Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

Dieta i wizerunek jest w Kodzie Atrakcyjności i w Szkole Flirtu. Generalnie większość produktów jest ze sobą połączona i zawiera podobne treści.
Produkty nie były tanie, szkolenia nie były tanie i uważam że pan JW mógł na nich zarabiać spore sumy, jednak do milionów daleko.

Zresztą on sam w kodzie atrakcyjności odnośnie wizerunku piszę, że "jak cię widzą, tak cię piszą. Zrób wszystko co w twojej mocy, żeby ludzie postrzegali cie jako człowieka sukcesu."

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

KAZIKGAZIK pisze:
Jacaznowuwtopa2 pisze:Część trzecia poszukiwań uzytkownika "Jacaznwouwtopa"

dziś krótko. Znalazleme inne rzeczy ale tą jedną się podzielę:

- Strona kursu, której chyba nie widzieliście. Proszę bardzo wy okropni hejterzy Jacka! Co on wam zrobił?! (żart) Enjoy! http://www.oswieconykochanek.pl/kurs/
HAHAHAHAH

Przecież to stare...

Mam nawet ten kurs...

Myślałem, że masz coś nowego...

To już dawno zostało rozkminione...
OJ! Nie wkurzaj mnie bo pokażę kolejny jego produkt! A teraz przez zupełny przypadek odkryłem kolejne stronki. Haha! Internet to jest KOPALNIA o Jacku.

arq
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:36

Re: Koniec...

Nieprzeczytany post autor: arq »

Kreaster pisze: Jednak jak Jacek opowiada, że on ma jakiegoś kolegę i witka z Donaldem Trumpem, czy te bzykanie miss szkoły 2 tygodnie po selerze w Zakopanym i inne cuda to mógłby sobie darować. Chłop miał fajny pomysł na kanał, jednak internet jest brutalny i można wszystko spieprzyć dość szybko.
To się nazywa chciwość
Kreaster pisze: Żegnam
no.. już któryś raz z kolei.. :}

Swoją drogą, NIE WIEM o co tyle szumu. Takich jak ON jest wieeeelu, a podniecacie się sytuacją jakbyście amerykę odkryli

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Koniec...

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

arq pisze:Swoją drogą, NIE WIEM o co tyle szumu. Takich jak ON jest wieeeelu, a podniecacie się sytuacją jakbyście amerykę odkryli
Dokładnie.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Koniec...

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

tomeknowak pisze:
arq pisze:Swoją drogą, NIE WIEM o co tyle szumu. Takich jak ON jest wieeeelu, a podniecacie się sytuacją jakbyście amerykę odkryli
Dokładnie.
Bo to jest wyjątkowo wredny typ. Ja bym nic nie miał przeciw temu żeby zrobił kurs "Jak zarobić na frajerach, udając eksperta" - Wtedy rzeczywiście kurs w jego wykonaniu miałby sens.
Ja osobiście większego hipokryty nigdy nie poznałem a to forum pokazało dobitnie co ten człowiek sobą reprezentuje i kim się otacza.
Pomijam już fakt, że ten "najlepszy" w klasie uczeń nie potrafi nawet poprawnie mówić po polsku.
Kawaler koło 40, któremu się wydaje że jest pępkiem świata, ma tylko jeden cel w życiu - dostatnie życie za pieniądze naiwnych i nieświadomych ludzi, którymi manipuluje na każdym kroku. Aż dziwne że jeszcze nie trafił na "niewłaściwego kursanta"...

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

@YAPA sam Jacek mówi, że dziwi się dlaczego nikt mu nie fizycznie nic nie zrobił skoro jego kurs jest taki kiepski. Jest nawet filmik.

Gdzie można poczytać o brunecie na forach o uwo?

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jacaznowuwtopa2 pisze:@YAPA sam Jacek mówi, że dziwi się dlaczego nikt mu nie fizycznie nic nie zrobił skoro jego kurs jest taki kiepski. Jest nawet filmik.

Gdzie można poczytać o brunecie na forach o uwo?
uwo.pl

Taki spryciarz jesteś ahahahhahaha

Produkty namierzasz jak poirot :D ale nie namierzasz wpisów bruneta hahahahaha

Pokaż ten filmik bo mam wrażenie, że pierdolisz

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

KAZIKGAZIK Okej. Nie chciałem być taki, ale trudno zapraszam na...

CZĘŚĆ 3 poszukiwań użytkownika Jacaznowu wtopa

- http://www.oswieconykochanek.pl/o/najle ... sualna.pdf - bez komentarza

- http://www.oswieconykochanek.pl/o2/3_sp ... trysku.pdf - j.w.

- https://brunet.leadpages.net/ds/ - do pooglądania

- http://pozycjeseksualne.pl/ - chyba widzieliście ale na wszelki wypadek

- http://oswieconykochanek.pl/ z początków - tam była strona bruneta z kursem. Można zobaczyć na archive org. Co ciekawe udzialał porad seksuanlynch za kasę i to za stawkę mniejszą niż opowiadał na kanale sukces (podobno ceni się na 2000zł za 1h :lol: )






...




- I TO NA CO WSZYSCY CZEKALI KOLEJNY PRODUKT JACKA! TAK JEST! Potwierdzone przez niego i zalecane. Bardzo ciekawa strona mianowicie potenco! http://skamaker.com/32Wi . Tak Jacek sprzedaje nawet tabletki na stawanie do pionu. Co ciekawe nie krył się z tym za bardzo, ale nie powiem gdzie to znalazłem ze względu na Jacka. Po prostu mam jeszcze dużo do odkrycia.



Jacek wie dobrze i czyta to co piszemy pewnie co dziennie. Więc do Jacka. NIE JESTEM HEJTEREM! Pokazuję prawdę. Dla mnie ty jesteś nie powiem czym bo mnie do sądu pozwiesz. Bo ukrywasz prawdę i dobrze o tym wiesz. Kiedyś mówiłeś o tym jak to nie tryskasz białym płynem i możesz pukać do woli a teraz mówisz, że zarabiasz miliony na msc. Oj. Kiedy to się skończy? A no tak pewnie nigdy bo kolejni klienci chcą być sukcesywni. Tak!!! Bo bez Jacka sukcesu nie ma! Dla Jacka jak nie masz pieniędzy to jesteś niczym.


Ale wpisów na forum uwo.pl nie umiem znaleźć :x . Heh Kazik pomożesz? :)

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Oczywiście, że tak, ale zanim to zrobię to chciałbym powiedzieć coś ważnego...

Wstęp jak u jacka w filmach co?:D:D:D

Te produkty to już są znane.

1. Poten.co na potencję coś jak geniusz, ale do stawiania antenki. Dżekuś to sprzedawał.
2. Kursy seksualne to wiadoma sprawa. Żadna nowość. Napłodził ich trochę na oświeconym kochanku. Myślałem, że podasz coś konkretniejszego, coś czego jeszcze nie wiadomo.

Jak pisałem do 2014 roku prowadził oswieconego kochanka, a potem szedł po projekcie sukces w miliony i motywację.

Teraz wpisy na oswieconym kochanku robi niejaki T.

Jacek tam się nie udziela, zreszta na newsletterze przyznał się, że prowadiz kanał sukces.pl na youtube

I widzicie, człowiek znajduje jego biznesy dotyczace seksów, uwodzenia, ale kurde dalej nie może znaleźć tych jego milionów:D

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

KAZIKGAZIK nikt tu nie podał poteco.

ODPOWIEDZ