Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Kreaster pisze:Jacek może i jest milionerem, lub był. Tylko, że te rady jego otaczaj się ludźmi sukcesu itd. są z jego ust puste, próżne. Firma w Anglii z kapitałem 3500 funtów, puszki w gumce, jego koleżanka z firmy od mieszkań, e-mail na gmailu, dajcie spokój.

Jego rady można o kant dupy rozbić. Jeżeli chodzi o ludzi którzy jakikolwiek sukces osiągnęli, nikt się jakoś do Jacka nie przyznaje. Koledzy się odsunęli, zostały mu chyba te 2 panie. Jedna robiła z nim "wywiad" a z drugą "wywiad" robił Jacek.
Szybko się jednak okazało że się znają nie od dziś i ów wywiad był udawany w celu wykreowania odpowiedniego wizerunku samego Jacka jak i pań, z którymi tak niby przypadkiem się spotkał. ŻENADA NA MAXA panie Jacku...

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Cena kursu 1mln - poszybowała w górę :D

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Kreaster pisze:mocno podskoczyły kryptowaluty, polecam zaznajomić się z tym artykułem:

https://cash-andra.blogspot.com/2018/01 ... sowej.html
Kryptowaluty... heh... Pozwolę sobie przytoczyć cytat mojego Rosyjskiego przyjaciela (od razu przetłumaczę na j. polski):

,,Bitcon będzie rosnąć dopóki go nie zakupię :)"
Kreaster pisze:Więcej zarobicie za 3500 zł, czy tam za 8000 zł (cena super ulepszonego kursu z pomocą informatyka jego brata co piecze pizze)
Ciekawostka nr. 1: Najdroższa opcja kursu Jacka obecnie kosztuje 8700 zł,
8 koła kosztowało wcześniej :) teraz poszybowało w górę o 7 stówek,

Tak więc:
- 1h miesięcznie usług informatyka
- 1h miesięcznie usług grafika
- 2h miesięcznie - indywidualna konsultacja
Kosztuje teraz dodatkowe 5700 zł zamiast 5000 zł :D

Zresztą w ogóle ten kurs podrożał:
Wersja podstawowa: Cena: 4 raty co 45 dni po 990 zł (3960zł)
Wersja druga: Cena: 3400 zł
Wersja trzecia: Cena: 8700 zł

Poniżej podam załącznik w postaci zdjęcia - ale spokojnie możecie znaleźć powyższe dane w internecie,

Niektórzy nadali Jackowi ksywkę: Jacek3000, chyba spokojnie można zmienić na Jacek4000 :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

Jak już kiedyś pisałem, ten sam kurs w niezmienionej formie, bodajże 4 lata temu kosztował 2000 zł lub 3x700 zł...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Teraz Jacek widzę naprawdę się postarał:) Już nie sprzedaje tego samegol starego kursu. Jest to zupełnie nowy kurs...1 Milion...

Więcej szczegółów w krótce

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

Simon30 do Ciebie i do innych piszczcie tylko sprawczone informacje. Tu ma nie być hejtu, a jedynie prawdziwa i konstruktywna krytyka. Takie wpisy sobie daruj. Zaśmiecają wątek i osoby, które tu będą zaglądać szybką stąd wyjdą ku uciesze Jacka.

Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

Jacaznowuwtopa2 - ale to informacja z pierwszej ręki, bo sam w 2013 roku zapisałem się na ten kurs... ;) tu masz jednego z maili odnośnie szczegółów kursu (mail jest wysyłany jeszcze przed rozpoczęciem kursu):
Dostaje pytania odnośnie szczegółów dotyczących kursu.
Kurs zaczyna się w ten piątek. Każda z konferencji będzie nagrywana i dostaniesz ją w sobotę, tak abyś mógł odtworzyć, gdybyś nie mógł brać w niej udziału.
Nie powiem Ci co masz sprzedawać. Powiem Ci jak szukać niszy na rynku. Czyli grupy ludzi, którzy chcą coś kupić. I powiem Ci jak to coś dla nich stworzyć, tak abyś miał produkt.
Powiem Ci jak ten produkt stworzyć, tak abyś na nim zarabiał i to dużo.

