Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jacek Placek na oleju matka woła....;] Czarodzieju ;]

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

dziabuch pisze:
Loonar pisze: nie dopuszczamy się oskarżania go o kłamstwa
No nikt tu Jacka o kłamstwa nie oskarża;
tu się stwierdza, że Jacek kłamał: ot chociażby zapewniając, że do realizacji programu kursu 1mln nie będą potrzebne dodatkowe nakłady poza 5O zetami na wykup domeny;
albo że po miesiącu 'przeciętnie' zarabia się na tym kursie 6OO złotych.
Problem z tym kursem jest taki, że to ktoś musiałby udowodnić, że na podstawie tego kursu nie da się zarobić po miesiącu 600 zł, czy po 2 latach miliona.
Jak to niby zrobić? Skoro metody są tam podane dość powszechne, napisać ebooka i go sprzedać? Można zarobić te 600 zł w miesiąc, biorąc pod uwagę, że kupi go 10 osób po 60 zł. 60 zł można policzyć sobie za jakiś specjalistyczny poradnik, więc osoba mająca wiedzę w jakiejś dziedzinie może takie coś zrobić. Teoretycznie oczywiście, bo o tym my tu mówimy. Czy w miesiąc da się napisać taki poradnik? Znam przypadki ludzi, którzy w weekend napisali powieści, więc tak. Problem pojawia się, bo Jacek mówił, że jest to kurs dla każdego, a taki ebook musiałaby napisać osoba z wiedzą. Najprawdopodobniej po studiach.
Towar z chin? To samo, jeżeli on pokazuje krok po kroku jak to robić, to w tym wypadku plus dla niego, on pewnie powiedziałby - "nie moja wina, że wybrałeś towar, którego nikt nie chce", albo "nie moja wina, że napisałeś książkę o tematyce, która nikogo nie interesuje". Same metody, jeżeli chodzi o teorie, to nic nadzwyczajnego, ale też nic złego. Dlatego w sądzie miałby szansę wygrać ewentualny proces, jeżeli chodzi o kurs i ewentualne oszustwo. Chyba, że jakiś biegły ekonomista uznałby, że na podstawie rad tam zawartych nie miałoby szans zarobić miliona. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie, na ile jest to realne?
Jedyne do czego można się czepiać, to jego słowa, że kurs jest dla każdego. A nie jest :)

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Loonar kurwa

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Mało CI? Wejdź w 113 stronę wątku i poczytaj. Ten kurs już dawno chuj kogo obchodzi. Cały czas jakieś nowinki, ja się dowiedziałem, że on ma w Anglii firmę na 3,5 funtów jakieś 2 wypłaty zwykłego robola, albo jego firma to siedziba w PRL-owskim bloku. A on, że niby siedmiocyfrowe kwoty na PROMNET takie są obroty. Jakieś wyimaginowane wydawnictwa, jakieś kurwa 500 firm, jakieś konkursy które pewnie nie istnieją gdzie ludzie do niego się już prują.

No ja pierdolę proszę... Kurwa proszę Donald Trump, jakieś ruchanie po selerze miss szkoły 2 tygodnie w Zakopanym, jakieś miedziane tulipany, jakieś jajniczki na obłoczkach? Posłuchajcie ja tego nie wymyśliłem to Jacek z kanału sukces.pl to powiedział, nikt tutaj go nie oskarża, to jego słowa.

- WIECIE JAK BY BYŁO W SĄDZIE?

- CZY TO PRAWDA , ŻE PAN JACEK W. MÓWIŁ, ŻE JADŁ SELER 2 TYGODNIE I UPRAWIAŁ SEKS Z MISS SZKOŁY 2 TYGODNIE W ZAKOPANY?

- W KTÓREJ SZKOLE, Z KTÓRĄ MISS, CZY TO PRAWDA.

- NIE

- CZY TO PRAWDA, ŻE PAN PODAŁ RĘKĘ DONALDOWI TRUMPOWI PREZYDENTOWI STANÓW ZJEDNOCZONYCH BO POZNAŁ PAN IKS CZASU TEMU ZENKA JAKIEGOŚ CO GO NIBY ZNA?

- NO KURWA PEWNIE...

PS.
Mnie ten wątek śmieszy, ja go nie hejtuje, tylko powtarzam satyrycznie co on mówi. Czekam cały czas na nowinki odnośnie jego.

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Czytałem większość wątku, widziałem sporo filmików, tego z miss szkoły i selerze nie widziałem, chyba już go nie znajdę :D
W sądzie raczej sąd nie wnikałby o takie rzeczy, która to była szkoła i miss. Poza tym akurat to nie jest jakieś nierealne, jeżeli przedstawił się jej jako milioner i strzelił swoją gadkę, to 19-20 latka mogła na to polecieć. Oboje jak mniemam byli dorośli, więc to ich sprawa.

