entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

floatmaster pisze:Mi się wydaje że to ten dawny adrianoforex a jego żona to jej imię połaczone że słowem polska . I na tyle jego dziennik dawny też był przeniesiony do działu o zabawnych sytuacjach
Wypraszam sobie porównywanie do kogokolwiek. Nie znam wywyższych osób.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
14czerwiec
zamiast SL mam hedge

Pozycje otwarte, czyli Floating P/L dostały hedge, ponieważ przekroczyłem 20% DD. Wyjście z hedge będzie w kolejnych dniach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

@ Marcin Poliwka.
Czyżbyś był uczniem fxjk11 ?

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
kolejny etap wyjścia z pozycji
czekam na zmianę strefy i wychodzę z pozycji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:Nie chcesz to nie czytaj, po co zgłaszasz? I tak będę zakładał nowy wątek jeśli mi znowu zazdrosny admin czy moderator usunie obecny. Dołączę poprzednie wyniki do archiwum i będę publikował kolejne entry/close. Pokazałem nawet kilka dni z prawie wszystkimi transakcjami.
jak dostaniesz bana to sobie co najwyżej dzienniczek ucznia założysz :d

wrzucaj normalne screeny gdzie widać moment otwarcia transakcji, moment zamknięcia, no i przede wszystkim data ma być widoczna - takie pierdoły jak wolumen i zyski możesz sobie ukrywać, ale bez reszty jesteś tylko mitomanem, bez względu na to czego byś tu nie wklejał ;) dla mnie Twój statement to jest 15 minut roboty w dowolnym programie graficznym i też mogę zgrywać forexowego guru - pytanie tylko po co?

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze:
Spekulant PL pisze:Nie chcesz to nie czytaj, po co zgłaszasz? I tak będę zakładał nowy wątek jeśli mi znowu zazdrosny admin czy moderator usunie obecny. Dołączę poprzednie wyniki do archiwum i będę publikował kolejne entry/close. Pokazałem nawet kilka dni z prawie wszystkimi transakcjami.
jak dostaniesz bana to sobie co najwyżej dzienniczek ucznia założysz :d

wrzucaj normalne screeny gdzie widać moment otwarcia transakcji, moment zamknięcia, no i przede wszystkim data ma być widoczna - takie pierdoły jak wolumen i zyski możesz sobie ukrywać, ale bez reszty jesteś tylko mitomanem, bez względu na to czego byś tu nie wklejał ;) dla mnie Twój statement to jest 15 minut roboty w dowolnym programie graficznym i też mogę zgrywać forexowego guru - pytanie tylko po co?
Prosze o twoje wyniki z dluzszego okresu ponad 2 miesiace. Jesli ich nie masz to zazdroscisz i plujesz jadem jak typowa polska cebula.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Spekulant poskarżył się na mnie do Admina. Pojawiają się niewygodne pytania, więc trzeba się poskarżyć.
Typowa logika Kalego:"manipulować to my a nie nami".
Być może ten dziennik na wniosek Spekulanta zostanie zaorany, tak jak poprzednie. ;)
Pisałem już w poprzednich dziennikach, że on pokazuje tylko to co chce. Z reguły są to zamykane zyskowne pozycje. Tracące są trzymane do czasu aż zaczną zarabiać. A być może są edytowane taki jak inni piszą. ;)
Kto się na to ma złapać nie mam pojęcia? :roll:

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

JAREK67 pisze:Spekulant poskarżył się na mnie do Admina. Pojawiają się niewygodne pytania, więc trzeba się poskarżyć.
Typowa logika Kalego:"manipulować to my a nie nami".
Być może ten dziennik na wniosek Spekulanta zostanie zaorany, tak jak poprzednie. ;)
Pisałem już w poprzednich dziennikach, że on pokazuje tylko to co chce. Z reguły są to zamykane zyskowne pozycje. Tracące są trzymane do czasu aż zaczną zarabiać. A być może są edytowane taki jak inni piszą. ;)
Kto się na to ma złapać nie mam pojęcia? :roll:
Jarek, no co Ty? na prawdę sądzisz, że typ dziennie wyciąga z rynku 1,5 mln PLN u MM, wypłaca i potem pędziorkiem do kompa, bo trzeba wstawić wyniki na forum nawigatora? :D

damianfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2015, 22:33

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: damianfx »

a jakby szli dalej w góre, bierzesz te ponad 20% straty na klatę?

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

damianfx pisze:a jakby szli dalej w góre, bierzesz te ponad 20% straty na klatę?
To jest element systemu. Teraz mam juz 15% straty na Floating P/L. Moga isc nawet 500pkt w jedna strone, po to mam wlasnie wspomniany hedge zamiast SL. Natomiast na temat fxjk wole sie nie wypowiadac.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

ODPOWIEDZ