entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

ext3 pisze:
JAREK67 pisze:Spekulant poskarżył się na mnie do Admina. Pojawiają się niewygodne pytania, więc trzeba się poskarżyć.
Typowa logika Kalego:"manipulować to my a nie nami".
Być może ten dziennik na wniosek Spekulanta zostanie zaorany, tak jak poprzednie. ;)
Pisałem już w poprzednich dziennikach, że on pokazuje tylko to co chce. Z reguły są to zamykane zyskowne pozycje. Tracące są trzymane do czasu aż zaczną zarabiać. A być może są edytowane taki jak inni piszą. ;)
Kto się na to ma złapać nie mam pojęcia? :roll:
Jarek, no co Ty? na prawdę sądzisz, że typ dziennie wyciąga z rynku 1,5 mln PLN u MM, wypłaca i potem pędziorkiem do kompa, bo trzeba wstawić wyniki na forum nawigatora? :D
Z jakiegos powodu moje bardzo dobre wyniki sa dla tego forum jak i innych grup fb niewygodne, bo osoby stojace za tymi mediami nie maja wynikow na rynku. Mnie cechuje systematycznosc i staranne dbanie o przestrzeganie zasad systemu. Nie lubie tracic czasu na dyskusje okolotradingowe jakie tu uskuteczniacie. Dlatego jesli rzucacie we mnie gnojem, to bedziecie miec ten gnoj na sobie. Poleca bany i skonczy sie tracenie czasu na forum. Pokazcie swoje wyniki. Inaczej nie mam do was zadnego szacunku w temacie rynkow finansowych i traktuje was jak mieso armatnie.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Spekulant PL pisze:
ext3 pisze:
JAREK67 pisze:Spekulant poskarżył się na mnie do Admina. Pojawiają się niewygodne pytania, więc trzeba się poskarżyć.
Typowa logika Kalego:"manipulować to my a nie nami".
Być może ten dziennik na wniosek Spekulanta zostanie zaorany, tak jak poprzednie. ;)
Pisałem już w poprzednich dziennikach, że on pokazuje tylko to co chce. Z reguły są to zamykane zyskowne pozycje. Tracące są trzymane do czasu aż zaczną zarabiać. A być może są edytowane taki jak inni piszą. ;)
Kto się na to ma złapać nie mam pojęcia? :roll:
Jarek, no co Ty? na prawdę sądzisz, że typ dziennie wyciąga z rynku 1,5 mln PLN u MM, wypłaca i potem pędziorkiem do kompa, bo trzeba wstawić wyniki na forum nawigatora? :D
Z jakiegos powodu moje bardzo dobre wyniki sa dla tego forum jak i innych grup fb niewygodne, bo osoby stojace za tymi mediami nie maja wynikow na rynku. Mnie cechuje systematycznosc i staranne dbanie o przestrzeganie zasad systemu. Nie lubie tracic czasu na dyskusje okolotradingowe jakie tu uskuteczniacie. Dlatego jesli rzucacie we mnie gnojem, to bedziecie miec ten gnoj na sobie. Poleca bany i skonczy sie tracenie czasu na forum. Pokazcie swoje wyniki. Inaczej nie mam do was zadnego szacunku w temacie rynkow finansowych i traktuje was jak mieso armatnie.
i "wice wersal" :D

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
entry/close
eurusd
70pips x 40lot
zarobiony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

method
redukowanie otwartych pozycji

Mam regularne zyski od 3 lat comiesięczne. W maju broker obniżył mi lewar na 1:20, ponieważ kwoty przekraczały 1mln zł. Obecny broker obniżył mi spread na 0.65 za bardzo wysokie obroty generowane na wszystkich kontach slave i master. Stosuję bardzo częste wypłaty 3-4 razy w miesiącu, wcześniej bywało, że 12 razy wypłata i 4 dopłaty, wychodziło średnio 7-8 wypłat. Jednak przy większej ilości kont slave było to niewygodne dla fallowów i zmieniłem zasady zarządzania pieniądzem na obecne redukcje straty w otwartych pozycjach. System musi być dopracowany pod względem przewagi rynkowej i zarządzania pieniądzem bez tego rodzi się frustracja i palenie kont.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze:
Spekulant PL pisze:Nie chcesz to nie czytaj, po co zgłaszasz? I tak będę zakładał nowy wątek jeśli mi znowu zazdrosny admin czy moderator usunie obecny. Dołączę poprzednie wyniki do archiwum i będę publikował kolejne entry/close. Pokazałem nawet kilka dni z prawie wszystkimi transakcjami.
jak dostaniesz bana to sobie co najwyżej dzienniczek ucznia założysz :d

wrzucaj normalne screeny gdzie widać moment otwarcia transakcji, moment zamknięcia, no i przede wszystkim data ma być widoczna - takie pierdoły jak wolumen i zyski możesz sobie ukrywać, ale bez reszty jesteś tylko mitomanem, bez względu na to czego byś tu nie wklejał ;) dla mnie Twój statement to jest 15 minut roboty w dowolnym programie graficznym i też mogę zgrywać forexowego guru - pytanie tylko po co?
przeanalizuj to co wstawiam i wyciągnij wnioski, masz mózg i ch..ja w spodniach to powinieneś zajarzyć proces transakcyjny
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

