Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Tiger
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2017, 17:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Tiger »

WOW WOW WOW, napisałem 1 post chyba w lutym, a Wy nadal Jackowi spokoju nie dajecie :D

Już miałem nic nie pisać ale mam chwilę to ostatni raz coś nastukam w klawiaturę. To chyba już Wasz nawyk i rozrywka, że Jacka tak tu krytykujecie. Napisać kilka opinii o produkcie czy usłudze - OK, ale żyć jego życiem, śledzić każdy ruch w internecie, oglądać jego filmy i potem tu za plecami go obgadywać? Hahah, co jest z Wami nie tak? Tracicie najbardziej cenne swoje aktywo w życiu jakim jest Wasz CZAS i przeznaczacie go na osobę, za którą tak bardzo nie przepadacie? Poważnie? Czy Wy nie macie swoich rodzin, dziewczyn/chłopaków, przyjaciół, pasji, hobby i swojego życia? Każdy kto nastukał tu więcej niż 10 postów jest łagodnie to ujmując NIEMĄDRY.

Oglądałem ostatnio wywiad z Jeffem Bezosem. Powiedział tak "Jeśli nie tolerujesz krytyki to nie wprowadzaj niczego nowego lub interesującego". Dziwnym by było, że przy takiej popularności jaką ma Jacek, żeby nie pojawiły się jakieś dziwne opinie i krytykowanie, szczególnie w Polsce.

Jacek, jeśli to czytasz ja bardzo Cię podziwiam. Mimo przeciwności losu nadal ciśniesz do przodu, nagrywasz z tą samą werwą i entuzjazmem, po prostu robisz swoje. Szacun!!! Też myślę, że jestem obojętny na krytykę, ale dopiero bym się przekonał jakie to uczucie gdybym z wielu stron słyszał niemiłe słowa, więc tym bardziej gratki, że stale dzielisz się z nami wiedzą, jesteś mocny psychicznie! Osoby wiecznie krytykujące to tylko mała garstka osób.

A do Was narzekających, przeczytałem kilkanaście wpisów i sam nigdy też bym Wam nie odpowiedział tutaj na jakikolwiek post, bo jesteście wręcz żałośni i takim ludziom czasu się nie poświęca. Mowa o osobach produkujących się tu, które nastukały 10+ postów bo to świadczy, że jesteście imbecylami i życiowymi nieudacznikami bez swojego życia.
No wybaczcie za mocne słowa ale tak jest bo nikt normalny nie pisze bez celu kilkanaście/dziesiąt komentarzy. Leszek Czarnecki też w internecie nie ma super opinii, a odkąd pojawiły się na jego temat jakieś głupie opinie zdążył zbudować najwyższy wieżowiec w kraju, wybudować kilkaset mieszkań i zrobić tyle rzeczy, że co niektórym tu głowa by pękła na samą myśl. Robi swoje i się spełnia. Jackowi biznesowo jeszcze daleko do osiągnięć Leszka, ale kto powiedział, że pewnego dnia go nie dogoni? Smutne to, że tak za plecami obgadujecie Jacka, a to że go oglądacie i tu obgadujecie jest wręcz ŻAŁOSNE! Zawiść i zazdrość świadczy wyłącznie o świadomym poczuciu niższości. Czy nie lepiej dać sobie spokój i zająć się sobą? Przeszkadzaniem nic nie osiągniecie. Już rok tu jesteście, a Jacek zdążył zrobić tyle rzeczy, a Wy zapewne absolutne 0.


Jacek raz jeszcze szacun, wiele bym dał, by dojść w to miejsce, gdzie Ty dotarłeś, ale to tylko kwestia czasu bo stale działam i się rozwijam. Dzięki Tobie moje życie jest ABSOLUTNIE super, a wizja przyszłości BARDZO kolorowa. Kiedyś miewiałem pesymistyczne myśli, a teraz 100% życiowy OPTYMISTA! Zarabiam więcej, jestem mega szczęśliwszy, moje relacje są super, w zasadzie każdy aspekt mojego życia się zmienił na ogromny + za sprawą Twojej wiedzy na YT. Swoją drogą Twój blog dał mi ogrom pewności siebie i wręcz teraz muszę odmawiać kobietom propozycji spotkań, bo priorytet dla mnie to zająć się biznesem, a one lepią się jak muchy. Nie mniej uczucie dobijania się do mnie i dosłownie błagania bym poświęcił im swój czas jest bardzo przyjemny i budujący. Jestem Ci bardzo wdzięczny, że pewnego dnia postanowiłeś dzielić się wiedzą :)

Mam nadzieję, że nie przejmujesz się tymi trollami i robisz swoje!

