Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 25 maja 2018, 07:30     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

Lorcan

Bywalec

Bywalec

Wkraczamy w nową erę... Coachingu..

Nieprzeczytany post11 lut 2018, 21:45

Swoją drogą zastanawiam się jeszcze dlaczego ten wątek jest ciągle aktywny? :)

Jest zarzucane Jackowi, że on w kółko gada to samo - zupełnie jak my tutaj,

Ktoś tam pisze, że Jacek nie chcę ujawniać swoich biznesów - dlaczego miałby to robić?
Jest full tematów, których to nie poruszam z ludźmi których nie znam i wydaje mi się to normalne.

Częsty argument jest taki: ,,Jacek sprzedaje kursy po kilka tys. więc fajnie by było wiedzieć z których biznesów tworzyło się jego doświadczenie"
No cóż, może to i prawda ale powiedzmy sobie szczerze - ilu z nas dokładnie czyta skład produktów i potem sprawdza jakie dane składniki mają wpływ na nasze zdrowie? ;) - a mimo to jemy aż nam się uszy trzęsą.

Co druga osoba tutaj pisze, że zawartość kursów Jacka jest wątpliwej jakości - a co w dzisiejszych czasach nie jest wątpliwej jakości?

Papierosy, które powodują masę chorób, alkohol niszczący zdrowie i rodziny, leki mające zdolności uzależniające, fast-foody pełne w wątpliwej jakości tłuszczów, cukier który jest dosłownie wszędzie ładowany wiadrami, energetyki zawierające tablice Mendelejewa, zasyfione powietrze, wątpliwej jakości samochody u handlarzy, niewierni małżonkowie, chiński sprzęt AGD, kumple rozgadani za plecami - wszystko co nas otacza może być szajsem,

Tak samo jest z kursami u kołczów, jeden będzie na wagę złoty a drugi będzie wywaleniem kasy w błoto,
Tak naprawdę każdy zakup to ryzyko - ktoś napisze, że trzeba ostrzegać przed wątpliwymi kursami - dlatego to też powstają takie tematy jak ten i wszyscy są poinformowani.

Zauważyliście, że Coaching opiera się głównie na 2 tematach?

1) zarabianie kasy
2) bzykanie lasek

Kojarzy mi się to z filmami produkcji Amerykańskiej z lat 90, gdzie to wyznacznikiem wszystkiego były wielkie fury i cycate blondyny.

Kołcze z tej pierwszej kategorii mają cholernie ciężkie zadanie (piszę serio) bo bardzo często są zjadani po 2-3 filmikach więc muszą się wykazać jakąś tam IQ aby ich kanały nie okazały się klapą,
Jeżeli chodzi zaś o kołczów z podrywania kobiet to na YouTube jest ich wysyp, gwarantuję każdemu z was, że nikomu nie uda się zliczyć kanałów o tematyce podrywania, zaliczania, randkowania itp.

Kolejna sprawa jest taka, że 90% kołczów sprzedaje kursy za słone pieniądze - jest to po prostu biznes taki jak np. prowadzenie warzywniaka na osiedlu (Z tą różnicą, że bardziej opłacalny i przyjemny)

pieniądze i seks - na tym stoi nasz świat, dlatego kołczów będzie coraz więcej ;)

Jacaznowuwtopa2

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post13 lut 2018, 13:45

https://www.youtube.com/watch?v=OGwXo3T3ju0 od teraz możecie już oglądać Jacka 24/7. Ależ on ma świetne pomysły. Poważnie!

mario76

Nieprzeczytany post13 lut 2018, 15:14

UMARŁEM, JACA 24/H

MISTRZ!!!

Hej
Uruchomiłem właśnie liva 24h/7 :)
Co to takiego?
Moje najlepsze filmy będą puszczane
non stop. To dla osób które np jadą
samochodem czy pociągiem i się
nudzą. Możesz teraz posłuchać fajnych
tematów tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=OGwXo3T3ju0

Jacek

P.S.
Na prośbę wielu osób przywróciłem też
do końca tego tygodnia nagranie z liva
o pieniądzach: https://youtu.be/uwupSExyRUY

jackub

Nieprzeczytany post14 lut 2018, 15:50

Kreaster

Gaduła

Gaduła

Ehh...

Nieprzeczytany post14 lut 2018, 19:17

Wczorajszy filmik to wywiad z Panem od super biznesu... darmowe przez 2 tygodnie tworzenie strony www itd. czyli WordPress ewentualnie Blogger, Joomla co już dawno jest i wątpię mu przebicie się przez rynku. Mega słabe moim zdaniem.

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post15 lut 2018, 11:27

Ta i pewnie kursanci Dzeka się zaopatrzą w te szablony :D:D

dziabuch

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Wkraczamy w nową erę... Coachingu..

Nieprzeczytany post15 lut 2018, 19:50

Lorcan pisze:Swoją drogą zastanawiam się jeszcze dlaczego ten wątek jest ciągle aktywny? :)

Na przykład po to, żeby był widoczny na górze wyszukiwarki.

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post19 lut 2018, 11:37

Tadzio dupę opala w rio, za hajs z książki baluj :D
Awatar użytkownika

Culturva

Uczestnik

Uczestnik

Komentarz o Jacku...

Nieprzeczytany post20 lut 2018, 10:48

Widziałem, że w wątku pojawiły się linki do mojej strony za co dziękuję. ;)

Kupiłem ostatnią książkę od Pana Jacka uważam to za dość dobry pomysł w jego wykonaniu, tanio, ciekawie i dużo tak obiektywnie pisząc. W środku była mała ulotka z reklamą suplementu Geniusz, ale to normalne chwyty marketingowe.

Tutaj ktoś dał u mnie na stronie pod artykułem o kanale, przyznam szczerze dość zabawny komentarz:

Jacek Sukces.png
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Culturva - Stop Thinking
Spojrzenie na rzeczywistość z zupełnie innego punktu widzenia. Totalna abstrakcja, przeciwieństwo "myślenia ogółu" - stop ideom i bezsensownym podziałom.

mario76

Nieprzeczytany post20 lut 2018, 16:06

Wątek na forum umiera a Jack się rozwija i opala dupę na plaży.

Tyle z naszego gadania Szanowni Państwo:)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic