Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Roxy
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2017, 22:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Roxy »

Aby pokazać hejterom, że są w błędzie... Jacek ponownie zabrał się za czytanie i streszczanie książek. Oczywiście w ślad za tym idzie mailing itd.
Patrząc na ostatni film mogę stwierdzić tylko jedno. Faktycznie są pozycje książkowe, które są w jakiejś dziedzinie genialne, niesamowite itd. Przekaz z nich płynący jest niezwykle inspirujący. Czy opowiada o nich Jacek, czy Beata Pawlikowska czy coach Majik to już sprawa drugorzędną, bo nie oni są ich twórcami. Te historie działają, a po ich przeczytaniu człowiek przynajmniej przez kilka dni jest nakręcony, później możesz wrócić do swoich starych schematów myślowych i działać to przestaje. Dlatego trzeba szukać nowych pozycji itd. Nie należy również zapominać, że kosztują kilkadziesiąt złotych...
Fajnie to wyglądało na początku jak nasz milioner, filantrop dzielił się ze swoimi widzami bezinteresownie pomysłami, rekomendacjami. Słabiej już to wygląda kiedy staje się jasne, że cała ta praca to jak darmowa „zanęta na ryby” które mają się chwile przyzwyczaić do łowiska, a później wrzucamy tam już prawdziwe przynęty w postaci ... ostatnich trzech miejsc na kursie... a sorry wysłałem do ciebie dwa razy maila? To wysyłam teraz drugiego (myślałem, że tej NLP owakiej sztuczki już się nie stosuje). Do tej chwili i tak byłaby to normalna praktyka, ale z jednej strony ktoś jest zachęcany i zdobywa się jego zaufanie genialną twórczością innych autorów, a po zakupie szkolenia lub kursu Jacka dostaje się jego wyrób, którego już poziom jest bardzo niski. Ot cała działalność naszego milionera, który oczywiście głównie koncentruje się na rynkach zagranicznych bo u nas bieda itd.

Jacaznowuwtopa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2017, 22:11

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa »

Dostałem ciekawego mejla od Jacka!

Hej
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######


##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
http://bit.ly/1P9Mc07

##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
##### cenzura bo Jacek pozywa do sądu #######
Co ciekawe Jacek zaczął używać serwisu bit.ly, który pomaga skracać linki i zarabiać. Znaczy kasy ma mało i chce dorobić .

Hehe.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

HAHAHAHAHHAAHAHAH LEŻE I KWICZE

Dziś totalnie przez przypadek wlazłem na stronę www.startup.pl To był przypadek i tę stronę wpisałem bezpośrednio w wyszukiwarkę. Nie widziałem jej nigdy reklam, ani nigdy nie słyszałem o tej stronie.


Zobaczcie kto tam się znajduje. Są dwie osoby....może była i trzecia, ale już jej nie ma? Albo nigdy nie było;]

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Trzecia osoba może co najwyżej w akcie desperacji próbować przeprowadzić jakieś wywiady z tymi panami.
Panowie pewnie jeszcze nie mają świadomości że Jacek używa ich jako przynęty do zwiększenia ruchu na swoim kanale i jedyny jego cel to wydojenie swoich subskrybentów, kiedy tylko nadejdzie okazja.
Taki chętny do wyciągania informacji od innych a o sobie ani słowa nie powie...
W sumie nie wiem czy by ktoś chciał słuchać tego jak Jacek sprytnie wkładał palce w odbyt jakiejś gościówy i robił z tego szkolenia...

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Ja już z rok temu widziałem stronę no i też nie było Jacka na niej :)

Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

YAPA pisze: W sumie nie wiem czy by ktoś chciał słuchać tego jak Jacek sprytnie wkładał palce w odbyt jakiejś gościówy i robił z tego szkolenia...
Wiesz, akurat tego JW nie można odmówić, bo legalnie zarabiał na szkoleniach i materiałach wszelkiego rodzaju z dziedziny relacji damsko-męskich i się z tym nie krył wtedy. Działał pod pseudonimem Brunet, była strona oswiecony-kochanek.pl, były mniejsze strony sprzedażowe dla każdego z produktu, więc spoko. Podejrzewam, że na tym zbił niezłą sumkę, bo miał mnóstwo produktów i robił też szkolenia na sali.

Widocznie zorientował się, że bycie kojarzonym z seksem tantrycznym, masażem czy tak jak piszesz wkładaniem palców w odbyt nie jest zbyt dobre jeśli chodzi o postrzeganie go jako człowieka sukcesu ;)

A dla osób które widzą go pierwszy raz to zobacz:
Ładny ubiór + ekskluzywne auta + zwiedzanie ciepłych krajów = człowiek sukcesu

Póki nie zaczną szukać więcej informacji na jego temat, dopóty będą mieli o nim takie zdanie i w przypływie emocji na jednej z jego konferencji kupią oferowany produkt...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

A co Jacek nie wiedział, że to kiedyś wyjdzie? Nie mam nic do tego co robił i na czym zarabia, ale do kur...nędzy skoro opowiada o obrotach rzędu kilkunastu milionów złotych w samej tych Polsce, to ja mam prawo pytać o dowody. A skoro ich nie pokazuje, tylko jedyne co umie zrobić to przejechać się wypożyczonym luksusowym samochodem lub nagrać kilka ujęć gdzieś za granicą.

Jego ziomki wiemy czym się zajmują. Oni się nie ukrywają z tym co robią i najlepsze jest to nie organizują jakiś kursów za 3000 zł tylko zajmują się swoim biznesem. Rafael wiadomo, że piszę książkę o której cały czas mówi, więc nie jest tajemnicą.

Jacek? Jacek to jedna wielka tajemnica, która nie chce zdradzić chociaż jednej swojej firmy. Wiemy tylko, że istnieje coś takiego jak TOP MEDIUM oraz PROMNET. Tylko tyle...

-- Dodano: 21 lis 2017, 14:17 --

I ogólnie Jack mówi, że inwestuje w biznesy, start-upy ale nie można namierzyć tego, że gdzieś jest tym aniołem biznesu. Rafaela łatwo znaleźć, a Jacka? Nie. Po prostu ten gość to taka zagadka. Nigdzie nie ma konkretnych wiadomości o nim w internecie. Dosłownie zero wzmianek. Zero wzmianek, które mogły by nas przekonać do siebie. To nie jest tak, że ktoś go tu hejtuje. Ludzie zaczynają powątpiewać w jego autorytet, który głównie wyrobił sobie dzięki podróżom oraz wypożyczonym samochodom.

https://www.linkedin.com/in/rafaelbadziag/

Luknijcie Profil Rafaela. On się z niczym nie ukrywa. Widać u niego wszystko czarno na białym. Linkedin ma też wiele osób sukcesu, biznesu itd ma to sam Jacek:

https://www.linkedin.com/in/jacek-wi%C5 ... -84091754/

Ale on ma tam pustkę. Co taki biznesmen i nie ma się czym pochwalić? To po co zakładał Linkedin? Żeby nawiązywać relacje z milionerami?

https://www.linkedin.com/in/wojciech-so ... -a4a67323/

Kurwa nawet Sokół z Prosto ma linkedin i widać co tworzy. No Jacek ani jednej firmy nie wrzuci swojej?

O to Jacku tutaj chodzi. Nikt Cię nie hejtuje.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Bo to Kazik zwykła literacka fikcja i ten temat pokazał całą drugą stronę medalu, nie wycieczki, marynarki pożyczane kumplom czy inne wypożyczane auta, tutaj są 3,5 tysięcy funtów w Anglii w jakiejś firmie, nie ma żadnych wydawnictw tylko bajeczki dla lamusów o ruchaniu miss szkoły 2 tygodnie w Zakopanym po selerze czy inne sprzedawanie lemoniad przed domem w czasach komuny.

Ja wchodzę w 118 stronę o Jacku gdzie nikt nie napisał nieprawdy, a tam koleś od siedmiocyfrowych kwot bawi się w skracanie linków no ja pierdole... Ludzie wcale nie wątpią w jego autorytet, bo go po prostu nie ma. Każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie, przeczytał ten wątek ten wie, że to koleś opowiada zmyślone historie, wciska gówniane produkty, nie jest żadnym miliarderem czy tam kim by nie chciał żeby był.

A I JESZCZE BYM ZAPOMNIAŁ, NIE WIEM CZY WIECIE, ALE JACEK W. PRZEBIEGŁ MARATON....

Jego wydawnictwa to kurwa 3 książki na Allegro sprzedawane do tego zhejtowane, Jacek to przecież Pan który 20 lat siedzi w marketingu internetowym. Jego strony wyglądają jak jakiś przeżytek internetu z 2003 roku. Ale Ci jego informatyk czy tam brat poświęci godzinę miesięcznie łaskawie, jak mu dopłacisz za dodatkowy pakiet tylko 5 tysięcy. Koleś z tego kanału jest niemożliwy, bezczelny w swoim gadaniu. O tych kurwa Donaldach Trumpa to sam nie wiem co myśleć, że tam jego znajomy ma znajomego i dwie witki z nimi i pionteczka z prezydentem USA. Wierzycie w to co czytacie? Bo Jacek W. opowiada takie coś na swoim kanale.

