Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 16 gru 2018, 19:19     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
13
48%
Poza paroma minusami są ok
9
33%
Przeciętny
4
15%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów

Liczba głosów : 27

• Autor
  • Wiadomość

kCHF600X

Bywalec

Bywalec

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post15 lis 2018, 13:21

regismelnik pisze:
Forex-trader pisze:"kto ich wie"

To nie jest przeliczanie z Pln na Pln. Kupując Daxa (cały czas się go trzymam) zawierasz transakcję w Euro. Masz to nawet w specyfikacji instrumentu. Broker pożycza Ci tą kasę, choć nawet tego nie widzisz na niektórych platformach, dlatego u niektórych są swapy na indeksy. Według prawa musisz to rozliczyć po kursie z dnia poprzedniego. Oczywiście nie sprawdzałem, ale może polscy brokerzy rozliczają właśnie po takim kursie. Co za problem żeby system brokera aktualizował o 24:00 kurs przeliczeniowy poprzedniego dnia.

1.swapy nie dotyczą indeksów, tylko CFD oparte o index , tam gdzie mamy do czynienia z futures na DAX , tam jest rolowanie
2. CFD jest instrumentem który każdy może sobie sparametryzować jak mu się chce , może go nawet notować w przeliczeniu 1 punkt = 12 bułek razowych
3.stąd niektórzy mają notowania nocne a inni nie mają bo się im nie chce , no bo Daxa w nocy nie ma
4. piszesz raczej o handlu kontraktami futures notowanymi na Xetra , tamte są w EURo i bank "pożycza" euro bo jest lewar , jak nasz WIG20

regismelnik

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post15 lis 2018, 13:37

kCHF600X pisze:
regismelnik pisze:
Forex-trader pisze:"kto ich wie"

To nie jest przeliczanie z Pln na Pln. Kupując Daxa (cały czas się go trzymam) zawierasz transakcję w Euro. Masz to nawet w specyfikacji instrumentu. Broker pożycza Ci tą kasę, choć nawet tego nie widzisz na niektórych platformach, dlatego u niektórych są swapy na indeksy. Według prawa musisz to rozliczyć po kursie z dnia poprzedniego. Oczywiście nie sprawdzałem, ale może polscy brokerzy rozliczają właśnie po takim kursie. Co za problem żeby system brokera aktualizował o 24:00 kurs przeliczeniowy poprzedniego dnia.

1.swapy nie dotyczą indeksów, tylko CFD oparte o index , tam gdzie mamy do czynienia z futures na DAX , tam jest rolowanie
2. CFD jest instrumentem który każdy może sobie sparametryzować jak mu się chce , może go nawet notować w przeliczeniu 1 punkt = 12 bułek razowych
3.stąd niektórzy mają notowania nocne a inni nie mają bo się im nie chce , no bo Daxa w nocy nie ma
4. piszesz raczej o handlu kontraktami futures notowanymi na Xetra , tamte są w EURo i bank "pożycza" euro bo jest lewar , jak nasz WIG20

Kolego znam różnice w Lynx gram na futures, tu w uproszczeniu piszę Dax myśląc o cfd, bo takimi się tu większość zajmuje. Kończę bo moderator nas zaraz wywali stąd. Najgorsze że nic dalej nie jest pewne. Co forum, baa co urząd skarbowy to inna interpretacja.

k4ngu

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post17 lis 2018, 17:35

Chłopaki w czwartek zrobiłem przelew przez skrill/przelewy24. Dostałem na maila zwrotke od Przelewy 24:
Status transakcji: Zwrócona
Twoja transakcja została zwrócona. Oczekuj środków na swoim koncie w ciągu najbliższych kilku dni roboczych.

Pieniądze jeszcze nie wróciły ale wiadomo, że na przelew trochę trzeba poczekać. Wiecie co może być tego przyczyną?
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post18 lis 2018, 17:04

k4ngu pisze:Chłopaki w czwartek zrobiłem przelew przez skrill/przelewy24. Dostałem na maila zwrotke od Przelewy 24:
Status transakcji: Zwrócona
Twoja transakcja została zwrócona. Oczekuj środków na swoim koncie w ciągu najbliższych kilku dni roboczych.

Pieniądze jeszcze nie wróciły ale wiadomo, że na przelew trochę trzeba poczekać. Wiecie co może być tego przyczyną?

Może nie zgadzały się dane właściciela konta w IC Markets z właścicielem rachunku bankowego? Jeśli to rachunek wspólny lub firmowy to też może wystąpić taka sytuacja. Może też przekroczone zostały jakieś limity - na koncie Skrill lub bankowym. Opcji jest wiele. Najlepiej napisać do Skrilla i/lub brokera.

Zwrot transakcji może trwać do kilku dni roboczych.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu
Awatar użytkownika

sardo nunspa

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 gru 2018, 13:06

Czy gdy otwiera się u nich konto, w którymś momencie procesu rejestracji pytają się czy masz pracę? a jeśli czy to jakoś sprawdzają?
raposo pisał kiedyś że w Paypalu jest limit - ile wpłaciłeś do broka fx tyle możesz wypłacić, reszta na konto w banku, dalej tak jest?
Z pustego, to nawet samolot nie naleje - pijok za sklepem do innych pijoków
Jedyne co można dobrze zrobić w stresie, to obesrać sobie kalesony - ja sam

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 gru 2018, 16:52

u mnie nic z praca nie weryfikowali. cos chyba pomieszales, bo tyle ile sie wplacalo, tyle mozna wyplacic ale to za pomoca karty kredytowej i debetowej. chyba ze faktycznie kiedys tez byl taki limit dla reszty platnosci online ale teraz nie ma i przez paypala i skrilla normalnie mozna uzywac tylko trzeba 'odblokowac' ten kanal robiac przynajmniej jedna transakcje za jego pomoca. czyli wplacasz 100 usd skrillem i mozesz wyplacic 10000 ta sama droga. ja tak robie :564:
Awatar użytkownika

sardo nunspa

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post05 gru 2018, 22:27

Dzięki Forex-trader :564:

@raposo na swojej stronie w opisie IC Markets jest:
DŹWIGNIA
1:30 (wg ESMA dla rezydentów UE)
1:500 (dla reszty świata)

Ja tam chcę otworzyć konto jedynie do gry brentem i tylko dlatego, że lewar jest 500. Przy 1:10, przy wejściu za 1/3 trzeba 23-25 pips żeby zarobić 1% depa. Żeby wykręcić 10% trzeba by cały dzień ślęczeć i mieć trochę szczęścia :( . Szczęścia w tradingu unikam jak ognia. Czy to już działa? czy są jakieś plany ESMA, czy lepiej siedzieć cicho i nie wywoływać wilka z lasu?
Z pustego, to nawet samolot nie naleje - pijok za sklepem do innych pijoków
Jedyne co można dobrze zrobić w stresie, to obesrać sobie kalesony - ja sam

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post06 gru 2018, 09:19

sardo nunspa pisze:Dzięki Forex-trader :564:

siedziec cicho bo nikt nie wie co bedzie :569: :mrgreen:
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex