entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Webski! Ty się ciesz, bo znalazłeś się w najniższej grupie, która potrafi utrzymać się na forexie. Tam jest tylko pot, krew i łzy, ale pilnuj tego co osiągnąłeś, bo większość nawet tu nie potrafi dojść. Jak chcesz awansować wyżej, musisz obserwować lepszych od siebie graczy i uczyć się od nich, a nie pyskować im.
Na wykresie usd/yen, który pokazałeś są dwa 100% setupy za 10 lat będziesz wiedział gdzie są i jak się do nich dobrać
Obrazek

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:Webski! Ty się ciesz, bo znalazłeś się w najniższej grupie, która potrafi utrzymać się na forexie. Tam jest tylko pot, krew i łzy, ale pilnuj tego co osiągnąłeś, bo większość nawet tu nie potrafi dojść. Jak chcesz awansować wyżej, musisz obserwować lepszych od siebie graczy i uczyć się od nich, a nie pyskować im.
Na wykresie usd/yen, który pokazałeś są dwa 100% setupy za 10 lat będziesz wiedział gdzie są i jak się do nich dobrać
Rozumiem, że kolega to 1 liga ;). Chętnie popatrze i popodziwiam mistrza ;)
Bo póki co to coś o książkach (proponuej też Winetou Maja :D ) i jakiejś pile :)
Dla mnie "bezcenne" ;)
Mi kiedyś na plaży "gwizdnęli" buty ale żadnego pijaczka nie widziałem ;)

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Cblondyn pisze: Rozumiem, że kolega to 1 liga ;). Chętnie popatrze i popodziwiam mistrza ;)
Bo póki co to coś o książkach (proponuej też Winetou Maja :D ) i jakiejś pile :)
Dla mnie "bezcenne" ;)
Mi kiedyś na plaży "gwizdnęli" buty ale żadnego pijaczka nie widziałem ;)
Nie, to liga mistrzów. Drużyna która się regularnie do niej kwalifikuje i czasami uda się jej przejść do fazy pucharowej.
Nie mam MT4 nie mam jak pokazać żeby nie było widać forsy. Mam tylko wykres z pipsami w exelu z jednego konta. Na pocieszenie powiem, że słabo mi idzie w tym roku :) Cieszysz się co? Może założę dziennik - fajnie to wygląda jak foreksowe kwakwarakwa topi się we własnej ślinie. :p
Obrazek

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:
Cblondyn pisze: Rozumiem, że kolega to 1 liga ;). Chętnie popatrze i popodziwiam mistrza ;)
Bo póki co to coś o książkach (proponuej też Winetou Maja :D ) i jakiejś pile :)
Dla mnie "bezcenne" ;)
Mi kiedyś na plaży "gwizdnęli" buty ale żadnego pijaczka nie widziałem ;)
Nie, to liga mistrzów. Drużyna która się regularnie do niej kwalifikuje i czasami uda się jej przejść do fazy pucharowej.
Nie mam MT4 nie mam jak pokazać żeby nie było widać forsy. Mam tylko wykres z pipsami w exelu z jednego konta. Na pocieszenie powiem, że słabo mi idzie w tym roku :) Cieszysz się co? Może założę dziennik - fajnie to wygląda jak foreksowe kwakwarakwa topi się we własnej ślinie. :p
No wybacz kolego, że uraziłem ego ale jakoś taką mam nature, że jak ktoś coś mówi/pisze to ja taki bardziej... niedowiarek :)
A w szczególności jak ktoś o sobie pisze "jaki to ja mądry itp" to ja chętnie poznam jakieś potwierdzenie tychże wywodów. Bo ja też uważałem, że jestem najprzystojniejszy w klasie ale dziewczyny to już nie za bardzo hehehe
Na DayTranding juz taki jest jeden i już nie da się czasami tego czytać :)
A jak to Pawlak mówił "mądrego to i warto posłuchać". A więc słucham....
Z krynicy mądrości czerpać choćby garściami
A że każdy tutaj to najmądrzejszy to już inny temat. Szczególnie w doradzaniu bliźniemu :)

Awatar użytkownika
Peter_FX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 kwie 2012, 09:42

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Peter_FX »

Nie wiem czy spekulant to skamer ale z całą pewnością troll, innego sensu tego niby dziennika być nie może :mrgreen:
sardo nunspa pisze: Na wykresie usd/yen, który pokazałeś są dwa 100% setupy za 10 lat będziesz wiedział gdzie są i jak się do nich dobrać
A może kolega za 10 lat będzie już wiedziałem że niema czegoś takiego jak 100% setupy :wink:
Planuj Trejd, Trejduj Plan

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

sardo nunspa pisze: Jakim cudem skończyłeś 6 klasę? nosiłeś w teczce słomę? czytasz coś poza gazetkami z supermarketów?
Idź do psychiatry i pokaż mu ten tekst, dostaniesz rentę dożywotnią
o spectaculum miserum et acerbum!
oj już nie podniecaj się tak kozaku internetowy, przecie już pisałem że nie wdaję się w prymitywne utarczki :)
Poziom Twojej odpowiedzi reprezentuje poziom trolla - czyli wycieczki osobiste, brak merytoryki czy odniesienia się do argumentacji.
Daję ci "plus" za łacinę - trochę lepszy taki trolling niż chamski Spekulanta PL ;)
Co nie zmienia faktu że zaśmiecasz forum brakiem argumentacji/merytoryki.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Nie powiedziałem najważniejszego czytam i pluję się w tym dzienniku tylko z jednego powodu: Jaki jest sposób wychodzenia ze złych transakcji przy pomocy hedge?. Ma konto bezstratne master i kilka slave, ma 3 systemy skalpowania w konsoli. Brak elementarnego AT powoduje, że przynajmniej raz na tydzień pakuje się w poważne kłopoty i jakoś się z tego udaje mu wywinąć. I ja chcę chociaż jedno takie wywijanie zobaczyć.
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

sardo nunspa pisze:Jaki jest sposób wychodzenia ze złych transakcji przy pomocy hedge?.
Sposób jest prosty. Jak się uda to się pokazuje coś więcej ponad same zamknięte zyskowne pozycje.
Chociaż o ile pamiętam to nie było żadnego wykresu, który by zawierał zamknięte pozycje hedżujące.
Jak się nie uda to się bluzga i obraża wszystkich, którzy dociekają zamiast klaskać.
Potem nowy rachunek i dalej jazda.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

-rookie- pisze: Jak nie pokazał?!! A te obrazki?
( kolejny etap ) http://forex-nawigator.biz/forum/entry- ... ml#p870110
( reduce floating PL ) http://forex-nawigator.biz/forum/entry- ... ml#p870180
Najpierw pomyślałem, że to sarkazm z twojej strony ale dalsza twoja wypowiedź tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, że są ludzie, którym wystarcza zawinąć g.. w złotko i już będą szczęśliwi. :roll:
Chłopie! Przecież to są nic nieznaczące obrazki. Nie niosą żadnej wiążącej treści. To że jest ileś tam pozamykanych pozycji i jakieś tam pootwierane zapewne, to nic nie znaczy! Nikt -poza Spekulantem - nie wie jak to się skończyło.
Ja również, jak kolega sardo nunspa z niecierpliwością oczekiwałem na przykład wyjścia z hedża. Ale się nie doczekałem.
Sukces chociaż taki, że Spekulant przyznał się do hedżowania bo od samego początku karmił nas tylko 100% skutecznością. :lol:
A to była dla mnie większa zniewaga userów niż te jego odzywki z burdelu.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

-rookie- pisze:Jedno pytanie. Dlaczego wymagacie od niego żeby coś wam tutaj pokazywał a sami nie pokażecie mu swoich wyników i metod?
Bo to jego dziennik.
To co pokazuje obraża moją inteligencję.
Tylko mi nie pisz, że mogę nie czytać. To, że ktoś okrada dom mojego sąsiada nie skutkuje tym, że ustawiam głośniej telewizor u siebie i nie ma sprawy, tylko działam.
Taki mój patriotyzm lokalny. :568:

ODPOWIEDZ