entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze:
Spekulant PL pisze:koleś nieźle odleciał, 10% dziennie-większej głupoty nie czytałem, pokaż te wyniki jak realizujesz te 10%,
takie osoby to najwięksi hipokryci, ponieważ tylko piszą o tradingu, a nie pokazują żadnych wyników
no jak nie czytałeś większych głupot skoro codziennie zaglądasz do swojego dziennika i mimowolnie widzisz swoje idiotyczne posty :d robiłem lepsze wyniki tyle tylko że nie systematycznie - ot, jednego dnia 17%, drugiego dnia 2%, więc nie ma tu o czym pisać :) nie jestem taki gieroj jak Ty że będę sobie fejkowe statementy wklejać - jeszcze nie postradałem rozumu :P
nie masz wyników to spadaj na drzewo bajkopisarzu 10% dziennie, tylko piszesz, bez żadnego pokazania, że to wykonujesz, dlatego jesteś największym hipokrytą i tracisz czas na to forum, widać powody dlaczego zazdrościsz mi systematycznych zysków i plujesz jadem wylewając swoje wymiociny
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:nie masz wyników to spadaj na drzewo bajkopisarzu 10% dziennie, tylko piszesz, bez żadnego pokazania, że to wykonujesz, dlatego jesteś największym hipokrytą i tracisz czas na to forum, widać powody dlaczego zazdrościsz mi systematycznych zysków i plujesz jadem wylewając swoje wymiociny
Ty serio jesteś chory :d nie zazdroszczę Ci ani jednego złamanego grosza bo Ty jedyne co w życiu masz to pieniądze i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze - widać to w każdym Twoim poście :) choćbym zarabiał miliony to i tak bym się z tym nie obnosił bo to jest czysty debilizm i jawne kuszenie losu żeby ktoś w końcu zainteresował się Twoimi fejkowymi guldenami ;) na te statementy to się nawet dziecko nie nabierze - wszędzie 100% skuteczności i ani jednej straty, po prostu cyrk :lol: tak perfidnej manipulacji to ja jeszcze nigdzie nie widziałem i dziwię się że jest tutaj na forum przyzwolenie na to :) no ale skoro rajcuje Cię walenie do fejkowych wyników to proszę bardzo - ja tam w to nie wnikam bo każdy lubi co innego :d

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

jackub pisze:nie rozumiem co wam przeszkadza jak facet wypisuje rózne osiągnięcia...
jest tyle głupot na tym forum, sam się do tego przłożyłem nie raz,
jest dość chamski, to go olewam , ale zaraz polować jak na czarownice... ? niech sobie pisze ...
Jestem tego samego zdania
freakout pisze:choćbym zarabiał miliony to i tak bym się z tym nie obnosił
To czy będziesz się obnosił czy nie będziesz wiedział dopiero wtedy kiedy będziesz miał te miliony :wink:

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
20czerwiec
kolejne wyniki
przy 400k GBP wypłata 350k GBP
czasowo mniejszy kapitał na 2 tygodnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Spekulant PL pisze:update
20czerwiec
kolejne wyniki
przy 400k GBP wypłata 350k GBP
czasowo mniejszy kapitał na 2 tygodnie
Zrób dla nas jedną rzecz.
Pokazuj w swoich laurkach ZAWSZE stan Balance i Equity.
Niczego więcej nie oczekuję.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
20czerwiec
kilka dodatkowych pozycji
niedługo zmiana stylu handlu
większa dynamika i agresywniejsze zarządzanie pieniądzem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

archiwum
9-20czerwiec
od ostatniej wypłaty
podwojenie konta zajmuje 1,5tyg
100%
zarobiony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

W ile pipsów zysku na pozycje średnio celujesz?

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

średnio ma 10 pipsów z każdej transakcji :mrgreen: nie dużo ale ma

matfx87
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2017, 00:34

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: matfx87 »

Ludziska dla waszej wiadomości i dla zgaszenia wielu niedowiarków napiszę tylko, że autor tego dziennika był szkolony przez Szwajcara FX i sam Szwajcar może potwierdzić jego umiejętności.

ODPOWIEDZ