Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

SELER 3,99 ZŁ/KG

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Jacek to inwestor, jak kiedyś nażarł się selera i ruchał miss szkoły w Zakopanym przez 2 TYGODNIE, to on pole kupił i zainwestował w seler. Seler podrożał i on niczym największy ekspert w niego zainwestował. Zarobił kolejny raz siedmiocyfrowe kwoty. To jest polski Midas, czego nie dotknie zamienia się w złoto (czyt. gówno).

I jego firmy to Promnet i chyba TopMedium o ile to nie jest ta sama. Śledzę wątek od 1 strony. Tak jak większość z Was fajnie się ten kanał oglądało, nic od niego nie kupiłem całe szczęście, ale tutaj szambo się wylało. Bardzo się cieszę, że Rafael odbił od niego. Facet może nie ma takiej aparycji jak Pan od głośniczków za 2 zł i miedzianych tulipanów, ale jest chociaż autentyczny i mam nadzieje, że nie będzie robił takiego cyrku żenady. Bo serio projekt z tą książką jest warty.

A te jego opowieści, że on lemoniadę w czasach komuny przed domem sprzedawał jego pierwszy biznes to ja pierdole. Najlepszy uczeń, najlepszy sprzedawca, najlepszy kochanek (przepraszam oświecony), najlepszy mentor i co to kurwa nie on. W ogóle to w piątek zaraz dowiemy się, że on internet wymyślił.

Te jego wygórowane EGO, że on rucha miss szkoły po selerze 2 tygodnie w Zakopanym, że najlepszy uczeń, że kurwa ma 800 domen i 500 firm, ale nie zatrudnia żadnego pracownika, że kurwa co to nie on, że Majbach Pachnie skórą, ale nie pachnie, że Ukrainki zarabiają osiem tysięcy, a Promnet ma obroty na siedmiocyfrowe kwoty, a te marynarki podobne z koleżką no ja pierdole, kłóotnie z hydraulikiem o 50 zł, ale w piątek Lambo i weź oszczędzaj, te komentarze, że te przejażdżki nie istnieją, że te jego konkursy są chuj warte, że on ma znajomości ten łysy od uwodzenia chuj z nim już zapomniałem jaką ma ksywę, wielki ekspert, który typiarze obciągał palca, uzyskał dzięki temu efekt Wykopu, i ten Jacek Placek kurwa który nie powie CI żadnej ze swoich firm, a kogo bym nie znał to każdy z podniesionym człowiek dumnie głosi jaką działalność prowadzi.

TEN WĄTEK MA 112 STRON I TAK NAPRAWDĘ ŻADNEJ WYMYŚLONEJ OPINII, OSZCZERSTWA, KŁAMSTWA

Tak w ogóle to smiać mi się chce, jak Ci koleś wpaja jakieś gówno, że od 20 lat siedzi w marketingu, nagrywa jakieś gówno na YT że powerbanki wymyślił #1 w PL czy inne pizza portal i je coś tam Niemcom za miliardy sprzedano. Że on kurwa ma znajomego, i poznasz go kurwa to przez dwie podane dłonie poznasz Donalda Trumpa. No kurwa Panowie ja to nie moge już ze śmiechu, zaraz się okaże, że jego stary to zaprojektował lądownik który bazował na księzycu.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

HA HAHA

Też mnie rozjebało to z Trumpem ha ha Ja uścisnąłem dłoń na szkoleniu Rafaela Badziaga i mam dostęp do jego miliarderów bo on też ma do nich dostęp? Kurwa takie rozumowanie Jacka ahahahahah

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

KODEKS KARNY JACEK CHUJ WARTY

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Wbijam w Ciebie Jacek, jak chcesz uzyskać efekt Wykopu, jak chcesz mieć US, zablokowane konta to pisz śmiało. Żyj sobie jak chcesz, naciągaj frajerów na Lambo i inne gówna, wal chuja pod ananasy. Pamięta Cię ktoś z najlepszej klasy?

Art. 286. Oszustwo

Dz.U.2016.0.1137 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego
.

Chcesz inne paragrafy? Bo ja właśnie herbatę piję.

I nie strasz forumowiczów którzy ANI razu nie napisali nieprawdy. Chcesz to kurwa paragraf się znajdzie, a Zbigniew Stonoga wiesz gdzie jest? Ten polityk, ten od celów charytatywnych? Siedzi w ZAKŁADZIE KARNYM W SIEDLCACH.

ADWOKAT ZA DARMO KU CHWALE SŁAWY I PRESTIŻU ZA DARMO BY SPRAWĘ WYGRAŁ Z TOBĄ, A TY BYŚ BYŁ JEBANY JAK W ANONIMOWYM WĄTKU NA 113 STRON NA FORUM O FORXIE.

