Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

irmentruda pisze:uderz w stół a nożyce odezwą się...
hahaha
nie korzystam z jego wypocin i innych produktów, mam swoje:)
Czyli tworzysz swoje produkty? Super. Wyszedłeś ze strefy komfortu, gratuluję. Mam nadzieję, że nie tworzysz produktów w stylu "jak być milionerem", jeszcze nim nie będąc.

Jacek tworzy produkty na temat zarabiania w internecie i opowiada o biznesie oraz milionowych kwotach jakie zarabia. Robi się na bogacza. Tu ferrari, tam lambo i wycieczka dookoła świata i jednocześnie nie chce powiedzieć jakie ma firmy, czym handluje i bardzo trudno jest znaleźć jakiekolwiek informację o nim w internecie....

Mam nadzieję, że nie tworzysz produktów jak KIYOSAKI ROBERT, który uczuł inwestowania w nieruchomości oraz złoto, a sam w tamtym czasie nie posiadał żadnej nieruchomości.

Fakt, najwięcej pieniędzy zarabia się na debilach. Są różne drogi do miliona i fnansowej wolności, ale czy jest to etyczne? Nie do końca...

kasias25
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kasias25 »

irmentruda pisze:uderz w stół a nożyce odezwą się...
hahaha
nie korzystam z jego wypocin i innych produktów, mam swoje:)
To pokaż :lol: Zobaczymy jakiej jakości :lol:
ps. Cwaniactwo wychodzi Ci uszami kolego. Radzę trochę pokory. Takim podejściem daleko nie zajedziesz.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Sukces.pl synonim Hipokryzja

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Tylko właśnie z tym Jackiem jest taki problem, że to hipokryta po całości.

- Na którymś filmiku opowiada, że on tam siedzi jakiś niby anioł biznesu, start-upy i ktoś tam przychodzi źle ubrany, gruby i on widzi, że facet nie dba o siebie, że i firmę by źle prowadził, Jacka słowa: TO JEST NIESPÓJNE z tym co widzi i mówi...

* Sam Jacek na swoich filmikach JEST NIESPÓJNY. Raz mówi otaczaj się ludźmi sukcesu, 5 osób czyni Ciebie itd. A jego znajomi to jak już wyżej wspomniałem, jakaś oszustka gdzie on dołączył do tego projektu, jakiś Adept skompromitowany od obciągania palców, Tulipan czy tam Kalibabka który skończył w więzieniu itd.

* Raz Jacek mówi, żeby oszczędzać, kłótnie z hydraulikiem o podłączenie pralki, rabaty na spodnie, a raz mówi, żeby nie oszczędzać, żeby czuć luksus, chodzić w drogich ciuchach i wozić się lambo...

* Innym razem mówi, że jakość jest ważna, żeby robić coś na 100%, żeby przykładać się do tego, a jego książka jest jałowa, z banałami, puste frazesy, zrobiona na odpierdol tak, aby była. A i szkoda, że nie wydało to jego wyimaginowane wydawnictwo...

* Koleś dumnie głosi o swoich siedmiocyfrowych kwotach, a firma w Anglii jakieś 3500 funtów, strony Polskie jego jak z 2003 roku prehistoria internetu. Facet zarabia siedem zer, a nikogo nie zatrudnia podobno. Ma 800 firm, 500 stron i żadnej nie znajdziesz. W Dębicy stoi cały czas pod tą willą bordowa Toyota Corolla. Jego korporacja mieści się w Wawie w jakimś PRL-owskim bloku z wielkiej płyty.

* Na którymś z filmików, coś tam o Robercie Kiyosakim powiedział, że wiecie - nie ufa mu, to słaby wzór, nie dorobił się na nieruchomościach, a tak swoją drogą to on zbankrutował o czym tutaj pisałem. A co robi Jacek? Robi dokładnie to samo co przez niego zhejtowany Robercik K. Sukces udaje milionera którym nie jest.

* Jego marketing jest słaby, jak na faceta który podobno siedzi w tym od 20 lat. Słabe strony, słaby FB, słaby PR itd.

* Opowieści jego o sprzedaży lemoniady w czasach komuny niczym american dream, ruchanie miss szkoły po selerze w Zakopanym przez 2 tygodnie, jajniczki na obłoczkach, w e-mailach wiadomości o wkładaniu paluszków w tyłeczek, on ma znajomego który 20 lat temu poznał Donalda Trumpa i przez Jacka 2 witki i widzimy się z prezydentem USA itd.

* Facet kilka lat temu był mistrzem od seksu, uwodzenia, jakieś 3-4 lata temu, a dzisiaj jest mistrzem biznesu, globalny przedsiębiorca. Cudotwórca od wszystkiego, Pan złotoustny.