Jeżeli chodzi o Jacka, to w moim mniemaniu jego historyjki są ubarwione na potrzeby marketingu kanału. Co do firm i pensji, wiesz jakby nie patrzeć musi mieć pieniądze, żeby było go stać na te samochody. Nawet jak płaci jakąś opłatę, to jest to dość sporo. Jak bierze samochód, to pewnie nie postawi go przed zwykłym blokiem, tylko musi opłacić jakiś garaż itd. Zobacz ile osób uzbierało się na kurs, nie wypałem tego, że było to 80. Ale wątpię, że kurs był tylko dla 30, nawet jak było, to 30 osób rocznie wpłaci mu po 3 tysiące. Dodaj do tego książkę, geniusze, eliksiry młodości i pewnie kilka innych rzeczy. Fakt, że ma dwie firmy, nie oznacza, że nie mógł podciągnąć pod te działalności kilku projektów. Nie wiem czy jest milionerem, ale na 100% ma jakąś większą gotówkę. Weź pod uwagę, że to gość ma 4 dychy, nie ma dzieci, nie ma żony. Nawet jakby miał zwykłą pensję, to i tak sporo jest w stanie odłożyć niż jego rówieśnicy.
Prowadzi kanał jak prowadził, postraszył prawnikiem i sądem i zrobił kolejną edycję kursu. Jeszcze sam mówił, żeby wejść na to forum i sobie poczytać. Za rok znowu zrobi kurs i pewnie wymyśli kolejny produkt i tak jeszcze pewnie przez kilka ładnych lat.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

SIEDMIOCYFROWE KWOTY

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

O miss szkoły były na chyba webinarze, filmików z vimeo które usunął z powodu tego wątku, albo ze strony kod atrakcyjności.

Dla mnie nie jest w życiu wyznacznikiem kurwa kto ile ma na koncie, wpieprza Ci bzdury od selera, Ukrainki za 8 koła u niego odkurzają i inne gówna. Bądźmy poważni, wyznacznikiem nie jest mamona i wpajanie naiwnym ludziom gówna do głowa.

Mogę CI podać link do jego filmiku gdzie on się kaja, że tnie koszty, od hydraulika za 50 zł, od spodni rabaty, czy jego samoloty tnięte koszty, na walizkach po taniości itd. W piątek usłyszysz oszczędzaj biedaku od kolesia w wypożyczonym Ferrari no kurwa litości proszę...

PS.
Ja mogę kilku osobom z Wykopu podesłać ten wątek i Jacek rozstanie przeczytany od podstawówki. Nie wiem czy ktoś z Was kojarzy Testovirona, ale jak ktoś go zna niech sobie wpisze AKCJA CEBULARZ.

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Znam testo, ale to (chyba) były jaja z jego strony. Ewentualnie ten człowiek jest chory psychicznie.

Jacek natomiast robi biznes, to jest marketing, promowanie kanału itd. Ale testoviron pokazał, że stan konta wywołuje ból dupy i takie coś przyciąga widzów. Przyciągneło do Jacka, a on zamiast wyśmiewać cebulaków biedaków pokazywał, że każdy tak może mieć. Pociągnął dalej, pokazał jak on to robi od strony supli i mamy geniusza, pokazał jak on to robi, że się odmładza (też bez przesady, Jacek wygląda na swój wiek), pokazał jak to robi od strony technicznej i mamy kurs. Spisał swoje przemyslenia i mamy "rusz dupe".

Te filmiki możesz podać, chętnie obejrzę. Ja widziałem, jak targował się o koszulę bodajże, czy spodnie :D

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

O JACEK CZY TO TY?

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Loonar pisze:Znam testo, ale to (chyba) były jaja z jego strony. Ewentualnie ten człowiek jest chory psychicznie.

Jacek natomiast robi biznes, to jest marketing, promowanie kanału itd. Ale testoviron pokazał, że stan konta wywołuje ból dupy i takie coś przyciąga widzów. Przyciągneło do Jacka, a on zamiast wyśmiewać cebulaków biedaków pokazywał, że każdy tak może mieć. Pociągnął dalej, pokazał jak on to robi od strony supli i mamy geniusza, pokazał jak on to robi, że się odmładza (też bez przesady, Jacek wygląda na swój wiek), pokazał jak to robi od strony technicznej i mamy kurs. Spisał swoje przemyslenia i mamy "rusz dupe".

Te filmiki możesz podać, chętnie obejrzę. Ja widziałem, jak targował się o koszulę bodajże, czy spodnie :D
NIE KURWA JACEK WIŚNIOWSKI NIE ROBI ŻADNEGO JEBANEGO BIZNESU, ON BEZCZELNIE NACIĄGA LUDZI. JEST ZWYKŁYM KŁAMCĄ, MANIPULATOREM, HOCHSZTAPLEREM.

