Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Teflon pisze:Lorcan - Aż się zażenowałem czytając to co napisałeś. Zacytowana negatywna opinia to była opinia prawdziwa, natomiast te komentarze na jedną linijkę to kupione opinie lub sztucznie zawyżające ocenę tego "arcydzieła". Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie chciał się wyróżnić w tłumie i znaleźć kwiatek na kupie gówna, podobnie jak Ty na tym forum, pośród samych negatywów szukasz czegoś na obronę jego osoby, tylko nie rozumiem w jakim celu.
Haha o kurde gościu niezły jesteś :D Odezwał się ten, który odróżnia opinie prawdziwe od tych sztucznych, mesjaszu powiedz nam jak to robisz i skąd masz monopol na rozpoznawanie prawdy? :) Jak ja lubię takich forumowiczów-,,monopolistów prawdy". Może to ta negatywna była kupiona/sztuczna a te pozostałe prawdziwe? tego nie wiesz - Ty i ja, a średnia ocena to po prostu statystyka.
,,znaleźć kwiatek na kupie gówna" - zauważ człowieku, że to co napisałem wcześniej w swoich postach jest prawdą, więc do czego się przyczepiasz? do prawdy? pokaż mi gdzie kłamię.
Zgodzę się z Twoją drugą częścią wypowiedzi - książka będzie się sprzedawać już zawsze, tak samo jak jego kursy (które mają kilka ładnych lat), dzisiaj chyba znowu na LIVE'u promował swój kurs ,,KA" :)
Jacaznowuwtopa2 pisze:Co do książki to jednak ciężko ocenić bo większość ludzi, którzy ją kupują są fanami Jacka i najchętniej by sobie przykleili plakat w pokoju z nim,
Simon30 pisze:Lorcan - ocena książki Rusz Dupę teraz ma 6,88 ale na początku (czyli zanim Jacek się zorientował) wynosiła bodajże 2 lub 3. Średnią mocno zawyżają oceny 10, które ta książka otrzymuję od nowych użytkowników, którzy założyli konto tylko po to, żeby ją ocenić.
Pamiętam ten moment kiedy owa książka miała właśnie tę ocenę 4-6 / 10 :)
Lecz żeby statystyka była prawdziwa to potrzeba jest więcej próbek w postaci ocen, obecnie książka ta posiada 66 ocen, które łącznie dają 6,88 pkt na 10
Macie rację ponieważ właśnie zauważyłem, że na 66 ocen, 11 ocen zostało wystawionych przez ,,jednopostowców" i są to same dychacze (no + jedna jedynka)
Postanowiłem poświęcić trochę czasu i obliczyłem średnią bez tych 12 mocno zawyżonych ocen,
wynik: 6,45 (wbrew pozorom różnica 0,43 pkt na lubimyczytac.pl to wcale nie mało)
Ale dalej nie można powiedzieć, że książka jest zhejtowana
Tak wiem, wśród tych 51 ocen są ludzie, którzy pewnie trzymają plakat Jacka nad łóżkiem, być może są też nastolatkowie, osoby po 70, grubi, chudzi, dyrektor, sprzątaczka, sebix spod bloku jak i profesor nadzwyczajny
Każdy może głosować i w każdym głosowaniu jest tak samo, głosują ludzie zapatrzeni w kogoś/coś jak i ludzie nastawieni negatywnie, grubi, chudzi, nastolatkowie.... itp. - tak jest w większości głosowaniach,
statystyka mówi jasno = 6,45 pkt (bez jednopostowców) = tak więc nie jest to zbesztana książka, na pewno.
Zdaję sobie sprawę, że negatywne komentarze pod publikacjami Pana od sukcesu znikają w magiczny sposób, mój komentarz też kiedyś zniknął :) również wiem o grożeniu przez prawnika i szacun dla Admina, że zna prawo i nie dał się zastraszyć jakiemuś prawnikowi wątpliwych kwalifikacji.
Jacaznowuwtopa2 pisze:ale co do ukrainki to zgadzam się w 100%. Potem Jacek traktuję nas jako hejterów.
Dlatego ja się nie dziwię, że Jacek nie chce się tutaj wypowiedzieć i sprostować te wszystkie wypisane rzeczy na niego - było w tym wątku masę bzdur na jego temat, więc faktycznie dla niego jesteśmy hejterami.

