Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sty 2018, 21:17     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

Lorcan

Bywalec

Bywalec

90% Zagranica / 10% Polska - czy na pewno?

Nieprzeczytany post22 sty 2018, 17:55

mario76 pisze:Wczoraj przez 4h pierdolił o tym samym znowu żeby nagonić klientów na te swoje kursy.

Człowiek wolny finansowo w tym momencie leży na plaży i pije drinki z parasolem.

Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, pewna sprawa strasznie kłuje mnie w oczy...

Jacek kiedyś wspominał, że ma kilkaset firm na całym świecie - OK
Jacek kiedyś wspominał, że ok 80% - 90% dochodów pochodzi ze sprzedaży z zagranicy - OK
Jacek kiedyś wspominał, że ok 10% jego wpływów to sprzedaż w PL i tutaj to tylko kawałek pieniędzy, które faktycznie zarabia - OK

W takim razie, dlaczego Jacek robi konferencje na YT, spotkania na żywo itp. tylko dla Polaków ???
Dlaczego poświęca swój czas w internecie tylko dla Polski?

Jacek ostatnio zrobił Live o tym jak być atrakcyjnym (ok 1,5h) przed chwilą wrzucił prawie 4h Live o pieniądzach (w .j polskim dla Polaków)
Wszystkie filmiki praktycznie robi dla odbiorców z Polski

Teraz ktoś może napisać, że Jacek może nie znać innych języków, lecz dla osoby, która ma miliony to nie problem wynająć jakiegoś tłumacza albo atrakcyjną laskę, która wszystko przedstawiłaby na filmiku za niego w każdym możliwym języku.

99% jego aktywności w internecie (Gdzie jest jego buzia) przeznaczona jest dla odbiorców, którzy generują 10% jego wszystkich zysków.

Rozumiecie o co mi chodzi?

Wyobraźcie sobie, że macie 9 restauracji w 9 wielkich miastach i 1 bar mleczny na wiosce zabitej dechami,
Wyobrażacie sobie poświęcać 90% swojego czasu w internecie na promocji tego baru mlecznego na wiosce zamiast skupić się na pozostałych 9 restauracjach, które faktycznie mogą generować kokosy?

Dla mnie to tak trochę wygląda...

Ja coachów lubię za jedną rzecz - polecają naprawdę pożyteczne książki :)

Jacaznowuwtopa2

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post22 sty 2018, 19:13

Nie wiem czy było (jak było to proszę o usunięcie postu)
http://www.seksoralny.com.pl/

3. Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma Promnet z siedzibą w Warszawa ul. Zwirki i Wigury 5/7
(zwana dalej Administratorem).

https://goo.gl/maps/H9aZbAjbJzo

Przemyślenia: nie wiadomo, czy to dalej jest siedziba promnet, ale powinien aktualizować dane na bieżąco więc raczej tak.

YAPA

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post22 sty 2018, 19:49

Tego chyba nie było ale wiadomo że Jacek zanim zaczął z kanałem sukces.pl, kreował się na eksperta od seksu w każdej możliwej formie...

Co do samego kursu 1 mln, jest znowu nagonka... Tylko 20 osób i tylko 3000 zł.
Tak jak piszecie, Jacek jest desperatem finansowym... Który milioner będzie tworzył kurs dla 20 osób w cenie 3000 zł?
To jest zarobek zaledwie 60000 zł. Wiem że dla niektórych to kupa szmalu ale uwierzcie mi że prawdziwi milionerzy nie zajmują się takimi duperelami. Ja zarabiam tyle, że nie opłacało by mi się pierdolić przez 4 godziny o kursie, tworzyć samego kursu a potem prowadzić za rączkę kursantów, spędzając godziny przy telefonie z każdym z nich przez pół roku. Ja w krótszym czasie potrafię zarobić więcej i bez użerania się z klientami a tu gość udaje milionera i robi wszystko żeby wytargać 60000 ? -ŚMIECH NA SALI.
Przejrzyjcie na oczy...

Obiektywny

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post22 sty 2018, 20:10

Lorcan, słusznie zauważyłeś. Rzeczywiście, jakbym kwoty w Polsce stanowiłby 10% jego zarobków, to aż tak nie poświęcałby się. To dowód na to, iż nie ma praktycznie żadnych dochodów z zagranicy. I niech tu Jaca nie pierdoli, iż robi to w troskę o ludzi, chcę im pomóc zostać niezależnym finansowo. Drażnią mnie tacy bajkopisarze. Mam nadzieję, że ludzie przejrzą w końcu tego pseudomotywatora na oczy. Ileż to można lubi ogłupiać i naciągać na marzenia? Ja rozumiem, że w Polsce boom jest na te wszystkie gówno warte szkolenia. Ok, część może jest i przydatna, ale jest to niewielki odsetek tych wszystkich szkoleń. Dlatego ja, omijam praktycznie wszystkich szkoleniowców, kołczów co leją wodę o życiu i na tym zarabiają hajs kogoś. Mówią oczywistą oczywistość, a są tylko od tego, aby zarobić na ludzkiej naiwności. Ludzie, obudźcie się, nie idźcie tą drogą....
Poprzednia

Wróć do Off-topic