłacone a resztę 29 dni leży na hamaku brzuchem do góry w Miami jednocześnie będąc masowanym po karku przez Miss USA w bikini.
Moim zdaniem Jacek mógłby być rentierem ale po prostu chce zarobić więcej kasy więc działa na YouTube, gdyby tego nie robił pewnie też miałby jakieś tam zyski ale on woli popracować by mieć więcej pieniędzy co w moich oczach jest zrozumiałe.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Obrazek

-- Dodano: 09 lut 2018, 18:07 --

Obrazek

EdThorp
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: EdThorp »

Jacenty powiedział, że śmieje się z tego wątku na forum. Widać temat tak go ubawił, że opłacił adwokata, żeby zamknął wątek.

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

Hej, pewnie wiesz o tym co ten Pan zrobił 2 dni temu.
Jednak jego sukcesy zaczęły się w 12 roku życia,
kiedy to napisał i sprzedał grę komputerową.

Podejrzewam, że to wtedy się u niego zaczęła żyłka
biznesowa, bo odkrył, że może coś stworzyć i to sprzedać.
Potem tworzył i sprzedawał kolejne firmy, doprowadzając
do tego, że dziś jest wart 20 miliardów $.

Czego możesz się od niego nauczyć?
Takie pytanie zadał mi wczoraj dziennikarz TVN.
Też byłem zaskoczony, bo to tej pory jakoś w TV
mnie nie było.

Powiedziałem mu, że można nauczyć się jego pracowitości,
jego wizji, które nie mają żadnych ograniczeń.
Jego uporu, pomimo ludzi, którzy twierdzą, że
nie da się zrobić samochodu elektrycznego, który
będzie się genialnie sprzedawał, nie da się wysłać
rakiety w kosmos 100 razy taniej jak do tej pory itd.

Dlaczego Ci o tym mówię?
Dlatego, że wczoraj miała miejsce premiera książki
"Mistrzowie". Elon Musk, jest tam opisany jako jedna
ze 101 inspirujących osób. Osób, od których warto
się uczyć, słuchać co robią i jak robią.

Jak wiesz jak to robią "Mistrzowie", to będzie Ci
znacznie łatwiej podejmować w życiu decyzje
prowadzące do sukcesu.

Wczoraj przez godzinę zatkało serwer, ogromne
ilości osób zamawiały książkę. W przeciągu doby
sprzedało się ponad 2700 sztuk książki.
Jak chcesz ją dla siebie, to możesz ją zamówić
za 11,5 zł na stronie http://sukces.pl/101

Spośród tych opisanych 101 "Mistrzów" na pewno
znajdziesz choć jedną osobę, która stanie się Twoim
mentorem, do naśladowania i uczenia się.
Uważam, że bez dobrego wzorca niemożliwe jest
osiąganie ponadprzeciętnych rezultatów.
Więc warto je szukać.

Jacek


P.S.
Jeśli chcesz WIĘCEJ, to
zobacz jeszcze tą stronę.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Ale bełkot. Nie wyobrażam sobie czytania książki pisanej w podobnym stylu do tego, który podałeś w tej wiadomości.
Na 100% to pisał sam Jacek.
Jest na rynku biografia Elona Muska i warto ją przeczytać, nie trzeba się męczyć jakimiś ciężko strawnymi wypocinami Jacka...

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »


KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Tadzio już w TVN nie występuje;]

Macen
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2018, 09:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Macen »

No dobra wszystko jest dopuszczalne co do Jacka, tylko czy macie jakieś konkretne dowody że Pan Jacek robi filmy tylko po to by zarabiać na tym?
Ja się przekonałem że nie ma żadnej wiedzy o uwodzeniu a ten cały "brunet" haha (bez komentarza, nawet nie żal mi tych ludzi co się nagrali na to GÓWNO) , no dobra ale on stworzył kanał o zarabianiu pieniędzy i sukcesie tylko tu pytanie czy rzeczywiście jest aktorem czy ma jakieś pojęcie na ten temat.
I tu pytanie poparte DOWODAMI a nie wydaje mi się...

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Wkraczamy w nową erę... Coachingu..

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Swoją drogą zastanawiam się jeszcze dlaczego ten wątek jest ciągle aktywny? :)

Jest zarzucane Jackowi, że on w kółko gada to samo - zupełnie jak my tutaj,

Ktoś tam pisze, że Jacek nie chcę ujawniać swoich biznesów - dlaczego miałby to robić?
Jest full tematów, których to nie poruszam z ludźmi których nie znam i wydaje mi się to normalne.

Częsty argument jest taki: ,,Jacek sprzedaje kursy po kilka tys. więc fajnie by było wiedzieć z których biznesów tworzyło się jego doświadczenie"
No cóż, może to i prawda ale powiedzmy sobie szczerze - ilu z nas dokładnie czyta skład produktów i potem sprawdza jakie dane składniki mają wpływ na nasze zdrowie? ;) - a mimo to jemy aż nam się uszy trzęsą.

Co druga osoba tutaj pisze, że zawartość kursów Jacka jest wątpliwej jakości - a co w dzisiejszych czasach nie jest wątpliwej jakości?

Papierosy, które powodują masę chorób, alkohol niszczący zdrowie i rodziny, leki mające zdolności uzależniające, fast-foody pełne w wątpliwej jakości tłuszczów, cukier który jest dosłownie wszędzie ładowany wiadrami, energetyki zawierające tablice Mendelejewa, zasyfione powietrze, wątpliwej jakości samochody u handlarzy, niewierni małżonkowie, chiński sprzęt AGD, kumple rozgadani za plecami - wszystko co nas otacza może być szajsem,

Tak samo jest z kursami u kołczów, jeden będzie na wagę złoty a drugi będzie wywaleniem kasy w błoto,
Tak naprawdę każdy zakup to ryzyko - ktoś napisze, że trzeba ostrzegać przed wątpliwymi kursami - dlatego to też powstają takie tematy jak ten i wszyscy są poinformowani.


Zauważyliście, że Coaching opiera się głównie na 2 tematach?

1) zarabianie kasy
2) bzykanie lasek

Kojarzy mi się to z filmami produkcji Amerykańskiej z lat 90, gdzie to wyznacznikiem wszystkiego były wielkie fury i cycate blondyny.

Kołcze z tej pierwszej kategorii mają cholernie ciężkie zadanie (piszę serio) bo bardzo często są zjadani po 2-3 filmikach więc muszą się wykazać jakąś tam IQ aby ich kanały nie okazały się klapą,
Jeżeli chodzi zaś o kołczów z podrywania kobiet to na YouTube jest ich wysyp, gwarantuję każdemu z was, że nikomu nie uda się zliczyć kanałów o tematyce podrywania, zaliczania, randkowania itp.

Kolejna sprawa jest taka, że 90% kołczów sprzedaje kursy za słone pieniądze - jest to po prostu biznes taki jak np. prowadzenie warzywniaka na osiedlu (Z tą różnicą, że bardziej opłacalny i przyjemny)

pieniądze i seks - na tym stoi nasz świat, dlatego kołczów będzie coraz więcej ;)

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

https://www.youtube.com/watch?v=OGwXo3T3ju0 od teraz możecie już oglądać Jacka 24/7. Ależ on ma świetne pomysły. Poważnie!

ODPOWIEDZ