Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
ALcapone
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2017, 14:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ALcapone »

Jacuś to najbardziej fałszywy człowiek na YT w temacie motywacji. Fałszywy oznacza kłamca i oszust i on ma być ekspertem uczciwego dorabiania się. Ogólnie śmiem twierdzić że 99,9% ludzi bogatych dorobiło się nieuczciwie. Nie oznacza to że kradli w takim sensie ale dorobili się na krzywdzie innych , często balansując ale na granicy prawa. Takich rodzajów nieuczciwości jest bardzo dużo. Ot chociażby każda reklama produktu która zawsze kłamie i obiecuje więcej niż jest w realu. Tylko ludzie z twardym kręgosłupem moralnym dochodzą do czegoś bo zawsze ich sukces polega na wspinaniu się po trupach innych , to może być np płacenie innym za pracę 2000 brutto (albo za pizze jak to robi Jacuś ), optymalizacja podatkowa, wykorzystywanie wpływowych znajomości biznes - państwo. Tak czy inaczej ludzie którzy dorobili się naprawdę uczciwie (moralnie) jest tak mało jak prawdopodobieństwo że spadnie na ciebie samolot.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

@Teflon Dokładnie tak to wygląda. Gość niby zarabia na całym świecie a ma problem z wysłowieniem się po polsku.
Cały paradoks polega na tym że swój wolny czas poświęca na tworzenie badziewia w tym języku dla 10 % zysku.
Jest to tym bardziej dziwne że tak oświecony i nieomylny człowiek na jakiego się kreuje a w dodatku ponoć najlepszy uczeń w klasie nie potrafi przeprowadzić tak banalnej kalkulacji.

Teraz będzie promował swoją kolejną książkę, oczywiście w języku polskim dla 10 % zysku, tradycyjnie na forum pojawi się kilka jednopostowców, którzy zalogują się tu tylko po to żeby napisać jaki to Jacek jest zajebisty i jak im życie uratował... Pierwsze osoby już piszą, nawet bez zapoznania się z wątkiem... czekamy na następnych oświeconych, którzy dzięki Jackowi wiedzą jak żyć.

Co do ostatniego filmu Jacka, wygląda to jak płacz dziecka, które nie wie czy uciekać czy próbować się bronić. Taki krzyk rozpaczy, zdemaskowanego kołcza, który sam dla siebie jest bogiem... Niby oświecony człowiek a tu takie napady agresji wymierzone w trzeźwo myślących forumowiczów, nazywanych przez niego "hejterami"...
No i na koniec wisieńka na torcie "a teraz idę się dobrze bawić bo sobie na to zapracowałem..." Już widzę jak się bawi po wyłączeniu kamerki, kiedy wraca codzienność i trzeba się targować z hydraulikiem o 50 zł. za podłączenie pralki...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Kolosalny pisze:Witam wszystkich obiektywnych i mniej obiektywnych „forumowiczów”. Piszę ten komentarz bo krew mnie zalewa patrząc na ten cały zlew na tym wątku. Przeczytałem losowo kilka postów, nie wiem co tu jeszcze siedzi ale po tych 5minutach czytania przedstawię własną opinię. Jestem wdzięczny Panu Jackowi za pracę którą wykonuje dlatego odczuwam moralny obowiązek sprostowania pewnych „wypaczeń”:

1. Książka „Rusz dupę” – kupiłem, przeczytałem i POLECAM, znalazłem w niej wartościowy content, a dodam, że czytam dużo.
2. Kurs 1Mln – nie kupiłem, ale skorzystałem z kursu technik zapamiętywania wyprodukowanego przez Marcina Kowalczyka, promowany na kanale sukces.pl. Przed kursem obejrzałem wszystkie filmiki Marcina na YT i doszedłem do wniosku, że warto… Dziś nie mam, żadnych problemów ze skutecznym zapamiętywaniem a dodam, że przed kursem przeczytałem 2 książki z tej dziedziny i nie zrobiłem takiego postępu jak teraz.
3. Kanał na YT sukces.pl – ostatnio obejrzałem film pt. 18 x Dlaczego biedni są biedni. Nie jestem milionerem więc czuje się biedny zarabiając na łapę 4 tys mc, potrafiłem z tego filmu wyciągnąć wnioski (jestem leniwy, nie myślałem w odpowiedni sposób, nie szukałem odpowiedniej wiedzy)
4. Pozostałe filmy na na kanale YT sukces.pl – dla mnie 100% wartości. Choć pewne historie opowiadane powtarzają się to jeśli z 10min filmu który dostaję za darmo trafia do mnie 1minuta to było warto i nie żałuję.
5. Produkty które reklamuje – Geniusz, nie korzystałem nie mam opinii.

