entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

green7 pisze:A mnie wyniki Spekulanta zastanowiły .....
Spekulant PL pisze:na poprzedniej stronie są pozycje z 29maja (65pozycji), konto REAL-master dla wielu innych slave, dla każdego kto pokaże własny rachunek z minimum 40k EUR wymienię się hasłem inwestora
... Więc chciałem skorzystać z powyższej propozycji i powiedzieć sprawdzam. Ale jakoś jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi na priv wysłany prawie 2 tygodnie temu ....
nie otrzymałem danych do konta z ponad 40k EUR, po drugie teraz już mam na koncie jedno wyjście z hedga, a tego nie udostępniam na bezpłatnym podglądzie, będę zmieniał konto to będzie kolejna okazja w pierwszych dniach handlu
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
15czerwiec
entry/close
reduce Floating
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze:
Spekulant PL pisze:
freakout pisze:hehehe, zabawny z Ciebie koleś :d serio myślisz że ktokolwiek tutaj zazdrości Ci wyników? ludzie mają w dupie to ile zarabiasz, bo na pierwszy rzut oka widać że masz rozbuchane ego i nic poza tym - taki typowy sebix forexu :D gdybyś to wrzucał i zachowywał przy tym jednocześnie odrobinę pokory to co innego, a tak sprawiasz wrażenie skrzywdzonego przez życie, który jedyne co może zrobić to zabłysnąć na chwilę w sieci :) trochę ogłady chłopie, chyba że jesteś jakimś pryszczatym szczylem któremu rodzice zapomnieli odłączyć neta na czas roku szkolnego i efekt tego jest jaki jest ;)

z pełnym szacunkiem ale wjechałeś tu na forum jak do jakiejś obory, więc nie dziw się że dostałeś przy okazji rykoszetem - trzeba było się z tym liczyć ;)
Myslisz, ze bede komus wlazil w dupe? Dla mnie jestes kims gorszym od trolla-miesem armatnim, ktore idzie na etacik i przegrywa hajs z niego na rynku finansowym. Wynikow wlasnych nie masz, po jaka cholere tu tracisz czas i piszesz te wypociny?
człowieku, etat to słowo dla mnie tak samo obce jak dla Ciebie pokora :d a tak z ciekawości to po co Ci moje wyniki? nie masz do czego walić czy chcesz pozazdrościć? ;)
wstawianie pojedynczych i wybranych transakcji tak jak to robisz w wątku daytrading to dopiero manipulacja i oszukiwanie ogółu, wstaw swoje wyniki z 2 miesięcy, w przeciwnym razie robisz to samo, co szkoleniowcy, którzy promują się dobrymi transakcjami ukrywając stratne, u mnie widać wszystkie transakcje oraz Floating P/L, dlatego jesteś największym hipokrytą z tego forum, nie wartym żadnej uwagi
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

Adamm178 pisze:Tracicie czas na karmienie trola. Jemu tylko o to tutaj chodzi, ludzie z nudów robią na prawdę różne dziwne rzeczy, a może to źle dobrane leki..... :|
....twoje wyniki z dluzszego okresu ponad 2 miesiace. Jesli ich nie masz to zazdroscisz i plujesz jadem jak typowa polska cebula.
Chciałbym cię tylko uświadomić, że to co pokazujesz w ŻADEN sposób nie potwierdza tego, że zarabiasz, co już było pokazywane i wałkowane. Zapraszam ciebie do nagrania materiału video w którym wypłacasz elegancko od broka jak np. Zaorski którego przykład podawałeś . Pokaż "slejvom" mój "władco masterze".
Dobranoc, bo szkoda klawiatury.... :563:

P.S. Nie musisz "pluć jadem jak typowa polska cebula" w swojej odpowiedzi bo i tak nie odpisze.
Z tjs mi nie po drodze
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:wstawianie pojedynczych i wybranych transakcji tak jak to robisz w wątku daytrading to dopiero manipulacja i oszukiwanie ogółu, wstaw swoje wyniki z 2 miesięcy, w przeciwnym razie robisz to samo, co szkoleniowcy, którzy promują się dobrymi transakcjami ukrywając stratne, u mnie widać wszystkie transakcje oraz Floating P/L, dlatego jesteś największym hipokrytą z tego forum, nie wartym żadnej uwagi
i napisał to ktoś kto wstawia same zyskowne trejdy i manipuluje innymi :lol: człowieku, wstawiam zyskowne trejdy bo zarabiam, a to czy ktoś mi wierzy lub nie to lata mi to koło łodygi :d ja nie mydlę innym oczu jakimiś fejkowymi kwotami bo to ile zarabiam to moja prywatna sprawa i nie potrzebuję aby inni pisali mi jaki to ja jestem zajebisty ;) Twoje posty ewidentnie pokazują że z zarabianiem to Ty masz tyle wspólnego co ja ze studiami - coś tam widział, coś tam słyszał, ale o co chodzi to już choooy wie :) poza tym w wątku Daytrading wstawiałem kiedyś swoje prognozy i bardzo często się one sprawdzały, jak chociażby dzisiaj edek ;) także do roboty mitomanie - postaraj się bardziej albo znów znajdziesz się ze swoim dzienniczkiem w forumowym śmietniku, czyli tam gdzie Twoje miejsce :d

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
15czerwiec
przy 400k GBP kolejna wypłata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Spekulant PL pisze: nie otrzymałem danych do konta z ponad 40k EUR, po drugie teraz już mam na koncie jedno wyjście z hedga, a tego nie udostępniam na bezpłatnym podglądzie, będę zmieniał konto to będzie kolejna okazja w pierwszych dniach handlu
Nie otrzymałeś bo nie odpisałeś na mojego posta. A wybacz nie rzucam danymi konta na prawo i lewo zwłaszcza jak komuś nie chce się napisać do mnie 2 zdań.
A teraz jeszcze się dowiaduję, że trzeba czekać na jakąś okazję by dostać od Ciebie podgląd. Ok. To powiedz KIEDY będzie to możliwe.
No i dowiedziałem się właśnie, że jest jakieś wychodzenie z hedga. Czyli jak jest obsuwa odpalasz przeciwstawne. A tego jakoś nie pokazywałeś w statementach ... I co jak się wyjście z hedga nie uda ?
Green
Obrazek
Obrazek

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Chłopaki i dziewczyny (bo za pewne też tutaj są) odpuśćmy już SpekulantowiPL.

Widać, że typ jest niereformowalny. Szkoda tylko niedoświadczonych, który tutaj wchodzą i wierzą, że tak się da.

Ale jeśli musi tu wklejać swoje "racje" bo inaczej ma problemy z orgazmem, to niech sobie wkleja.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

ja tylko się zastanawiam czemu ten wątek razem z jego autorem nie wylądował jeszcze w koszu ;) czas skończyć ten dzień dziecka :)

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Proszę admina o usnięcie wątku z powodu braku konstruktywnego wkładu na forum.

ODPOWIEDZ