hehehe, zabawny z Ciebie koleś :d serio myślisz że ktokolwiek tutaj zazdrości Ci wyników? ludzie mają w dupie to ile zarabiasz, bo na pierwszy rzut oka widać że masz rozbuchane ego i nic poza tym - taki typowy sebix forexu :D gdybyś to wrzucał i zachowywał przy tym jednocześnie odrobinę pokory to co innego, a tak sprawiasz wrażenie skrzywdzonego przez życie, który jedyne co może zrobić to zabłysnąć na chwilę w sieci :) trochę ogłady chłopie, chyba że jesteś jakimś pryszczatym szczylem któremu rodzice zapomnieli odłączyć neta na czas roku szkolnego i efekt tego jest jaki jest ;)

z pełnym szacunkiem ale wjechałeś tu na forum jak do jakiejś obory, więc nie dziw się że dostałeś przy okazji rykoszetem - trzeba było się z tym liczyć ;)

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze:hehehe, zabawny z Ciebie koleś :d serio myślisz że ktokolwiek tutaj zazdrości Ci wyników? ludzie mają w dupie to ile zarabiasz, bo na pierwszy rzut oka widać że masz rozbuchane ego i nic poza tym - taki typowy sebix forexu :D gdybyś to wrzucał i zachowywał przy tym jednocześnie odrobinę pokory to co innego, a tak sprawiasz wrażenie skrzywdzonego przez życie, który jedyne co może zrobić to zabłysnąć na chwilę w sieci :) trochę ogłady chłopie, chyba że jesteś jakimś pryszczatym szczylem któremu rodzice zapomnieli odłączyć neta na czas roku szkolnego i efekt tego jest jaki jest ;)

z pełnym szacunkiem ale wjechałeś tu na forum jak do jakiejś obory, więc nie dziw się że dostałeś przy okazji rykoszetem - trzeba było się z tym liczyć ;)
Myslisz, ze bede komus wlazil w dupe? Dla mnie jestes kims gorszym od trolla-miesem armatnim, ktore idzie na etacik i przegrywa hajs z niego na rynku finansowym. Wynikow wlasnych nie masz, po jaka cholere tu tracisz czas i piszesz te wypociny?
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Adamm178
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2013, 23:22

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Adamm178 »

Tracicie czas na karmienie trola. Jemu tylko o to tutaj chodzi, ludzie z nudów robią na prawdę różne dziwne rzeczy, a może to źle dobrane leki..... :|
....twoje wyniki z dluzszego okresu ponad 2 miesiace. Jesli ich nie masz to zazdroscisz i plujesz jadem jak typowa polska cebula.
Chciałbym cię tylko uświadomić, że to co pokazujesz w ŻADEN sposób nie potwierdza tego, że zarabiasz, co już było pokazywane i wałkowane. Zapraszam ciebie do nagrania materiału video w którym wypłacasz elegancko od broka jak np. Zaorski którego przykład podawałeś . Pokaż "slejvom" mój "władco masterze".
Dobranoc, bo szkoda klawiatury.... :563:

P.S. Nie musisz "pluć jadem jak typowa polska cebula" w swojej odpowiedzi bo i tak nie odpisze.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:
freakout pisze:hehehe, zabawny z Ciebie koleś :d serio myślisz że ktokolwiek tutaj zazdrości Ci wyników? ludzie mają w dupie to ile zarabiasz, bo na pierwszy rzut oka widać że masz rozbuchane ego i nic poza tym - taki typowy sebix forexu :D gdybyś to wrzucał i zachowywał przy tym jednocześnie odrobinę pokory to co innego, a tak sprawiasz wrażenie skrzywdzonego przez życie, który jedyne co może zrobić to zabłysnąć na chwilę w sieci :) trochę ogłady chłopie, chyba że jesteś jakimś pryszczatym szczylem któremu rodzice zapomnieli odłączyć neta na czas roku szkolnego i efekt tego jest jaki jest ;)

z pełnym szacunkiem ale wjechałeś tu na forum jak do jakiejś obory, więc nie dziw się że dostałeś przy okazji rykoszetem - trzeba było się z tym liczyć ;)
Myslisz, ze bede komus wlazil w dupe? Dla mnie jestes kims gorszym od trolla-miesem armatnim, ktore idzie na etacik i przegrywa hajs z niego na rynku finansowym. Wynikow wlasnych nie masz, po jaka cholere tu tracisz czas i piszesz te wypociny?
człowieku, etat to słowo dla mnie tak samo obce jak dla Ciebie pokora :d a tak z ciekawości to po co Ci moje wyniki? nie masz do czego walić czy chcesz pozazdrościć? ;)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: green7 »

A mnie wyniki Spekulanta zastanowiły .....
Spekulant PL pisze:na poprzedniej stronie są pozycje z 29maja (65pozycji), konto REAL-master dla wielu innych slave, dla każdego kto pokaże własny rachunek z minimum 40k EUR wymienię się hasłem inwestora
... Więc chciałem skorzystać z powyższej propozycji i powiedzieć sprawdzam. Ale jakoś jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi na priv wysłany prawie 2 tygodnie temu ....
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