Do tej pory czerpię wiedzę z kanału sukces.pl za darmo więc czas poświęcony na napisanie komentarza jest pewnym aktem zapłaty za wkład Pana Jacka w mój rozwój.
1. Ok. Skoro znalazłeś dobry content.
2. Nie kupiłeś, a widzisz, bo wszystko kręci się wokół tego kursu, który pozostaje wiele do życzenia.
3. Hmm.. czemu Jacek unika odpowiedzi jeśli chodzi o jego firmy? Opowiada ciągle te same banały. Ciągle te same śpiewki. Napisze CI to wielkimi literami. Unika odpowiedzi na stawiane pytanie odnośnie JEGO KUR... FIRM. Opowiada o milionach, tworzy kursydotyczace zarabiana pieniędzy,a nie odpowiada na pytania JAKIE MA KUR...FIRMY TYLKO OPOWIADA CIĄGLE BAJECZKI. ROZUMIESZ TO CZY MAM JESZCZE IĘKSZYMI LITERAMI CI TO NAPISAĆ?

Jeśli ktoś opowiada o zarobkach w milionach i to są tylko procent , to niech to kur... udowodni i nie chcę miec dowodu w postaci wycieczek do dubaju czy wypożyczonych samochodów. ROZUMIESZ O CO CHODZI? NIE POKAZAŁ ANI JEDNEJ FIRMY NA KTÓREJ ZARABIA oprócz odnalezionych seksów, uwodzenia itd.

Krótko mówiąc wychodzi na to, że Jacek zarobił miliony na mówieniu o milionach.

-- Dodano: 05 lut 2018, 15:56 --

Chuj mnie obchodzi, że Jacek nie miał dżinsów i ile ich było w domu. Podobnie chuj mnie już obchodzi ile maratonów przebiegł oraz czym handlował w wieku 17 lat. Chuj mnie też obchodzi jaką firmę "informatyczną" otworzył z bratem. Chuj mnie obchodzi to czy miał pizza portal czy biuro podróży X lat temu. Interesuje mnie czym on się teraz zajmuje oraz na czym zarabia pieniądze, którymi się chwali. Skoro mówisz, że jesteś milionerem i opowiadasz o 7 cyfrowych kwotach, a unikasz odpowiedzi na najprostsze pytania typu -PODAJ KURWA CHOCIAŻ 1 SWÓJ OBECNY BIZNES, KTÓRY NIE JEST ZWIĄZANY Z SEKSEM, UWODZENIEM, to cisza....Nie zauważyłeś jak on naprawdę w bezczelny sposób omija pytania odnośnie jego biznesu?

Ponadto Tadeusz mówi, że zajmuje się tym co teraz robi 10 min. Dodaj na Youtuba nieprzychylny mu komentarz, który rzuca cień na jego działalność. Kilka sekund i on znika...

Tadeusz zajmował się kiedyś szkoleniami z seksu oraz uwodzenia. Ok, wtedy robił to co robił i wszystkim chuj do tego czym się zajmuje, ale skoro już porusza teraz tematykę biznesową, tworzy kursy na temat zarabiania pieniędzy, a sam unika odpowiedzi odnośnie tego jakie ma działalności no to sorry....PO TO POWSTAŁ TEN WĄTEK.

Czy zauważyłeś, że biznesmani typu Tad Witkowic, Rob Gryn, u których mniej więcej wiadomo czym się zajmują nie prowadzą szkoleń? Oni jak radzą to za darmo, a jak nie radzą, to nie radzą wogóle. Nie tworzą żadnych kursów biznesowych i nie poświęcają 4 H a nawet i kiedyś 8H na to, aby sprzedawać jakieś kursy, które są wzorowane na innych książkach z NLP np: Księga Czarnej perswazji, gdzie Jacek słowo w słowo zerżnął przykłady podane w tej książce. Tak Jacku...:) Nie podałeś źródła tych przykładów:) w swoim szkoleniu z kodu atrakcyjności, więc radzę uzupełnić, bo Rintu Basu będzie wściekły :)

No odpowiedz mi na pytanie czy milioner, który zarabia miliony robi szkolenia po kilka godzin? :):)

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

Nie zgodzę się z przedmówcą, że Jacek to oszust, kombinator.

Moim zdaniem sprzedaje marne produkty, ale czy on jeden? Pracuje ciężko, i o kant dupy można rozbić te jego info że jest rentierem - to fakt.Moim zdaniem Jaca pracuje 10-14 godzin 7 dni w tygodniu, dlatego jego robota przynosi kasę. Spróbujcie napisać do niego maila, zobaczycie jak szybko odpisze - a to oznacza, że jest cały czas pod telefonem. W sumie jak sie wsłuchać w jego filmiki to często mówi, że jemu do PRACY potrzebny tylko laptop i telefon. Czyli sprawa jasna, rentierem nie jest i pewnie nigdy nie będzie.

