entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Administrator pisze: Każdy kto nie stosuje się do naszego regulaminu i obraża innych użytkowników, dodatkowo nie wnosząc przy tym żadnej konstruktywnej krytyki będzie karany.
Obrazek

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

webskitrader pisze:Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
Niczego podobnego nie proponował. Niczego takiego nie robił. Bądź tak miły i wypowiadaj się za siebie, wyłącznie.

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

TRADING TO JEST SZYBKI LATWY I PRZYJEMNY SPOSOB ZARABIANIA PIENIEDZY


*
po jakichs 15 latach intensywnego studiowania po kilka godzin dziennie :wink:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 15:45 przez STUDENT, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

webskitrader pisze:Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych

To raczej nie brzmi zachęcająco.

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

jackub pisze:
webskitrader pisze:Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
Niczego podobnego nie proponował. Niczego takiego nie robił. Bądź tak miły i wypowiadaj się za siebie, wyłącznie.
Niczego nie proponował, racja.
Ale nie zgodzę się z tym ,że niczego takiego nie robił.

Kilkadziesiąt transakcji pod rząd bez żadnej straty? Na serio w to wierzysz?
Jeszcze przy tak okrojonych informacjach z jego strony? Równie dobrze mogę zacząć...a z resztą ...bez głupich porównań.

PS. Zawsze wypowiadam się tylko za siebie.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

webskitrader pisze:
jackub pisze:
webskitrader pisze:Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
Niczego podobnego nie proponował. Niczego takiego nie robił. Bądź tak miły i wypowiadaj się za siebie, wyłącznie.
Niczego nie proponował, racja.
Ale nie zgodzę się z tym ,że niczego takiego nie robił.

Kilkadziesiąt transakcji pod rząd bez żadnej straty? Na serio w to wierzysz?
Jeszcze przy tak okrojonych informacjach z jego strony? Równie dobrze mogę zacząć...a z resztą ...bez głupich porównań.

PS. Zawsze wypowiadam się tylko za siebie.
Webski, ja zawsze, w przeciweństwie do ciebiewypowiadam się za siebie.
FAcet był chamski aż wulgarny. Coś pokazywał, mogło być skamem.
Już raz ci móiłem że sam wiele razy w życiu miałem po dwadzieśca - trzydzieści transakcji bez straty. Pozycja rozdzielona na 10 daje 300 transakcji bez straty. Znam człowieka który (nawet jest taki tu na forum) mogący pochwalić sie ponad stoma wejściami pod rzad bez straty. Dla mnie to nie stanowi problemu. Wiemy już że ukrywał stratne wejścia, ale nie wiem jak i czy sobie radził. Ja nie wiem, ale to nie znaczy że to niemożliwe. On cię denerwował i to jest prawda a nie jakieś durne ideologie i teksty o biednych początkujących.
I na koniec, ponieważ zauważyłem że lubisz przysłowia to przytoczę ci jedno.
thinking is difficult.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
grand116
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 27 kwie 2013, 11:14

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: grand116 »

Nie rozumiem ludzi tutaj piszących,jeśli wam się nie podobało to co pisał TO PO CO TUTAJ ZAGLĄDILIŚCIE I KOMENTOWALIŚCIE BEZ SENSU. :evil:

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

webskitrader pisze:Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
:569: To co Ty prezentujesz w swoim dzienniku to jest forexowa zerówka. Dramatyczna próba utrzymania dyscypliny do jednego setupu( ja to nazywam ślepa kryska). Wszystko ustawione na sztywno, żebyś nie dał rady się obesrać. Do takiego systemu trzeba mieć żelazną dyscyplinę i pancerną dupę, a gwarantuje on tylko brak bankructwa, ale zyski już niekoniecznie. Jak Ci się uda wytrzymać do końca roku, to awansujesz do forexowej pierwszej klasy. Szkoły podstawowej oczywiście.
A wypowiadasz się jak Lord Kelvin:
"Heinrich Hertz i Wilhelm Röntgen takie głupie sztuczki, to mogą sobie pokazywać na jarmarkach i festynach, a nie twierdzić, że to nauka
Zbudowanie maszyny cięższej od powietrza która potrafiła by latać jest absurdem."
Obrazek

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

sardo nunspa pisze:
webskitrader pisze:Oby jak najmniej tutaj takich ludzi, którzy mydlą oczy niedoświadczonym twierdząc, że trading to szybki, łatwy i przyjemny kawałek chleba.
:569: To co Ty prezentujesz w swoim dzienniku to jest forexowa zerówka. Dramatyczna próba utrzymania dyscypliny do jednego setupu( ja to nazywam ślepa kryska). Wszystko ustawione na sztywno, żebyś nie dał rady się obesrać. Do takiego systemu trzeba mieć żelazną dyscyplinę i pancerną dupę, a gwarantuje on tylko brak bankructwa, ale zyski już niekoniecznie. Jak Ci się uda wytrzymać do końca roku, to awansujesz do forexowej pierwszej klasy. Szkoły podstawowej oczywiście.
Przykro mi, ale ten wpis dowodzi, że nie masz bladego pojęcia na czym polega trading, Kolego.
Pozdrawiam
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

ODPOWIEDZ