Czy zarobisz 1 milion w 3 miesiące. Nie sądzę. Pokaże Ci jak ja to robię. Nie masz takiej wiedzy i doświadczenia jak ja. Nie mniej zobaczysz cały proces, bo będzie tak jakbyś siedział mi za plecami i patrzył mi na monitor.
Tak będą prowadzone konferencje, będę na konkretnych programach i narzędziach pokazywał jak to się po kolei robi.
Potem wystarczy, że to skopiujesz dla swojej niszy.
Nauczę Cię jak zrobić, aby sprzedaż Twojego produktu była automatyczna, żebyś nie musiał praktycznie nic robić.
Powiem Ci jak go reklamować.
Ile będziesz potrzebował w to włożyć.
Będziesz musiał kupić domenę internetową i serwer. To koszt ok 100 zł. Reszta to będzie Twoja praca. Jeśli masz pieniądze, to możesz zapłacić innym, aby część tej pracy zrobili za Ciebie, to wtedy będziesz miał szybciej wyniki.
Ile zarobisz?
Nie wiem, może 3 tys, może 20 tys, jak trafisz na żyłę złota to pewnie więcej. Najcenniejsze dla Ciebie jest to, że ten dochód będzie przychodził do Ciebie cały czas, przez lata.
Są ludzie, którzy zabijają, kradną, przemycają narkotyki, żeby zarobić choć 10% z tej kwoty. Nie licz że to będzie spacerek, na to trzeba zapracować i to ciężko.
Pocieszające jest to, że to co będziesz robił będzie w pełni legalne :)
Aby dojść do poziomu, kiedy będziesz na tym zarabiał miliony będziesz potrzebował około 3 lat praktyki i pracy. Choć może być tak, że trafisz na żyłę złota i będziesz to miał w 3 mce.
Jak wybierzesz niszę i produkt, ja Ci powiem jakie to ma szanse powodzenia. Będę Cię prowadził i będę odpowiadał na Twoje pytania.
Powinieneś mieć produkt, który będzie już zarabiał, to potrwa około miesiąca. Reszta to promocja i rozwijanie oferty.
Jak to zrobisz, to potem możesz brać się za nową niszę i nowe zarabianie. Jeden biznes już będzie na Ciebie pracował, a dołożysz nowe źródła dochodu.
Odnośnie zakładania firmy:
w pierwszym miesiącu nie będziesz jej potrzebował.
W kolejnych zobaczymy jaki będziesz miał produkt. Może się okazać, że będziesz po prostu sprzedawał produkt informacyjny, jako dzieło literackie, a tym samym będziesz tylko płacił 8,5% podatku ryczałtowego.
Najpierw zrobimy testy i jeśli z nich wyniknie, że produkt trafił i zapowiada się na niego bum, to wtedy dopiero będziesz mógł założyć firmę. Niekoniecznie w Polsce… czyli bez potrzeby płacenia ZUSu i całej papierologi. Powiem Ci jak to się robi.
Startujemy w piątek, na Twoją wpłatę czekam do piątku.
To jest kawał roboty, jaki będzie do zrobienia przez te 3 miesiące.
Będziesz musiał się dużo nauczyć i codziennie co najmniej 2 godziny pracować. Ja będę pracował po 18 godzin dziennie.
Jeśli jesteś leniwy, albo nie masz motywacji, to lepiej napisz mi od razu, bo jutro robię zapisy dla osób, które nie są moimi klientami i sprzedam im Twoje miejsce, znacznie drożej.
Jeśli jesteś gotowy na to wyzwanie, to do usłyszenia w piątek.