Jestem tylko ciekawy czy na pewno wszystko księguje, jeśli chodzi o opłaty za kursy bo zawsze mówi, że jak ktoś chce fakture to niech napisze, a jak nie chce??

Zastanawiające jest też czemu nie jest już przyjacielem z RAFAELEM od bitcoinów, ale temu to już akurat całkiem odjebało bo gada o kryptowalutach do dzieci na YouTube, nie wiem na co liczy. Takzę może być iż to Rafael jest winny, bo serio mu odjebało, a miał kiedyś fajne filmiki. :564:

Podsumowując: Jaca nie jest żadnym rentierem, a tylko całkiem dobrym prywaciarzem. Moim zdaniem ciężko pracuje na to co ma.


JACKU DO CIEBIE 2 SŁOWA BO NA PEWNO CZYTASZ: nie idz drogą udawania kogoś kim nie jesteś, a zobaczysz jakie będą efekty. Młodzi patrzą i zamiast ciężko pracować myslą jak zostać rentierem. Jacku tak to my silnej i bogatej Polski nie zbudujemy!:)) A tak poważnie, więcej merytoryki w filmikach, mniej bajery a zobaczysz że wyjdziesz na tym dobrze.
Może nawet wówczas będziemy robić jakiś biznes razem. Wiek podobny jeśli nie ten sam.
W sumie też do mojej roboty potrzebuje telefonu i laptopa:)

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jeśli pijesz do mnie, to ja nigdzie nie powiedziałem, że jest oszustem. Kombinatorem może i jest, ale kto w dzisiejszych czasach nim nie jest?

Oszustem?

Nie wiem.

Chcę wierzyć, że nie, jednak sam Tadeusz nie ułatwia tego, gdyż omija najważniejsze, stawiane mu pytania. To rzuca cień na jego działalność.

Gdyby pokazał chociaż zarys swojego głównego biznesu z którego się utrzymuje, to by wszystko było wyjaśnione...

Gdyby chwalił się swoim biznesem w ułamku tak jak chwali się tymi wszystkimi maratonami o których ciągle opowiada to byłbym zadowolony, jednak on nie zająknął się ani słowa o tym. Przedstawia się za międzynarodowego biznesmana i powaznego człowieka o którym jak na razie wiadomo tyle, że seksował tam trochę w internecie oraz uwodził tworząc tego typu produkty i nic więcej.

Jak na takiego międzynarodowego biznesmana, który działa tylko i wyłącznie w internecie to bardzo dziwne, że nie można znaleźć o nim więcej informacji właśnie w tym internecie, w którym działa i z którego się utrzymuje.

Ok. Może i ma powody do tego, aby nie zdradzać szczegółów biznesu, ale nikt mu nie każe tego robić.

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

Oszust=kombinator albo cienka linia pomiedzy.

Jacek nie musi pokazywać swoich interesów, bo niby dlaczego?

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Jacek nie musi pokazywać swoich interesów, bo niby dlaczego?
Bo sprzedaje kursy biznesowe za 3 tysiące... fajnie by było wiedzieć jakie ma doświadczenie

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Monster11 pisze:
Jacek nie musi pokazywać swoich interesów, bo niby dlaczego?
Bo sprzedaje kursy biznesowe za 3 tysiące... fajnie by było wiedzieć jakie ma doświadczenie
Ale przecież on Ci powie, nie chcesz to nie kupuj hahahahahah

Skoro robi się na autorytet w jakiejś dziedzinie oraz udziela rad, to myślę, że powinien...

O maratonach tak opowiada do bólu, a o tym nie chce się pochwalić?

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Opinia...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Ktoś tam pytał czemu Rafael Indywidualista od niego odbił, ale on to już wyjaśnił. Po prostu nie spodobało mu się w jaką stronę Jacek poszedł, on mu też kiedyś mentorował, a od Jacka też otrzymał kontakt do osoby która zna miliardera.

Tak oto zaczął się wielki plan Rafaela który okrążył ziemię nie raz, zrobił wywiady z MILIARDERAMI, pisze o tym książę na skalę globalną.