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

tomeknowak pisze:Pod filmikami jest teraz link do jego ksiazki na allegro. Dostepnych jest na aukcji na allegro ponad 49 tys. sztuk za 34 zlote.
34 zl x 49234 = 1.673.956 zl plus ksiazki...
Wtedy 30 gru 2017 bylo 49234 lacznie (z tego co pamietam 106 sprzedanych).
Teraz 7 stycznia 2018 na allegro jest 49110 dostepnych sztuk + 103 sprzedane sztuki. Lacznie 49213 sztuki.
Brakuje 49234 - 49213 = 21 sztuk
Te 21 sztuk to sa zwroty?

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

WIECIE CO? PIER..E TO WSZYSTKO, TĄ CIĄGŁĄ UCZCIWĄ PRACĘ NA RZECZ KLIENTA.

IDE TROPEM JACKA W. I TEŻ ZAKŁADAM KONTO NA YT I BEDĘ SIĘ PROMOWAŁ.

SZUKAM POMYSŁÓW JAK ZACZĄĆ - MACIE JAKIEŚ PODPOWIEDZI?

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

tomeknowak pisze:
tomeknowak pisze:Pod filmikami jest teraz link do jego ksiazki na allegro. Dostepnych jest na aukcji na allegro ponad 49 tys. sztuk za 34 zlote.
34 zl x 49234 = 1.673.956 zl plus ksiazki...
Wtedy 30 gru 2017 bylo 49234 lacznie (z tego co pamietam 106 sprzedanych).
Teraz 7 stycznia 2018 na allegro jest 49110 dostepnych sztuk + 103 sprzedane sztuki. Lacznie 49213 sztuki.
Brakuje 49234 - 49213 = 21 sztuk
Te 21 sztuk to sa zwroty?

Widzę, że temat Jacka Wiśniowskiego wciąż żywy ;) Zysk z książek z pewnością jest mniejszy - przecież należy doliczyć koszty druku, sprzedaży, magazynowania...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

UWAGA HOT TEMAT!!!!

Kumpel Jacka ten Adept od obciągania palcy czy jakoś tak napisał bloga:

http://www.podrywaj.org/blog/pijawki_wa ... woj_osobis

Obczajcie komentarze...

Porusza temat Jacka...

Napisał coś takiego, że brunet zostawia jakieś ślady i on widział jego konta bankowe i są tam miliony....

Że Jacek zostawia ślady i łatwo go wykminić co sprzedaje....

Kurwa no kminimy i doszliśmy do tego do czego doszliśmy HAHAHAHAHAHAHAHAH

-- Dodano: 08 sty 2018, 12:01 --

Łysy z Brazzers bierze w obronę Tadeusza:D:D

-- Dodano: 08 sty 2018, 12:13 --

Odpowiedzi Adepta odnośnie Jacka W zwanego inaczej Brunetem:

cytuję:

"Niestety nie moge Ci podać na jakich biznesach Brunet zarobił miliony, bo to jest jego tajemnica. Trwa to od kilku lat. Ja wiem na czym. I wiem, ze chce, aby to zostalo tajemnicą dla ludzi. I ja to rozumiem, bo widziałem jak ludzie otwierali klony jego biznesów. Więc jesli nie chce o tym mówic, to ma powody Smile To co zarabia w Polsce to pare % jego przychodów.

"A Brunet w mojej opini stał się bogaty dlatego, bo opowiada ludziom jak być bogatym Wink."

hahahahahhahahaha , mysl tak dalej Smile z kursów o zarabaniu wielu milionów sie nie robi Smile (no ok, Brunet nie zrobil)"

"Jak uważeni go posluchasz to byc moze wykminisz, czym sie zajmuje. Zostawia pewne slady Smile Ja widziałem jego konta bankowe wiec wiem, ze ma co najmniej kilka milionów na koncie, a nie dzisiatki tysięcy."

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Jacek powie że Adept jest The Best, Adept powie że Jacek jest milionerem i w ten sposób próbują uwiarygodnić swoją kompetencję żeby strzyc następne naiwne owieczki.
Przecież to są kumple "po fachu". Chyba nie spodziewasz się że jeden drugiego będzie krytykował?

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Marszałkowski dobrze wyjaśnił Tadzia :):):)

http://www.uwodzenie.org/pijawki-wartos ... piekielko/

Tu link do całego tekstu :):)

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

beka bo Adept gada, że widział miliony u Jacka a ten często na konferencjach gadał, że prawie w ogóle nie trzyma pieniędzy na koncie i ciągle inwestuje bo pieniądze się marnują na koncie . No kurde nie dogadali się chłopaki co mają mówić/pisać :D :D :lol: :lol:

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Więc czym ten Jacek tak handluje, że boi się swoich klonów? :D:D:D:D

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Masło ostatnio podrożało... :p
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