Ludziom do głowy wpieprza jakieś zakłamane gówno, jakieś bajki, opowieści innej treści, jakieś Donaldy Trumpy, że wydawnictwo posiada, że rucha miss szkoły po selerze w Zakopanym 2 tygodnie, że jajniczki na obłoczkach i inne cuda kurwa.

NIE MA ŻADNYCH 500 FIRM, A JEGO KONKURSY TO ZWYKŁA FIKCJA. Zakompleksionego samotnego kolesia pod 40, który ma wygórowane ego, zdewastawone wartości etyczno-moralne, udaje człowieka sukcesu którego nigdy nie poczuł. Nie ma dzieci, rodziny, zapewne nie wie co to znaczy, ale jest seksualnym degeneratem, a jego sukcesem jest przebiegnięty po piasku maraton. Kurwa serio, kilku moich znajomych ku modzie biegania ma medal na szyji i nie robi z tego szopki żenady. Cyrku tandety...

PS.

Testo był elokwentny, kręcił satyrę, na kanale, Insomniii itd. Ćwiczył, miał wykształcenie itd. A Jacek? No kurwa rozjebany placek...

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Jacek robi biznes, jakby nie patrzeć na sferę moralną, to skoro on na tym zarabia, a sprzedaje jakiś produkt. To jest to biznes. Nigdzie nie napisałem, że to pochwalam, uważam za wartościowe itd.
Uważam też, że jego wizerunek jest ubarwiony na potrzeby właśnie kanału. Według tego co mówił Jacek, jego dzień wygląda tak:
- śpi kilka godzin
- bierze zimny prysznic
- czyta 2-3 książki dziennie
- wprowadza jeden produkt na rynek
- idzie na spacer jak miliarderzy światowej sławy
- przejedzie się komunikacją miejską żeby posłuchać ludzi (było coś takiego, ale nie wiem gdzie to mówił)
- dba o zdrową dietę (nie wiem czy sam robi zakupy, czy robi to jakiś jego kamerdyner)
- coś tam ćwiczy
- ma dziewczynę, czyli poświęca czas na związek
- robi sobie masaże twarzy, żeby nie mieć zmarszczek
- do tego lubi sobie pojeździć samochodem
- raz w tygodniu nagra filmik
- robi konferencje
- kontaktuje się z firmami, które ogarniają jego biznesy, bo sam ludzi nie zatrudnia.
- do tego sztuczki samorozwoju, typu pisanie sobie na kartce/tablicy psychologicznych trików.

I multum innych rzeczy o których mówił w swojej rutynie. Uważam, że jest to niewykonalne dla normalnego człowieka. Rozumiem samorozwój itd. ale bez przesady.

Jego maratony pewnie miały na celu promowanie kanału, bo wkleił to na forum o bieganiu i pisał, żeby komentować pod filmikami. Czy można go nazwać kłamcą? Nie wiem, nie jestem zwolennikiem takich oskarżeń bez solidnych dowodów. Czy można nazwać go manipulatorem? Kłamstwo jest najprostszym narzędziem manipulacji. Poza tym jego marketing, w stylu "kurs jest dostępny tylko dla 30 osób", to manipulacja klientem. Robi tak wiele wielkich firm, więc raczej to normalne w branży sprzedażowej. Dziwne jest natomiast to w jaki sposób on reaguje na krytykę, negatywne opinie i jakiej jakości są te jego produkty.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Loonar pisze:
Problem z tym kursem jest taki, że to ktoś musiałby udowodnić, że na podstawie tego kursu nie da się zarobić po miesiącu 600 zł
Nie, nie ma żadnego problemu. Na podstawie tego kursu nie da się zarobić po miesiącu ani 6OO złotych, ani 1OO, ani złotówki.
Bo pierwszy miesiąc to TYLKO handel chińszczyzną z aliexpress. A towar zakupiony na aliexpress nie przyjdzie w ciągu miesiąca, nie mówiąc o jego dalszej sprzedaży. Ergo: Jacek obiecuje coś, co jest fizyczną niemożliwością.
Automatycznie trafiamy na drugie kłamstwo, że nie trzeba nakładów, bo na zakup czegokolwiek w Chinach trzeba, i nie ma tłumaczenia, że Jackowi fakt ten umknął, bo na nagraniu promującym kurs jasno i wyraźnie mówi, że nie będzie żadnych dodatkowych wydatków poza domeną.

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

To takie coś zmienia postać rzeczy :) Faktycznie da się wtedy coś stwierdzić i teoretycznie można byłoby walczyć o swoje prawa.

Jeżeli ktoś bardzo żałuje wydanych pieniędzy a przeszedł cały kurs i uważa, że zrobiłby to lepiej i np. powinien kosztować 300 zł, to zawsze może zrobić tzw. utwór inspirowany. O tym możecie sobie na wikipedii poczytać, wtedy możecie sprzedać zawartą tam wiedzę bez naruszania praw autorskich Jacka i tym samym pisma jego prawnika nie miałyby racji bytu.

ODPOWIEDZ