Różnica między Rafaelem, a Jackiem jest taka, że ten drugi robi wywiady z jakąś oszustką, studenki same robią z nim wywiady, oraz ma jeszcze kilka wywiadów z ludźmi z o wiele niższej kategorii. Ni jak mają się oni do poziomu miliarda, Jacek otacza się zwykłymi podwórkowymi chłopkami jakiś Magic Y, kolejny YT ten też od sekty rozwoju Osman, kolejny jeszcze jeden przedsiębiorca od wynajmu, nawet dwóch i ta oszustka jakaś, to by było na tyle.

Zalety Jacka: potrafi zmotywować, dobrze się prezentuje, potrafi sprzedawać, coś tam opowiada, osiągnął jakiś tam sukces.
Wady Jacka: w kółko o tym samym, na pewno nie jest złodziejem, ale nie pokazuje całej prawdy, nie mówi o swoich biznesach globalnych, jest mocno niesłowny w tym co mówi, gubi się niekiedy w tym co mówi.

Indywidualista czylI Rafael za to ma mocno słabą dykcję, prezencję, widać że dopiero zaczyna z YT, ale z drugiej strony jego filmiki na TEDx Polska są jednymi w top 3. Działa na rynku kryptowalut i sprzedaje sprzęt sportowy, choć ktoś tutaj jego pokazywał stronę, to też blado wygląda coś jak na poziomie Jacka. To właśnie najbardziej zaskakuje.

Ale skoro stać go na latanie po świecie to coś tam zarabia, a i podobno dorobił się mocno na rynku kryptowalut bo działa chyba od 2014 roku więc w to można uwierzyć o jego 8 cyfrowych kwotach (tak powiedział w którymś z niedawnych filmików).

To by było na tyle o nich. A i Jacek właśnie wydaje dzisiaj o 21:00 "swoją" nową książkę 101 inspirujących ludzi sukcesu, za cenę około 11 złotych czyli pewnie to jest koszt produkcji. Ciekawi mnie czy ma prawa autorskie do zdjęć które są w książce.

Dziękuję to wszystko
ALcapone pisze:Jacuś to najbardziej fałszywy człowiek na YT w temacie motywacji. Fałszywy oznacza kłamca i oszust i on ma być ekspertem uczciwego dorabiania się. Ogólnie śmiem twierdzić że 99,9% ludzi bogatych dorobiło się nieuczciwie. Nie oznacza to że kradli w takim sensie ale dorobili się na krzywdzie innych , często balansując ale na granicy prawa. Takich rodzajów nieuczciwości jest bardzo dużo. Ot chociażby każda reklama produktu która zawsze kłamie i obiecuje więcej niż jest w realu. Tylko ludzie z twardym kręgosłupem moralnym dochodzą do czegoś bo zawsze ich sukces polega na wspinaniu się po trupach innych , to może być np płacenie innym za pracę 2000 brutto (albo za pizze jak to robi Jacuś ), optymalizacja podatkowa, wykorzystywanie wpływowych znajomości biznes - państwo. Tak czy inaczej ludzie którzy dorobili się naprawdę uczciwie (moralnie) jest tak mało jak prawdopodobieństwo że spadnie na ciebie samolot.
Uważam, że masz niezwykłe złe podejście do pieniędzy i nigdy z takim czymś się nie dorobisz. Niestety ludzie sami sobie na siłę wcisnęli do głowy jakieś bzdurne etyki i moralności - KTÓRE NIGDY NIE SĄ TWOJE. Dla jednego spanie z 4 żonami jest normalne, dla innych pocałowanie innej kobiety mając swoją oznacza zdradę. Jedni nienawidzą jak krzywdzi się zwierzęta, za to codziennie jedzą mięso. Na siłę doszukujesz się potwierdzeń, że bogactwo = bycie chamem, cwanym, po trupach do celu. Może i tak jest, może i tak nie jest, co z tego? Świat chcesz zbawić? Chcesz żeby 100% ludzkości poklepywało się po plecach? Żeby się do siebie uśmiechali? Kurwa stary to jest życie, a nie spaczona wizja cudownego świata bez zła.

Tak samo jest w biznesie - POTRZEBA TUTAJ WALKI, WALKI Z KONKURENCJĄ. Tak jak w sporcie, tylko tutaj jest to na tle finansowym. PRZECIWNIK MA PRZEGRAĆ, PRZECIWNIK MA BYĆ GORSZY.

Jeżeli Ty chcesz prowadzić biznes, zgadzając się potulnie na każdą podwyżkę pracownika, na każdy chory przepis ustanowiony przez prawo to pamiętaj o jednej rzeczy: ALBO RUCHASZ TY, ALBO RUCHAJĄ CIEBIE.

Kiedyś ktoś fajnie powiedział, że trzeba bujać w obłokach, ale mieć twardą dupę na ziemi.

Tyle, żegnajcie!

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Opuszczasz nas?:)

ODPOWIEDZ