Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Grymus pisze:No kurde nie dogadali się chłopaki co mają mówić/pisać :D :D :lol: :lol:

Zaś Jaca dał ciała. Pewnie wyprowadzał akurat 30 psów od swoich sąsiadów z Dębicy i psiary zagłuszyły rozmowę biznesową z kolegą Adeptem...

Jacek, zrewanżuj się koledze, nie bądź żyła, on się postarał a Ty?

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Lorcan - Tak się składa, ze wiem jak wyglądają prawdziwe opinie a te "kupione" (przynajmniej w tym wypadku). Nie raz zajmowałem się promowaniem piosenkarzy lub pisarzy i komentarze rozsyłane masowo przez ludzi (pracowników danej firmy) były takiej samej treści jak te które widnieją na stronie jego książki. Poza tym on mówi, ze nie promuje swojego kanału, ale ja wiem, że jego reklamy lecą non stop na facebooku i na YouTube i nie chodzi tu o algorytm podobieństwa tego co oglądaliśmy, bo jego reklamy wyskakują nawet ludziom którzy nie interesują się rozwojem osobistym ani motywacją.

Jakieś wyśmiewanie się wzajemnie żeby podbudować swoje ego zostawmy niedowartościowanym ludziom w stylu Jacka.

Na jego stronie ludzie nagrali filmiki w których wypowiadają się w samych superlatywach, ale tu nie ma ani jednej pozytywnej opinii na temat jego książki? Na to już nie mam argumentów ale te opinie są kompletnie nieautentyczne i niespójne z tym co my obserwujemy.

Co do jego kolegi, podrywacza o głosie zniewieściałego eunucha - nie będę tego komentował. To kółko wzajemnej adoracji.

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

KAZIKGAZIK pisze: Kumpel Jacka ten Adept od obciągania palcy czy jakoś tak napisał bloga:
http://www.podrywaj.org/blog/pijawki_wa ... woj_osobis
Obczajcie komentarze...
Porusza temat Jacka...

"Niestety nie moge Ci podać na jakich biznesach Brunet zarobił miliony, bo to jest jego tajemnica. Trwa to od kilku lat. Ja wiem na czym. I wiem, ze chce, aby to zostalo tajemnicą dla ludzi. I ja to rozumiem, bo widziałem jak ludzie otwierali klony jego biznesów. Więc jesli nie chce o tym mówic, to ma powody Smile To co zarabia w Polsce to pare % jego przychodów."

Jeśli ktoś skopiował jakiś pomysł JW, to tym bardziej mógłby o tym powiedzieć, na zasadzie:
"Zrobiłem to i to, zarobiłem XXX tysięcy, a tu ktoś mi skopiował stronkę i musiałem dać sobie spokój."
O żadnych takich przykładach nikt nie słyszał ...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Dokładnie, słychać tylko o jego biurach podróży, pizza portalach, które porzucił bo mu się znudziły...

Tylko o tym słychać...

Zresztą on tak się boi konkurencji? Taki biznesmen światowy boi się kurwa, że ktoś mu skopiuje biznes? Co on wymyślił kurwa perpetum-monile?

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

On niemal wszystko czym się zajmował porzucił i z tego co widać na tym forum lipa z każdego biznesu mu wyszła.
Nie czarujmy się, nie jesteśmy małymi dziećmi żeby tego nie zauważyć.
Adept zasugerował coś że Jacek zostawia jakiś ślad w sieci, więc można się domyślić na czym zarabia.
Wiadomo że chodzi o te jego wszystkie kontrole wytrysków i inne badziewia bo tylko to o nim można znaleźć w sieci.
Nie sądzę żeby zarabiał na wyprowadzaniu psów sąsiadów tak jak nam doradza. Trzeba by wyprowadzić 200 tysięcy psów po 5 zł. od sztuki żeby zarobić milion. Jacek pewnie dał by radę zrobić to za jednym zamachem ale nie każdy jest tak wspaniały jak on... :lol:

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Ale tak całkowicie bez hejtu...Jacek niby ślady jakieś zostawia tak? Jakie to są ślady? Przecież tu detektywi już dawno by go namierzyli tak jak namierzyli jego spółki z kilkoma tysiami funiów :):)

O nim nic, zero, kompletnie nic nie wiadomo w sieci poza tym co człowiek znalazł-czyli te jego kursy, ksiażki itd...

To już rafaela łatwo namierzyć i wiadomo czym się zajmuje mimo, że nie robi szkoleń, a Tadzio?


ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

Jacek się totalnie kompromituje. To chyba początek końca...
Sprawa sądowa z forum Nawigator jawnie z kamerami?
To pójdzie na całą Polskę :)
Idę po popcorn :D

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

Ale ta wiadomość jest z .... marca 2017 ;-)

YouTuber grozi największemu polskiemu forum rynku walutowego
Przez Zespół Comparic.pl -
3 marca 2017 23:14

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Kryptowaluty

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

T-REX pisze:Masło ostatnio podrożało... :p
Nie tylko masło 8) w listopadzie i grudniu 2017 roku mocno podskoczyły kryptowaluty, polecam zaznajomić się z tym artykułem:

https://cash-andra.blogspot.com/2018/01 ... sowej.html

Więcej zarobicie za 3500 zł, czy tam za 8000 zł (cena super ulepszonego kursu z pomocą informatyka jego brata co piecze pizze) inwestując w kryptowaluty niż na jakiś marnych kursach samozwańczych milionerów.

Jacek może i jest milionerem, lub był. Tylko, że te rady jego otaczaj się ludźmi sukcesu itd. są z jego ust puste, próżne. Firma w Anglii z kapitałem 3500 funtów, puszki w gumce, jego koleżanka z firmy od mieszkań, e-mail na gmailu, dajcie spokój.

Jacek uważam, że żyje na poziomie średnim, a nie zamożnym. DO TEGO KTO WIE, CZY ON NIE NABRAŁ KREDYTÓW ŻEBY SIĘ POKAZAĆ JAKO MULTIMILIONER.

Ja już kiedyś pokazałem jego filmik, jak to objechał podróż w kół świata i powiedział, że to zrobił najtańszym kosztem itd. Widać, że facet patrzy na każdą wydaną złotówkę, ale do skrajności. Nie uważam, że oszczędzanie jest złe, ale tak naprawdę to z niego taki dusigrosz. Aby mieć na zabawki i pokazać się jako $$$.

Kto wie

ODPOWIEDZ