Nie życzę Ci źle, nie walcz z "hejterami", ale ogarnij swojego dałna którego produkujesz na YT, minuta osiem i zostajesz przeczytany jak Testoviron. Chcesz wytoczyć mi sprawę? Proszę, internet i ludzie stawią się na wątku z kamerami, a Ty zostaniesz rozjebany. Nie wiem co w tych książkach wyczytałeś, ale pamiętaj... DWIE STRONY MA MONETA.

JACEK MISTRZU GDZIE JEST TWOJA KOBIETA?

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: KODEKS KARNY JACEK CHUJ WARTY

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

Kreaster pisze:...JACEK MISTRZU GDZIE JEST TWOJA KOBIETA?
To miss szkoly... :)

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: KODEKS KARNY JACEK CHUJ WARTY

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Kreaster pisze:
I nie strasz forumowiczów
Znów jest straszenie adwokatem, czy jeszcze do dawnego pijesz?

Kurde, taki proces to by był hit youtuba!

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

APROPO STONOGI to ostatnio mu pod więzieniem wiązankę posłałem

-- Dodano: 12 lis 2017, 21:46 --

Ale co Jack coś straszy? Czy kolega za dużo wypił?

-- Dodano: 12 lis 2017, 21:47 --
dziabuch pisze:
Kreaster pisze:
I nie strasz forumowiczów
Znów jest straszenie adwokatem, czy jeszcze do dawnego pijesz?

Kurde, taki proces to by był hit youtuba!
zgoniłbym wszystkich jutuberów na niego

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Jacek znowu wysłał prawnika na to forum?

Co do tego adwokata. To czytałem to pismo, widziałem w jakiej formie jest napisane. Wytłuszczone fragmenty o ewentualnie karze. Próba pod presją usunięcia tego tematu itd. Jako prawnik mogę Wam powiedzieć, że:
1. O wyroku decyduje Sąd. ZAWSZE. Ani my, ani adwokat Jacka, ani Jacek itd. Fakt, że adwokat pogrubił to w piśmie, miało mieć efekt psychologiczny. To tak jak z windykatorem, nie ma uprawnień komornika, ale uda mu się ściągnąć dług, bo stosuje "presję" psychologiczną. Nie mamy prawa wpuszczać windykatora terenowego do domu, ale i tak to robimy... no właśnie presja :)
2. Jacek nie jest oszustem. Oszustem jest osoba, której zostanie to udowodnione w sądzie i sąd wymierzy mu za to karę. To ktoś musiałby mu udowodnić, że nie ma tych 600 firm, a nie on, że ma. Tak działa prawo w Polsce.
3. Każdy ma prawo do wolności słowa, ten temat jest w 90% poświęcony opinii na temat jego filmików, nie bardzo wiem czemu wywołało to taką burzę z jego strony. Ok... negatywnie ocenia jego kurs. To jest opinia, każdy konsument ma do tego prawo.
4. To do czego (moim zdaniem i zwracam uwagę na to słowo) można się doczepić u Jacka, to jego forma sprzedaży kursu. Jeżeli taka forma jest ukryta w przekazie, to UOKiK mógłby się tym zainteresować. Jeżeli uzna, że kanał motywacyjny jest kanałem sprzedażowym, Jacek może mieć za to karę.

I to wszystko jest poprzedzonym jednym wielkim "jeżeli".

Czyli w skrócie, o ile piszemy normalnie, może nawet z sarkazmem, ale nie dopuszczamy się oskarżania go o kłamstwa, tylko zaznaczamy wątpliwości, nasze odczucia itd. nic się nie stanie. Uwierzcie mi :)

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

A Ty co taki sukcesowy?

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Oszust czy nie oszust, kłamca czy nie, kogo to obchodzi.

Dorosły facet pod 40, opowiada bajki, że nażarł się selera i ruchał miss szkoły, że lemoniadę w czasach komuny sprzedawał, że ma 500 firm na całym świecie, że siedmiocyfrowe kwoty na PROMNET takie są obroty, że czołgi w brzuszku sobie wyobrażaj, czy tam jakieś kontrole wytrysku, jakieś jajniczki na obłoczkach. No kurwa ludzie kochani.

Nawet jego mentor, dawny zapewne przyjaciel już do niego się nie przyznaje.

Z tego co tutaj wyczytałem na 113 stron, to kurs zrobiony na odpierdol, książka napisana na kolanie, jego kolega (dumnie nazwany) Tulipan seksualny degenerat z lat komuny i ten Szambelski chyba kolejny bo typiarze palca obciągał, filmik usunął, ale uzyskał efekt Wykopu. No ja pierdole Jacek wzór do naśladowania bo pobiegał kilka razy po piasku i jeździ wypożyczonymi furami. Wpierdala jakieś gówno na kanale, że on ma siedmiocyfrowe kwoty, ale nie zatrudnia żadnego pracownika. To się kurwa w głowie nie mieści.