Jacek jest niespójny w tym co mówi, gada coś, a robi zupełnie coś innego, wrzuca komuś, a robi dokładnie to samo. Nakręca gimbusów, nie ma żadnych milionów, samochodów, firm, jego sukcesem jest kanał na YT i to jest jego główna działalność. Jaki milioner kurwa by poświęcał tyle czasu na sprzedaż gumek recepturek w puszcze od wyimaginowanej osoby "kolegi Marka". To wszystko jest żenujące jak się widzi kogoś kto pozuje się na milionera. Jeszcze te konkursy kurwa, gdzie ludzie po pół roku czy nawet rok czekają na tą przejażdżkę (wklejałem screeny wypowiedzi z komentarzy na YT), na garbie ich może przewieść co najwyżej...

To pozerstwo, snobizm, kłamca, hochsztapler...

Porównajcie sobie wywiad z MILIARDEREM:
https://www.youtube.com/watch?v=np2I10l3sK0

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

Pokazuj, a nie się szczypiesz. Chcesz być fajny? Taki tajemniczy jak Jacek? Chcemy wiedzieć na czym Jacek te miliony zarabia...

Na uwo.pl są jego wpisy ciągle, więc nie wiem o czym ty piszesz. O jakim kasowaniu
Jak znajdę czas to może coś tam wrzucę. :)

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

PANY

Przetrzepałem caluśki internet. Nie wiem może źle szukam....

Wpisywałem różne frazy i szukałem śladów Jacka milionów w internecie...

Natrafiam ciągle albo na jego kanał, albo na oświeconego kochanka, bruneta oraz na te forum i film marszałkowskiego, który go wyjaśnił...Albo na tego gościa od bram WIŚNIOWSKI...Lub na jakiegoś piłkarza...

Promnet, Top medium...Tylko tyle znalazłem

Szukałem i Jacek i Tadeusz i po roczniku...

Natrafiałem na jakąś agencję progres, którą jakiś gość miał w dębicy rocznik 76 i miał spółkę tam...Ale to już nieaktualne....

Jacek mówił, że jest aniołem biznesu. Wspominał coś takiego. Kurwa szukałem go po angielsku, polsku, hiszpańsku...

Nie wiem, może źle szukam, ale po tym milionerze nie ma śladu w internecie...

P

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

Część trzecia poszukiwań uzytkownika "Jacaznwouwtopa"

dziś krótko. Znalazleme inne rzeczy ale tą jedną się podzielę:

- Strona kursu, której chyba nie widzieliście. Proszę bardzo wy okropni hejterzy Jacka! Co on wam zrobił?! (żart) Enjoy! http://www.oswieconykochanek.pl/kurs/

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jacaznowuwtopa2 pisze:Część trzecia poszukiwań uzytkownika "Jacaznwouwtopa"

dziś krótko. Znalazleme inne rzeczy ale tą jedną się podzielę:

- Strona kursu, której chyba nie widzieliście. Proszę bardzo wy okropni hejterzy Jacka! Co on wam zrobił?! (żart) Enjoy! http://www.oswieconykochanek.pl/kurs/
HAHAHAHAH

Przecież to stare...

Mam nawet ten kurs...

Myślałem, że masz coś nowego...

To już dawno zostało rozkminione...

Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

Oświecony Kochanek - Mistrz Seksu, Biblia Seksu, Kontrola Wytrysku, Album Pozycje Seksualne, Doping Seksualny, Hipnoza seksualna, Masaż tantryczny, Naucz ją seksu, Szkoła Flirtu, Tantra dla kobiet i jeszcze kilka ale nazw nie pamiętam. Do tego dochodzą krótkie nagrania audio jak: energia seksualna, feromony, wibracja i atrakcyjność seksualna.

Szkoła Flirtu to 6-miesięczne szkolenie (180 lekcji + ok 30 nagrań audio) + 2 dni szkolenia na sali. Gość specjalny - Tulipan. Koszt - 999 zł. http://szkolaflirtu.pl/k/

Biblia Seksu - kurs Bruneta i Adepta, głównie tantra i hipnoza. Odbyło się jedno szkolenie na sali i z tego jest nagranie. 8 płyt DVD (18 filmików). Koszt 497 zł.

Projekt Sukces - szkolenie na sali. Całe info tutaj: http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/sukces/?page_id=18

A i nie wiem czy wiecie, że zanim powstała książka, to odbywał się 18-dniowy kurs pt "Rusz Dupę". Składał się z 18 plików pdf i 19 nagrań audio.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

rusz dupę były dwie edycje 1 i 2. Potem wchodziły już miliony a produkty i jacek w okolicach 2014 zaczął już się pomału wycofywać z sexów i iść w motywację...

Jeszcze kod atrakcyjnosci i biblia seksu 2.0 jest. Biblie seksu produkował z adeptem tym od palca..

Byłyteż pojedyncz eprodukty jak Gra wstępna i seks oralny

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Sporo tego...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Jeszcze nie wiem czy mnie pamięć dobrze nie myli, to on coś kiedyś chyba wspominał na video relacjach bodajże, że coś tam dietę napisze, albo jak się zdrowo odżywiać i jeszcze chyba ekspert od wizerunku, jak się ubrać, ale ręki sobie nie dam za to uciąć. Teraz Pan Jacek uczy jak robić wielomilionowe firmy na gumkach recepturkach w puszkach od wyimaginowanego kolegi Marka.

ODPOWIEDZ