Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
ALcapone
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2017, 14:16

Re: Opinia...

Nieprzeczytany post autor: ALcapone »

Kreaster pisze:
Uważam, że masz niezwykłe złe podejście do pieniędzy i nigdy z takim czymś się nie dorobisz. Niestety ludzie sami sobie na siłę wcisnęli do głowy jakieś bzdurne etyki i moralności - KTÓRE NIGDY NIE SĄ TWOJE.
Nie jest moim celem dorabianie się. Po prostu mam alergię na kłamstwa i manipulacje. W zasadzie podzieliłeś moją opinię , bogactwo i uczciwość nie idą w parze. I nie pomoże tu żadne opowiadanie Jacusia. Jego rady na sukces można by opisać jednym zdaniem : Zapłać mi a potem rób tak jak ja (czyli naciągaj innych ludzi na nic nie warty swój produkt) .

Ja rozumiem że można nie chcieć przekazać informacji o swoich biznesach ale z jednej strony biznesy Jacusia oparte są w całości na e-commerce a z drugiej jego jak się wydaje główny produkt czyli Geniusz jest sprzedawany na tak żenującej stronie że ręce opadają. Pomijam sprawy estetyki ale strona jest zlepkiem starych sex biznesów których nawet nie potrafi usunąć z tej strony.

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

Właśnie kupiłem Jacka książkę za 11zł, nie specjalnie wiele się po niej spodziewam, ale bardziej z ciekawości.

I tu kolejna niespodzianka - Jacek rusza z kolejnym pomysłem! Teraz jego występy na YT będą w abonamencie!!!

Coraz bardziej uważam go za pracowitego faceta, i na pewno nie jest rentierem:)

Masz możliwość uzyskać dostęp do
dodatkowej wiedzy. Są to specjalne
konferencje jakie robię 2x w miesiącu.
Każde po 1,5h z wiedzą jakiej nie podaję
ani na Youtube, ani w moim newsletterze.
Przeczytaj tutaj więcej:
http://mistrzmotywacji.pl/s

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Swoją drogą z tej ksiażki tez nieźle wykminił. Ludzie napisali ją za niego:) On dał niską cenę, ale jednocześnie jebnął te konferencje na Youtuba i to było zamierzone:) Ktoś kto kupił książkę za 11 zł kupi też konferencje zawięcej

Głupio mu było sprzedawać książkę, którą nie on napisał, ale takim o to sposobem sobie zarobi;] MA ŁEB:)

Książka tania, niby tak z dobrego serca:) Ale zamieroznym celem było wykupienie konfernencji;]

-- Dodano: 08 lut 2018, 09:59 --

6. Miejsce VIP na moich otwartych szkoleniach.

HAHAHAHA

miejsce VIP

Byłem na projekcie sukces, który organizował kilka lat temu i też tam robił dostępy VIP. Nawet już nie napisze jak to wyglądało. Po prostu siedziałeś w AULI wykładowej politechniki i miałeś 1 rząd :D:D

-- Dodano: 08 lut 2018, 10:18 --

"Pan Jacek miał kiedyś wykład na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Szkoda że nie widzieliście min wykładowców na jego teorie. Istny kabaret. Mylił podstawowe pojęcia i mechanizmy ekonomi, zarządzania. Generalnie wodoleistyka, brak spójności i opowieści typu coś miałem gdzieś robiłem coś sprzedałem. Ani jednej konkretnej informacji czy przykładu. Podam przykład: twierdzi ze spółkę zoo stworzoną na czas nieokreślony można zamknąć jednym pismem w KRS..."

Wypowiedz jednego z internautów pod filmem Marszałkowskiego:):)

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

[quote="KAZIKGAZIK"]Swoją drogą z tej ksiażki tez nieźle wykminił. Ludzie napisali ją za niego:) On dał niską cenę, ale jednocześnie jebnął te konferencje na Youtuba i to było zamierzone:) Ktoś kto kupił książkę za 11 zł kupi też konferencje zawięcej

Głupio mu było sprzedawać książkę, którą nie on napisał, ale takim o to sposobem sobie zarobi;] MA ŁEB:)

Książka tania, niby tak z dobrego serca:) Ale zamieroznym celem było wykupienie konfernencji;]





No ma łeb.Dlatego ma kasę i dlatego mu tu o nim piszemy a nie on o nas:))

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

My piszemy o nim z innych powodów i nie chodzi tu o kasę...

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

KAZIKGAZIK pisze:My piszemy o nim z innych powodów i nie chodzi tu o kasę...


Myśl przewodnia jest taka, że jest jakimś oszustem. Problem, albo i nie problem, polega na tym iż wychodzi na to że działa legalnie. Produkty słabe, ale chińszczyzna też do dupy a świat podbiła.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Problem polega na tym, że wychodzi na to, że dorobił się na mówieniu o sukcesie, a nie na samym sukcesie. Problem polega na tym, że opowiada o 7 cyfrowych kwotach, które zarabia tylko w Polsce. Problem polega na tym, że robi się na wielki autorytet, mentora, inwestora, biznesmana, anioła biznesy, który działa w internecie na całym świecie, a co możemy sie o nim dowiedzieć to tylko same sexy, uwodzenie, promnety i topmedium. Problem polega na tym, że nie ustosunkował się do stawianych mu pytań. On sam mógłby zakończyć ten nieskończony wątek pełen jednej wielkiej beki, ale z jakiś tajemniczych powodów tego nie robi...że niby konkurencja tak?

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

KAZIKGAZIK pisze:Problem polega na tym, że wychodzi na to, że dorobił się na mówieniu o sukcesie, a nie na samym sukcesie. Problem polega na tym, że opowiada o 7 cyfrowych kwotach, które zarabia tylko w Polsce. Problem polega na tym, że robi się na wielki autorytet, mentora, inwestora, biznesmana, anioła biznesy, który działa w internecie na całym świecie, a co możemy sie o nim dowiedzieć to tylko same sexy, uwodzenie, promnety i topmedium. Problem polega na tym, że nie ustosunkował się do stawianych mu pytań. On sam mógłby zakończyć ten nieskończony wątek pełen jednej wielkiej beki, ale z jakiś tajemniczych powodów tego nie robi...że niby konkurencja tak?

To akurat żaden problem dla niego. To nawet tak naprawdę nie jest nasz problem. Każdy dorosły i normalnie myślący człowiek wie, że nie ma żadnego Jacka Rentiera. Filmiki są dobre, a te stare moim zdaniem wręcz rewelacyjne. Jeśli ktoś szuka motywacji i chce poznać tytuły dobrych książek (nie Jacka oczywiście) to z tych właśnie filmików wiele się dowie. A książki proponował często naprawdę znakomite, sam dzięki temu kilka przeczytałem.

Ludzie kupią wszystko, kwestia sprzedania dobrego. Nam nic do tego w świetle prawa.

P.S. Szkolenie w tanim abonamencie to majstersztyk. Pomnóż te kilkadziesiąt złotych przez kilka tysięcy ludzi i masz pensje jak ta lala. Ale to też kolejne potwierdzenie, że rentier to bajka.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 13:32 przez mario76, łącznie zmieniany 1 raz.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

W świetle prawa oczywiście, że nie a w świetle moralności?

P.S

https://www.youtube.com/watch?v=HgvXPsP ... e=youtu.be

0.46 śmiechłem ahahahaha

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

KAZIKGAZIK pisze:W świetle prawa oczywiście, że nie a w świetle moralności?

P.S

https://www.youtube.com/watch?v=HgvXPsP ... e=youtu.be

0.46 śmiechłem ahahahaha

Sprzedawanie książek i filmiki są raczej moralne.
Kursy - nie przeszedłem, wiec się nie wypowiadam.

ODPOWIEDZ