IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

skąd wy macie to info że rachunki real dla gracza z Polski są 1:30?
pierwsze słysze

nawet jakbyście mieli rację, w co wątpię i tak znajdzie się alternatywny broker, do tego cały czas rozwijamy nasze decyzje
https://t.me/pump_upp

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
Lewar1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2014, 13:18

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Lewar1000 »

Korzystał ktoś z opcji Rapid Transfer / Klarna odnośnie deponowania środków?

Awatar użytkownika
Petetattoo74
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:35

ICMarkets.

Nieprzeczytany post autor: Petetattoo74 »

Czesc. Swierzy na forum to niech was nie poniesie;]. Mam pytanie co do brokera ICMarket z Australii. Od jakiegos czasu szukam brokera spoza juryzdykcji ESMA. Na chwile obecna nadal mam konto na IG UK, ale .... Wiec tak. Czy moze mi ktos konkretnie, bez banialukow, wyluszczyc ZA i PRZECIW otworzeniu konta na ICMarkets? Sprawdzam inne fora i slyszalem o sporych problemach z wyplacaniem wiekszych , takich jak 4 czy 5 figur profitow. Tak samo troche fake brzmia komentarze bardzo mocno zachwalajace tego brokera. Wyglada ciekawie, ale im wiecej wiem, tym bede spal spokojniej.
Piotr
Zeby miec szczescie, trzeba miec szczescie...

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

swierzy czy swieZy tak czy inaczej myslec trzeba samodzielnie :D nie mialem problemow z wyplata przelewem / ale tutaj to chyba jedyna wada bo za przelew kasuja 20 aud.
nie wiem ile dla kogo to /sporo/ ale pare tysiecy usd w jednej transakcji bez problemu wyplacili. cos mi podpowiada ze te nieprzychylne komentarze to efekt zazdrosnej konkurencji stlamszonej przez eurokolchoz...... :D ale co im sie dziwic....

Awatar użytkownika
Petetattoo74
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Petetattoo74 »

Przelew SWIFT od czwartku do wtorku to standard, ale fakt, że środki powinny zejść z konta wcześniej. Czemu przelew mógł zostać zrealizowany tak późno? Powodów może być wiele - począwszy od kolejkowania się wypłat, przez "sezon urlopowy", po błąd ludzki (przeoczenie transakcji). Jak było w tym przypadku? Nie wiem. Skoro z poniedziałku doszło we wtorek to strzelam, że to przeoczenie i puścili go ekspresowym, abyś nie musiał czekać standardowych 3-5 dni ;).

Najszybszy sposób to skorzystanie ze Skrilla, PayPala lub innych pośredników płatności on-line. Nie zawsze realizowane są w czasie rzeczywistym ale można oczekiwać, że środki na koncie znajdą się do 24h. Co potem? Wypłata z bankomatu poprzez kartę operatora (najszybsza opcja) lub dalszy przelew na rachunek bankowy.

Kartą szybko realizowane są tylko wpłaty. Wypłaty funkcjonują jako "zwrot transakcji wpłaty" i zajmują bankom nawet 5-6 dni roboczych. No i nie wycofasz więcej środków niż wpłaciłeś za pomocą tej metody.
To ja mam takie pytanie. Rozumie, ze zasilajac konto karta np VISA debit moge wyplacic rownowartosc zasilenia. Czy jezeli zasile konto przez PayPall to nie bedzie wtedy ograniczen co do eventualnej wyplaty?
Zeby miec szczescie, trzeba miec szczescie...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Nie, nie będzie. Podobnie jak Skrillem i za pomocą innych internetowych operatorów płatności. To ograniczenie obejmuje tylko transakcje kartowe.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Petetattoo74
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Petetattoo74 »

No i do gabloty i powtorz i juz... Dzieki serdeczne, PayPall bedzie w takim razie w sam raz ;]

-- 01 mar 2019, 11:07 --

Update. Wczoraj rozmawialem z customer service i jesli zasilenie z karty to jedyna opcja , jaka zostala uzyta do wplacenia depozytu, nie ma ograniczen w kwestii wyplaty. Czyli zasilajac z karty 1k mozna wyplacic profit w wysokosci jaka mi odpowiada. Jesli zarobilem 2k to moge wyplacic te 2 klocki bez problemow na karte. Nie ma limitu
Zeby miec szczescie, trzeba miec szczescie...

naginacz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 26 lut 2009, 12:28

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: naginacz »

Witam wszystkich.

Korzystam z brokera IC z Australii. od jakiegoś tygodnia MT4 się nie loguje do serwerów. w okienku serwerów jest napisane stara wersja. Czy to problem wersji MT4? jak ją mogę zaktualizować?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Tak, starsze wersje wyszły już z obiegu ;). News przeszedł trochę bez echa, bo dotyczy MT4 sprzed 2 lat i mało który broker o tym informował.

https://forexclub.pl/metatrader-4-poniz ... slugiwany/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
artek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 18:38

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: artek »

Dzwignia 1:500, szybka realizacja zleceń i płatności przez PayPal bez żadnych dodatkowych kosztów i w taki sam sposób wypłacam, wszystko świetnie działa.

ODPOWIEDZ