A jeśli kogoś obraziłem moimi słowami to bardzo przepraszam. Koledzy i koleżanki weźcie się w garść, bo szkoda życia. Pozdrowienia dla Wszystkich. :D

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Konkursik ha ha ha ha

Zabrać Jackowi te samochody, to by 3/4 jego czytelników odeszło od niego, a tak nakręca ludzi na przejażdżkę samochodem i tak zbiera subskrybentów.

A potem kursik za 3000 zł i tak dalej i tak dalej.Taki model biznesowy jest jego.

Roxy
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2017, 22:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Roxy »

Nasuwa się proste pytanie.
Ile są warte takie porady kierowane do ponad 100 tys osób, skoro ich autor nie potrafi zrobić z nich praktycznego użytku.
Chyba, że dotyczą wyłącznie zdobywania klientów, a nie oferowanego produktu.
Odpowiedź jest chyba jednoznaczna.
Jacka kanał oczywiście oglądać należy, ale nie po to aby na poważnie traktować co mówi, ale przekonać się gdzie są granice tupetu oraz zobaczyć jak się głowi nad kolejnymi sztuczkami handlowymi.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

I właśnie Rafael Badziag chyba z tego powodu nie chciał brac udziału w tej karuzeli śmiechu. Jacka model polega na tym, że pokazuje się w drogich furach i egzotycznych miejscach. Mówi to co ludzie chcą usłyszeć. Dzięki konkursom i furom zbiera subskrybentów za przejażdżkę godzinną :D:D a potem robi objazd po polsce i sprzedaje kurs 1 milion, który wiemy jak wygląda:D

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Fikcyjne konkursy

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

W załącznik proszę kliknąć i wszystko jasne odnośnie tych przejażdżek:

jacek-wisniowski-kurs-1-mln-t28303-1100.html#p891273

Roxy
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2017, 22:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Roxy »

Co tu dużo mówić. Po owocach cię poznają :)
Nasz Wielki Mistrz twierdzi, że śpi tylko kilka godzin dziennie. Pewnie przeznaczył ten dodatkowy czas na szlifowanie zawartości Rusz dupę i kursów. Jeff Bezos z Amazona śpi zawsze 8 h, co podkreśla... i jego biznes jeszcze się jakoś trzyma :)

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Ha ha ha Jacek to tantryk, który zamienia energię seksualna na Twórczą. Faszeruje się Geniuszami, selerami, eliksirami młodości, śpi kilka godzin dziennie, jeździ na szkolenia za grube tysiące dolarów, czyta mnóstwo książek, poznaje grube ryby biznesu o wartości setek milionów dolarów, ma potężną siłę woli bo przebiegł maratony, rzeźniki i namibie. Stosuje poranne rytuały...

Kurwa robot. Robot, który tylko napierdala...przecież on już dawno powinien znaleźć się z takim trybem życia w setce najbogatszych Polaków, a jedyne co o nim wiemy to, że ma jedna firmę w Polsce PROMNET ha ha ha ha

Czy nie wydaje wam się to dziwne? Jacka życie praktycznie ukierunkowane jest na sukces, a jedyne co można o nim się dowiedzieć to, że ma jedną firmę, która w zasadzie nie wiadomo co robi.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

HEJTERZE

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

KAZIKGAZIK pisze:a jedyne co można o nim się dowiedzieć to, że ma jedną firmę, która w zasadzie nie wiadomo co robi.
Zawistny zakompleksiony hejterze Pan Jacek ma 800 stron, 500 firm i handluje z całym światem.

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Przecież mówił, że śpi tylko 4 godziny bo zamienia energie seksualną płynącą ze spermy w energie życiową, czy jakoś tak.

Teraz znowu wysyła maile, że zwolniły sie miejsca w jego kursie, może akurat ludzie sie zgłoszą i wpadnie troche tysiecy.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

tak oczywiście, że mówił. I o to mi chodziło. No zobaczcie sami. Jacek zdrowo się odżywia i produkuje geniusze niby dla siebie, tak aby miał jaśniejsze myślenie. Praktykuje tantrę dzięki temu mówił wpadają mu ciekawe pomysły do głowy, ma więcej energii bla bla bla. Jacek śpi 4 godziny dziennie, a dodatkowo czyta bardzo dużo książek, jeździ na szkolenia oraz poznaje bardzo dużą liczbę osób. Ma swoje poranne rytuały, które sprawiają że z każdym dniem jest lepszy od tego siebie samego z wczoraj. Ponadto Jacek stosuje jak sam mówi: Afirmacje, Huny i inne cuda niewidy. Umieszcza na lustrze karteczki oraz ma gumkę na ręku na wypadek złych myśli. Człowiek orkiestra, robot, który jest nastawiony na osiągnięcie sukcesu. Jacek przebiegł maratony i jak sam twierdzi od tego czasu poprzestawiało mu się tak w głowie, że uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, co przełożyło się na jego zarobki. Z takim trybem życia i takim nastawieniem , to Jacek już dawno powinien należeć do najbogatszych polaków. Jednak w pierwszej setce go nie ma. W drugiej setce jest? Też nie. W sumie nie wiadomo ile on tak naprawdę zarabia, bo nie wiadomo jakie ma firmy. Wiemy tyle ile powie. Nawet nie chce się ustosunkować to stawianych mu pytań.

Jestem ciekawy, bo Jacek prowadzi tryb życia jak robot, a jednak ma tylko jedną firmę o której nic tak naprawdę nie wiadomo. Ludzie suckcesu, którzy biją Jacka na głowę pod względem majątku i o ktorych wiemy na czym się dorobili tez mają swoje nawyki, przyzwyczajenia, które ułatwiają im odniesienie sukcesu, ale bez przesady. Arnolad Schwarzenegger nie jeździł na żadne szkolenia, aby osiągnąć wielki sukces. Nie czytał setek książek, nie spał 4 godziny dziennie, nie stosował Tantry, Huny czy innych czarów, po prostu robił swoje :)

Przecież Jacek z takim trybem życia jaki prowadzi, który jest nakierowany na to, aby każdego dnia być lepszym od siebie z wczoraj, powinien być niczym Robbins, Tracy czy Bill Gates, a on nawet nie jest w setce najbogatszych Polaków. Tak czy siak jest on dla mnie fenomenem osoby, która opowiada ciągle te same dyrdymały, nie podaje konkretnych faktów, nie odpowiada na niewygodne pytania, a mimo to udało mu się "ogłupić" tysiące ludzi, którzy nawet nie zadadzą sobie trudu, aby go sprawdzić. Przecież Jacek to jest istna chodząca zagadka, która widać nie chce czegoś ujawnić. Nie podaje Ci jakie ma firmy, tylko wiesz, że ma ten cały PROMNET, który tez nie wiadomo czym się zajmuje, a chyba tylko tym by rozliczać się ze skarbówką za te kursy.

Pamiętam jak byłem nim omamiony kilka lat temu. Jacek zrobił Projekt Sukces na który zaprosił m.in Rafaela Badziaga, który wtedy zaczął pisać ksiażkę o miliarderach. Ktoś zadał ptanie Jackowi odnośnie obecnych firm i Jacek nie odpowiedział na to pytanie. Już wtedy mnie to zastanowiło, ale nie na tyle by zacząć szukać informacji o nim. W sumie szukałem, ale bardzo ciężko było cokolwiek znaleźć. Jak na osobę, która w Polsce zarabia miliony jak sam mówi to trochę dziwne....

Być może teraz żyje mu się dobrze z kursów, jednak nie potrzebne są te gadki w stylu zarabiam siedmiocyfrowe kwoty, w Polsce miliony a za granicą jeszcze więcej, jednak nie powiem Ci jakie mam firmy, za to opowiem Ci historię jak lody kiedyś sprzedawałem i miałem biuro podróży. To mogę powiedzieć, jednak te firmy już nie działają więc ta wiedzą co było kiedyś tak naprawdę gówno ludzi powinna obchodzić. Liczy się to co teraz, a to co jest teraz Jacek nie chce mówić.

ODPOWIEDZ