Pozdrawiam
Brunet

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

Jacek namawia do pracy bez zgłoszenia do ZUS. Biznesmen rodem z początków lat 90tych. Brawo Ty Jaca!

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Akurat tu ma rację. Do czego ci jest potrzebna DG? do wystawienia faktury. Jak tworzysz produkt, nic jeszcze nie sprzedajesz, koszta do odpisania są mniejsze niż ZUSy i inne pierdoły to po co ci firma? Chyba nawet mam książkę z której zerżnął ten pomysł: Michael E. Gerbner "Mit przedsiębiorczości" IMHO ciekawy kubeł wody dla tych co myślą, że własny biznes to tylko albo ciężka praca fizyczna, albo tylko pierdzenie w fotel ze skóry aligatora. BTW kosztowała 44,90PLN. Po jej lekturze wyleczyłem się z kompleksu nie bycia poważnym biznesmenem, inaczej spojrzałem na biznesy kolegów którym się udało, zrozumiałem czemu potem i tak splajtowali, i odkryłem że jestem stworzony do "fizyki".
Mnie bardziej bawi to:
Jak wybierzesz niszę i produkt, ja Ci powiem jakie to ma szanse powodzenia. Będę Cię prowadził i będę odpowiadał na Twoje pytania.
Niby co on może na ten temat wiedzieć, skoro jedyny pomysł jakim się chwali to ta gumka na nadgarstek?bo reszta jest tajemnicą nie do znalezienia w necie?
Przecież to tak jakby Steve Jobs ukrywał przed ludźmi istnienie Apple,a.
Nie wiem jaki jest sens ciągnięcia tego tematu. Dla mnie, gdyby nawet ktoś nagle teraz odkrył jakaś jego firmę na Kajmanach handlującą diamentami to i tak nie będzie wiarygodny. A zamiast go szpiegować lepiej tracić czas w bardziej konstruktywny sposób.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Zgadzam się z Dinozaurem

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Dokładnie, bawienie się w papierologię, przestrzeganie wszystkich przepisów jest praktcznie niemożliwe. Jakiś prawnik z Polski powiedział, że paragraf zawsze się znajdzie jak chce się kogoś udupić.

Pamiętajcie, że sprzedawać można spokojnie, zobacyzć czy biznes będzie róśł, bo teraz macie chyba 8000 zł kwoty wolnej od podatku. A chyba od 15 tysięcy euro bank ma dopiero obowiązek zgłaszania do skarbówki jak masz taki obrót na koncie w ciągu roku. Więc spokojnie, początkujących firm tak się nie dożyna jak to się prawi w internetach - to jest mit ludzi którzy nigdy nie założyli firmy.

Nawet na 2 lata można sobie inkubator założyć, a do tego na 2 lata masz mniejsze opodatkownie z tego co wiem i to się zmienia na lepsze powoli po rządach PO.

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

8000pln na rok. Sorry ktoś ma ochotę się bawić w bycie na swoim za 700zł miesiecznie???

Ja mam 20-30 tyś i dalej kombinuje żeby mieć więcej i stabilniej. Chyba same dzieci tu piszą, a myślałem że to poważne forum.

-- Dodano: 17 sty 2018, 16:12 --

Niby co on może na ten temat wiedzieć, skoro jedyny pomysł jakim się chwali to ta gumka na nadgarstek?bo reszta jest tajemnicą nie do znalezienia w necie?
Przecież to tak jakby Steve Jobs ukrywał przed ludźmi istnienie Apple,a.
Nie wiem jaki jest sens ciągnięcia tego tematu. Dla mnie, gdyby nawet ktoś nagle teraz odkrył jakaś jego firmę na Kajmanach handlującą diamentami to i tak nie będzie wiarygodny. A zamiast go szpiegować lepiej tracić czas w bardziej konstruktywny sposób.[/quote]


A mimo tego to on ma grubą kasę a Ty zapewne nie. I to jest ta różnica właśnie.

ODPOWIEDZ