Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Grymus pisze:Przyszły milioner :

https://www.youtube.com/watch?v=vA7harZiB9U

XD
" Jeden z najlepiej zarabiających ludzi w Polsce, jest to Jacek Wiśniowski, zobacz tu jest jego samochód, mega fajny..."

HA HA HA O KIERWA AHAHAHAHAHAH

Gówniarz ma tak sprany łeb, że to poezja. Tadeusz coś ty narobił hahahahaha

Najlepsze jest to, że nic nie można znaleźć na temat tego "jednego z najlepiej zarabiających ludzi w Polsce" ha ha wystarczy wypożyczyć samochód hahaha i już barany łykają...

Tadeusz na litość boską, powiedz jakie masz firmy no

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Obczaiłem filmik tego chłopaka i zerknąłem na jego kanał. Powiem tak... nie ma co się z niego naśmiewać, bo jeszcze nie ma matury, o życiu zbyt dużo nie wie, ale jednak coś tam próbuje. To na spory plus :)
Na minus, gada głupoty :) Widać, że kopiuje Jacka styl bycia i to jak prowadzi kanał. Widać, że Jacek jest dla niego autorytetem, mam nadzieję, że tylko chłopak się zbytnio nie zapędzi i za rok nie będzie mówił, że jest milionerem. Szkoda, że pewnie płaci spore sumy za takie szkolenia, a mógłby lepiej zainwestować zwłaszcza, że w tym wieku już poważnie myśli o przyszłości.

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

Loonar pisze:...w tym wieku już poważnie myśli o przyszłości.
Jakby mial 5 lat i myslal o przyszlosci, to by bylo wczesnie. Od ogladania Porsche i innych szybkich samochodow nie stanie sie bogaty.

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

No nie! Znowu znalazłem kolejny produkt Jacka ale w sumie nie ma co go jeszcze bardziej pogrążam więc zachowam to dla siebie. W każdym razie mamy kolejny produkt do listy. :)

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Jak już napisałeś to pokaż

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

Znalazłem jeszcze inne nie opisywane tutaj produkty. I powiem tak, one są tylko trzeba umieć ich szukać. Jak podam to się pośmiejecie a Jacek usunie albo zrobi tak jak na forum uwo.pl, że się jego wpisów nie da znaleźć bo zostały usunięte...

Znalazłem i fajnie. Nie będę Jackowi przeszkadzał. Robie research głównie dla siebie. Jak to się stało, że Jacek stał się gwiazdą? - to pytanie mnie inspiruje. Owszem może i w negatywnym świetle ale jego historia jest ciekawa.

Pozdrawiam.

PS: Jak znajdę coś mniej hardcorowego to wrzucę linka ale to co znalazłem to nie pokazuje bo po co.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Jacek czy jak mu tam ma nad Wami narzekaczami jedną ogromną przewagę - on po prostu wprowadza w życie te swoje proste rady typu "wstań i biegnij szybciej". I dzięki temu zarabia kasę w przeciwieństwie do Was, ludzi w strefie komfortu. A to, że zarabia ją w sposób idiotyczny, no cóż, taki ma target swojego produktu.

kasias25
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kasias25 »

irmentruda pisze:Jacek czy jak mu tam ma nad Wami narzekaczami jedną ogromną przewagę - on po prostu wprowadza w życie te swoje proste rady typu "wstań i biegnij szybciej". I dzięki temu zarabia kasę w przeciwieństwie do Was, ludzi w strefie komfortu. A to, że zarabia ją w sposób idiotyczny, no cóż, taki ma target swojego produktu.
A skąd Ty wiesz, że nikt z Nas tego nie wprowadza w życie ? Każdy się stara i dąży do wyznaczonego celu, ale nie w myśl zasady "po trupach do celu".

Ten wątek powstał po to, żeby mniej doświadczonych ludzi ostrzec przed takimi osobami jak P. Jacek.
Dla niego liczy się tylko kasa i wyrolowanie jak największej liczby osób.

Ja nie miałabym sumienia wciskać komuś słabej jakości produktów, które z pewnością mu się nie przydadzą, tylko po to, aby zarobić dużo w krótkim czasie. To jest niemoralne.

Jak chcesz to korzystaj z jego "wyrobów", nikt Ciebie przed tym nie broni, Twój wybór, ale jestem w 100% pewna , że nic pożytecznego one w Twoje życie nie wniosą.

Życzę powodzenia.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jacaznowuwtopa2 pisze:Znalazłem jeszcze inne nie opisywane tutaj produkty. I powiem tak, one są tylko trzeba umieć ich szukać. Jak podam to się pośmiejecie a Jacek usunie albo zrobi tak jak na forum uwo.pl, że się jego wpisów nie da znaleźć bo zostały usunięte...

Znalazłem i fajnie. Nie będę Jackowi przeszkadzał. Robie research głównie dla siebie. Jak to się stało, że Jacek stał się gwiazdą? - to pytanie mnie inspiruje. Owszem może i w negatywnym świetle ale jego historia jest ciekawa.

Pozdrawiam.

PS: Jak znajdę coś mniej hardcorowego to wrzucę linka ale to co znalazłem to nie pokazuje bo po co.
Pokazuj, a nie się szczypiesz. Chcesz być fajny? Taki tajemniczy jak Jacek? Chcemy wiedzieć na czym Jacek te miliony zarabia...

Na uwo.pl są jego wpisy ciągle, więc nie wiem o czym ty piszesz. O jakim kasowaniu

-- Dodano: 07 gru 2017, 10:46 --
irmentruda pisze:Jacek czy jak mu tam ma nad Wami narzekaczami jedną ogromną przewagę - on po prostu wprowadza w życie te swoje proste rady typu "wstań i biegnij szybciej". I dzięki temu zarabia kasę w przeciwieństwie do Was, ludzi w strefie komfortu. A to, że zarabia ją w sposób idiotyczny, no cóż, taki ma target swojego produktu.
On zarabia kasę, ale umówmy się troszkę mało etyczny...

Ludzi w strefie komfortu ahahahahah weź typie.... ty już opuściłeś swoją strefę hahahaha?

Jacek owszem dobry marketingowiec, ale tez ładuje sporo w reklamy. Marszałkowski ładnie go wyjaśnił.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

uderz w stół a nożyce odezwą się...
hahaha
nie korzystam z jego wypocin i innych produktów, mam swoje:)

ODPOWIEDZ