GO4 challenge

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
dammok
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:31

GO4 challenge

Nieprzeczytany post autor: dammok »

GO4Challenge to konkurs inwestycyjny na rzeczywistym rynku Forex,
organizowany na platformie inwestycyjnej GO4X. Biorąc udział w konkursie
ścigasz się z innymi inwestorami o najwyższą stopę zwrotu z inwestycji
na globalnym rynku Forex.

nagroda główna: SUZUKI HAYABUSA

czysty link:
https://www.go4challenge.pl/

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No i to wygląda fajnie... :)
Tylko szkoda, że u MM.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

Wpłać co najmniej 500zł na rachunek konkursowy, odbierz bonus 500zł i walcz o nagrody.
Ale wygrywa ten kto zarobi najwięcej Kasy czy najwięcej %?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Goldfinger pisze:Ale wygrywa ten kto zarobi najwięcej Kasy czy najwięcej %?
Raczej procent, inaczej to będzie bez sensu... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

[quote="raposo"][/quote]
też tak myślę Raposo ale zaciekawił mnie zwrot co najmniej nie wiem czy to będzie ok? Ktoś wpłaci 20 k. i zarobi drugie 20 k i przegra, druga osoba pomnoży tego tysiaka do 8 k i wygra. Moim zdaniem na czas konkursu powinny zostać wprowadzone jednolite zasady tak jak w konkursie BosssaFX czyli wszyscy zaczynali z kapitałem 1000 zł. Ale sam konkurs nie jest zły. Co do tego że to broker MM to ja uważam że Go4x będzie stawał na rzęsach ( w sensie warunków obrotu) w czasie konkursu aby jak najwięcej osób po nim zostało w Go4x.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

Goldfinger
więc lepiej wpłacić najmniej ile można i z tego próbować coś naskrobać..

mario80r
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2011, 12:02

Nieprzeczytany post autor: mario80r »

20% stopy zwrotu z 1000zł i 20% z 20tys. to nadal 20% i grasz podobnym R/R chyba że grasz na zasadzie stawiam TP ale przy koncie 20tys. nie stawiam SL by wytrzymać zachwiania rynku. ale wtedy to już nie masz takiego samego R/R. Czyli dobrze ze jest brane pod uwagę stopy zwrotu.

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Chodzi o to ze w bossafx ktos kto zbankrutowal po kilku dniach odpadal automatycznie z rozgrywki. Tutaj mozesz doplacic pieniadze i dalej grac hehe dobry motyw, zapewne czesc osob ktora wtopi bedzie sie chciala odegrac i uzupelni depozyty....
PS czy tylko ja zauwazylem ze haya jest w odbiciu lustrzanym ?? WTF
Success lies on the far side of failure

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

tam to wygra ktoś kto na FX zagrzał tyłek, ma trochę kaski na przegranie, a nowy gracz, założy konto straci i kapusta, ja dzięki ja w to nie wchodzę....
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

blanker
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2009, 08:09

Nieprzeczytany post autor: blanker »

Goldfinger pisze:Co do tego że to broker MM to ja uważam że Go4x będzie stawał na rzęsach ( w sensie warunków obrotu) w czasie konkursu aby jak najwięcej osób po nim zostało w Go4x.
Zgadza się - to mogą być happy hours w GO4X, ale jak będzie to zobaczymy. nie wiem czy widzial ktos ich wzor na stope zwrotu - musze przyznać, ze niestandardowy (w porowaniu do xtb i bossafx tam byly raczej proste wyliczanki na poziome 7 kalsy podstawowki a tutaj ktos pogłowkowal) w bossafx nie mozna bylo wyplacac a tutaj z tego co wyczytalem w regulaminie to wypalty sa mozliwe.
Jarpen pisze:Tutaj mozesz doplacic pieniadze i dalej grac hehe dobry motyw
ciekawy tez jest manewr z tym ze jak w jednym dniu wtopisz wszystko (-100% stopy zwrotu) to policza to jako -99,99% zeby w iloczynie nie pozwolic na pojawienie sie zera - czyli nawet jak byl s/o to mozna pedalowac dalej. regulamin regulaminem - zobaczymy jak to wyjdzie w praniu - pewne beda takie fakapy jak z xtb i stopami zwrotu wiekszymi o jedno zero hehehe

ODPOWIEDZ