Te kłótnie z hydraulikiem o 50 zł za podłączenie pralki i kajanie się przed ladą w chińczyku i błaganie o litość rabatu na spodnie. Siedziba firmy w jakimś prlowskim blokiem, przed domem w Dębicy tej Willi z basenem, corrolla pewnie w LPG. Jak ktoś jeszcze wierzy w niego to kurwa nie wiem czy ktoś jest debilem czy po prostu pisze z fikcyjnych kont broniąc go tak jak to było na początku tego tematu i jego opinie na lubimyczytac pod jego książkami. Dowodów od skurwysyna, a ciągle dalej się to kręci, bo dziś miliarder skraca linki.

A I NAPISZ MI KOMENTARZ JAK BARDZO MNIE LUBISZ TO CIĘ WYLOSUJE I POLANSUJEMY SIĘ W SUPER SAMOCHODZIE. ZA TYDZIEŃ ROZWIĄZANIE KONKURSU DAM CI ZNAĆ.

A później na kanale czytasz, że ludzie po prawie roku czekają na te wyimaginowane przejażdżki. Jest większy cyrk żenady na YT?

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Kreaster pisze:A I NAPISZ MI KOMENTARZ JAK BARDZO MNIE LUBISZ TO CIĘ WYLOSUJE I POLANSUJEMY SIĘ W SUPER SAMOCHODZIE. ZA TYDZIEŃ ROZWIĄZANIE KONKURSU DAM CI ZNAĆ.

A później na kanale czytasz, że ludzie po prawie roku czekają na te wyimaginowane przejażdżki. Jest większy cyrk żenady na YT?
Gdyby nie te auta i obiecane przejażdżki wypożyczoną furą, nie było by pewnie wielu chętnych żeby słuchać jaką to ostatnio książkę Wiśniowski przeczytał czy też jak sprzedawał lemoniadę przed domem w czasie komuny.
Facet skompromitował się już do tego stopnia że nawet koledzy się od niego odsuwają a on dalej brnie w te swoje dupiate historyjki nie z tej ziemi.
Pewnie już jego rodzina ma tego gówna dość bo kiedyś wspomniał że mama go namawiała żeby skończył nagrywać te filmiki bo za dużo już jest o Wiśniowskim na internecie. Szkoda tylko że jej nie posłuchał...

Jeżeli chodzi o same przejażdżki wypożyczoną furą, mam wątpliwości że ktokolwiek się na to załapał.
Raz że gdyby coś takiego miało miejsce, Jacek by sobie nie darował żeby tego nie udokumentować i podbić sobie tym oglądalność a dwa, że nigdy nikt nie wspomniał o tym że miał przyjemność brać w tym udział.
Osoby wybrane z drugiego końca kraju same pewnie zrezygnowały z powodu dojazdu a kilku naiwniaków przekonało się że lizanie dupy Jackowi nie spowodowało że on wypożyczy furę na godzinę po to żeby ich przewieść i nic z tego nie mieć...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Na kanale Piotra Marszałkowskiego, tego co tak ładnie wyjaśnił Jacka, pojawił się pod jednym z filmików dosyć Ciekawy komentarz, którego tutaj wkleję.

Poniżej zamieszczam komentarz użytkownika Roman Zbok umieszczony pod filmem Piotra "Czy kołcze chcą mojego końca?"
https://www.youtube.com/watch?v=-CCxfEeh8pE

Także cytuję Romana Zboka:
"Moim zdaniem powinien on być umieszczony pod filmem "Jacek Wiśniowski - kim właściwie jest?" dlatego go tutaj zamieszczam ku ostrzeżeniu społeczeństwa:
"Piotrze, z racji tego, ze trafilem na film o Jacku Wisniwskim dopiero dzis, a film, byl az 3 tygodnie temu. Umieszcze swoj komentarz tutaj, z racji tego, ze tam prawdopodobnie bylby nie zauwazony. W sumie tematyka takze w miare pasuje.

Jacek Wisniowski, czyli wykreowana postac wzorowana na Amerykanskim Taiu Lopezie, ktora w zalozeniu wiekszosc swojego wizerunku bedzie chciala opierac na "nowoczesnych" metodach, a takze, by wzbudzic u klienta zaufanie co do kompetencji bazowac bedzie na social mediach. Wszystko przelozone na polskie warunki.
Postac dzieki ktorej zarobil prawdopodobnie pierwszy milion. Czlowiek, przekazujacy "tajna" wiedze ma tematy zyciowe I biznesowe. Wiedze zdobywal przez cale swoje zycie jezdzac na prestiozwe zagraniczne kursy po calym swiecie, a tak naprawde cala wiedza tlumaczona z zagranicznego ogolnie dostepnego rynku z opoznieniem 2-3 lat.
Czlowiek z sortu Roberta Marchela, czyli nieudacznik uczy sie jak nie byc nieudacznikiem w pewnym momencie zaczyna "uczyc" innych nieudacznikow, dlatego, ze nic innego nie potrafi. Prawienie truizmow, ktore boostuja Twoja podswiadomosc. Na pytania o realne doswiadczenie, I racjonalne odpowiedzi zawsze odpowiadanie jest w ten sam sposob "Nie musisz mi wierzyc", "a niby skad to mam", "sluchaj inni beda milionerami". Czyli, tania manipulacja na slabe sfrustrowane jednostki znana od dawien dawna. Przykre jest to, ze ludzie nadal sie na to nabieraja. Niesamowita logika najwyzszych lotow, czyli zmarnuj na "biznes" 4 lata I zarabiaj na nim 5tys. miesiecznie. Zamiast wyspecjalizowac sie w danej dziedzinie I zarabiac 4 razy tyle, lecz bez magicznego statusu entreprenur.
Kurs "1milion" - perelka. Jezeli po tym kursie nie zauwazyles niczego dziwnego, dam Tobie rade, lepiej nie zakladaj zadnych biznesow, bo zwyczajnie w swiecie sobie nie poradzisz. Przy pierwszej lepszej okazji ktos Cb. oszuka I jezeli bedzie to juz wieksza stawka zwyczajnie zamiast w jakuzzi z Jacusiem , ktore otaczalyby 4 Aventadory, skonczysz na sznurze. Zakupilem z ciekawosci ten kurs, bo kosztowal 3 tysiace. Aktualnie nie jest to kolosalna kwota, jednak dla niektorych moze byc, wiec chcialbym, zebyscie jednak robili madrzejsze inwestycje. Pierwsze lekcje kursu za 3 tysiace? Gosc pokazuje jak wystawic aukcje na allegro. Nie potrafi dobrze zsynchornizowac glosu, ani obrazu, material nagrany na jakims szmelcu. Kazdy nowy material, jezeli dobrze pamietam co tydzien. Przez pierwsze 3 miesiace Pan Jack tlumaczy, ze "no, no takie pierdolki sa, bo nie kazdy jest na tym samym poziomie. Po tych 3 miesiacach bedzie bardziej zawansowana "wiedza"". A po 3 miesiacach "gwarancja" na oddanie czesci wplaconej kwoty mija xD. Jezeli wowczas nie zauwazasz zadnej korelacji. No coz, ludzie posiadaja rozne IQ. Ja z ciekawosci co dalej sie w tym kursie bedzie odpierdalalo, nie zazadalem zwrotu tej kwoty, zreszta domyslam sie, ze nie odzyskalbym jej. Nie bede rozpisywal kazdej "lekcji", ale na koncu kursu Pan Jack uczyl nas jak tworzyc wlasna strone internetowa (oczysiscie na poziomie gimnazjum)xD, jak kupic domene internetowa xD I jak wystawic aukcje na amzonie oraz jak sprowadzac falszywki z chin xD Normalnie, moze by takie rzeczy zrobili z Cb. Milionera. Stfu nie bankruta* gdy internet zaczynal raczkowac, I ludzie kochali podrobki. Ale niestety te czasy juz dawno minely. Ktos pisal jako dowod prawdziwosci Jacka, ze ma On kilka aut, I dzieki temu moze jezdzic sobie klubowymi lambo, dlatego, ze jako posiadacz rownie dobrych aut ma do nich dostep. Do tej osoby, powiedz mi coz to za problem, przy ogladalnosci Jego filmikow na youtubie na odcinek 100k-200k (ktore zreszta sa reklamowane wszedzie, nawet pod bajkami dla dzieci) znalezienie tysiaca imbecyli, ktorzy zaplaca mu te 3000zl? Zaden problem. Ekspert Jacek Wisnowski od wszystkiego nawet, od zachowan spolecznych w rozmowie z prawdziwym self-madem Rafalem Sonikiem zachowuje sie jak ostatni Cringe, wzbudzajac do siebie niechec od rozmowcy.

Jezeli to Ty Piotrze, bo nie pamietam podales za argument tego, ze robi livy na ktorych odpowiada na pytania. To Cb. zdzwie, gdyz tak nie jest.
Jacek odpalajac live streama:
Pierwsza opcja: wylacza chat(po co mialby to robic), w opisie filmu daje nie dzialajacy link do pisania pytan
Druga opcja, raz tak zrobil, ale potem z tego zrezygnowal. Wlaczyl czat, ale czytal wymyslone przez siebie pytania, ktorych nikt nigdy nie napisal na chacie.
Zauwazcie, ze ostatnio ludzie sie obudzili, az musial wylaczyc ocenianie pod filmem.

Jak Jacek Wisniowski zostal milionerem? Pomijajac male nie wiadomo, czy nie zmyslone znowusz biznesiki typu tworzenie stron internetowych dla wowczas innych Januszy biznesu, czy sprowadzanie jakis podrobek.
1) Skonczyl studia marketingowe (nie zrobily z niego milionera)
2) Otworzyl agencje reklamowa, ktora moze otworzyc najwiekszy lepek (to rowniez nie zrobilo z Niego milionera)
3) Zainspirowany prawdopodobnie jakas zagraniczna ksiazka motywacyjna, postanowil przebiec maraton, sadzac ze to zrobi z Niego milionera, dlatego, ze za granica tego typu ludzie robili furore
4) Nastepnie zaczal tworzyc kursy od darmozjada dla darmozjadow o uwodzenku xD raczej nie wypal. Gdzies w kursie 1mln pamietam kto ma dostep niech sobie zobaczy. Zaliczyl faila, bo w OBSI-e, z racji tego, ze niczego nie ogarnia oprocz slowotoku. Przelaczyl na karte fb. na ktorej mial konto "Goracy Brunet" I pisal z jakas Pania o afrodyzjakach xD.
5) Pozniej zaczal nagrywac na youtubie zobaczyl, ze za granica na przeciw standardowym coachom wyszli ludzie ktorzy:
- Nie przedstawiaja sie jako coachowie, z tego wzgledu, ze wowczas zaczeto podwazac ich kompetencje. A wiec zaczeli sie przedstawiac jako zwykli biznesmani chcacy dzielic sie swoimi doswiadczeniami, nie mowiacy nikomu jak maja zyc
-na pierwszy rzut oka stawiajacy sie w tym samym szeregu co widz, nie poczuwajac sie lepszym
-wzglednie latwe dotarcie Ci ludzie z zalozenia nie mieli byc guru tylko swoistymi "ziomkami" az ziomek ziomka nie oszuka
6) Skupienie sie na dzialanosci youtubera, najpierw pierwszy produkt tylko I wylacznie pod youtuba "geniusz" (Tai lopez wypuscil to w tym samym czasie), nastepnie stary fakeowy kurs 1mln (swoja droga na forum biznesowym byla o tym dyskusja, wszyscy go wysmiali, wiec Jacek stwierdzil, ze jezeli wlasciciel nie usunie watku to pozwie wlasciciela strony wraz z wszystkimi uzytkownikami piszacymi te komentarze. Z racji tego, ze wlasciciel tego forum byl bardziej rozgarniety nizeli klient Pana Jacka. Wlasciciel forum po prostu kazal mu spierdalac wysmiewajac go przy wszystkich xD) I DOPIERO TEN KURS ZROBIL Z NIEGO MILIONERA.
7) Nastepnie zaczal sie efekt snowballa na Jego kanale youtubie, czyli zaczal zyskiwac szybiciej popularnosc I "ambitni" ludzie domagali sie ksiazke. Chcieli to im dal, o jakze inteligentym tytule "Rusz dupe" - taka ekstrawagancka nazwa, teraz ludzie lubia jak sie nie owija w bawelne, taka mlodziezowa, bez pierdolenia xD No coz tytul dopasowany do klientow.

Teraz ma juz prawdopodobnie sporo pieniedzy, wszystko bylo legalne prawnie, lecz kazdy biznes byl niemoralny. Ale za to zadnych problemow miec oczywiscie nie bedzie. Tylko do ludzi, ktorzy kupuja jego produkty I sluchaja Jego rad jedna wzmianka. Po zmarnowaniu na to czasu bedziecie mogli tylko I wylacznie robic to samo, czyli otworzyc kanal na youtubie I robic filmiki jak zyc, a nastepnie tworzyc pod to produkty. Pozdrawiam wszystkich Januszy biznesu szukajacych drogi na skroty, zamiast storzenia czegos posiadajacego potencjal I Quality. "

ODPOWIEDZ