Że za 5 koła jego brat czy tam kurwa wymyślony człowiek jak kolega Marek od gumek, Ci godzinę miesięcznie poświęci. Jak on od 20 lat siedzi w marketingu, a gość sobie kupił drona z kamerką i jak największy gimbus, wkleja Ci w filmik muzyczkę z Benny Hilla i wrzuca w tło emotikon z netu. Serio? Tandeta, że ja pierdole. I to jeszcze niby od kogoś kto dwie dekady się tym zajmował. Ja nie wierze.

Nawet gdyby sprawa poszła do sądu, to beka kręcona, ludzie ustawieni, Wykop ludzie, kanał rozjebany, cały sukces sprzedany, poniżenie w oczach kamer, wątek sławny itd. Strony gościa wyglądają jak z 2003 roku, z prehistorii internetu, a on opowiada, że to ekspert od 20 lat miliard firm, działalność w necie.

Jeszcze te teksty, że on ma znajomego co 20 lat temu poznał Donalda Trumpa i 5 wit czy tam 2 i jesteśmy w Waszyngtonie z prezydentem USA na kielichu.

Serio nie wystarczy wątek na 113 stron, bez ani jednej pozytywnej opinii oprócz kont z około bodajże 30 stron tematu jednopostowców? Ile jeszcze chcecie się łudzić w tą pseudo charytatywną działalność? Czy kurwa choć jeden z Was podał tą jedną firmą z 500 na całym świecie Pana Jacka? No kurwa nie wydaje mi się, ale za to w Dębicy pod adresem domek zwykły i Corolla pod domem, za to w Wawie PRL-owski blok już widziałem tą willę z basenem. Serio człowieka od 7-cyfrowych kwot z 500 firmami tak ciężko znaleźć? Za to ludzie w necie anonimowi na Google Maps dojeżdżają go pod rejon na sam kwadrat. A jego znaleziona firma w Anglii, ile? 3,500 funtów? Cały wachlarz argumentów.

Koleś z kanału stoi przed kamerą i mówi tak: MAM WYDAWNICTWO.

Skoro tak to ja mając 2 książki posiadam sowitą bibliotekę. Szkoda, że Jacek nie podał nazwy swojego wydawnictwa. A w necie pod Jackiem dwie książki, jedna to autobiografia Franklina i druga od pozycji seksualnych - album. Niestety obie ostro skrytykowane za jakość, ba! Zhejtowane ostro, za to, że z fikcyjnych kont były pisane pseudo pozytywne komentarze. To jest to wydawnictwo?

A z tych opowieści, że jego laska coś tam jakiś magik trafiał czy trafia cyfry w lotto to ja pierdole. Beka niemożliwa, w piątek usłyszycie, że on na miotle z Harrym Potterem latał w łikdend... DZIŚ KONKURS JUTRO SUPER AUTO, NAPISZ KOMENTARZ I WYLIŻ MI DUPKĘ. POWIOZĘ CIĘ PRZYJACIELU SUKCES GRANY...

Za pół roku od wiosny, bo już listopad, wchodzisz w komentarze i czytasz:

- Wygrałem przejażdżkę wiosną weź odpisz Jacek na PW
- Ja też wygrałem i czekam na odp.
- Wygrałem w konkursie, co z moją przejażdżką?


Obrazek

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Pelikany od Jacka juz mu zarzucają pomału, że zamiast kanału o motywacji prowadzi kanał o samochodach;]

-- Dodano: 13 lis 2017, 14:23 --

Co do jego konkursów, no cóż Jacek co filmik je ogłasza i tak promuje więc pewnie tak zajętęmu cżłowiekowi co śpi 4 godzinny dziennie się pojebało i zapomniał, kto, co i jak;]

-- Dodano: 13 lis 2017, 14:27 --

No właśnie Jacek mówi:
-MAM FIRMY
-MAM WYDAWNICTWO
-MAM TAMTO
-MAM SIAMTO
-ZARABIAM TYLE
-KIEDYŚ MIAŁEM...

I Tyle mówi o sobie...

Resztę niby masz wywnioskować kim jest po:
-Filmikach z różnych zakątków świata
-Sportowych samochodach.

O Jacku oficjalnie wiadomo tyle ile sam powie i pokaże, a nieoficjalnie już tak kolorowo nie ma. Bo wiadomo tylko, że ma PROMNET I TE TOP-MEDIUM. I tylko tyle.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Loonar pisze: nie dopuszczamy się oskarżania go o kłamstwa
No nikt tu Jacka o kłamstwa nie oskarża;
tu się stwierdza, że Jacek kłamał: ot chociażby zapewniając, że do realizacji programu kursu 1mln nie będą potrzebne dodatkowe nakłady poza 5O zetami na wykup domeny;
albo że po miesiącu 'przeciętnie' zarabia się na tym kursie 6OO złotych.

ODPOWIEDZ