BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Camaro69 pisze:więc współczuje graczom których nie stać na pełny ECN.
Wiesz to nie chodzi o pieniądze tylko o usługi full service,a to prędzej czy póżniej będzie..
Camaro69 pisze:Zostaje jak zawsze jedyna możliwość-chcesz mieć największą z mozliwych pewność wybierz brokera futures,CME ma już calkiem całkiem płynnosc na futach forexowych...polecam
Zgadza się,świat w tym kierunku w przyszłości pójdzie..
Sprawa fundamentalna aby trafić na PRAWDZIWEGO brokera,a nie brokera na niby....,jak znajdę czas to opiszę w innym wątku aby tu nie robić off top

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Camaro69

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

Ale to żaden problem wystarczy skorzystać z brokerów USA.Chociaż nie wiem co masz na mysli mówiac PRAWDZIWEGO :) Nie trzeba nowego wątku jest o CME jeden

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Ale to żaden problem wystarczy skorzystać z brokerów USA
Ja nie dam rady,pracuję na 30-40 wskażnikach oraz nie znam angielskiego.
W mojej sytuacji odpada...
.Chociaż nie wiem co masz na mysli mówiac PRAWDZIWEGO Smile Nie trzeba nowego wątku jest o CME jeden
Tak, tam to opiszę jak trochę czasu znajdę.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

samotny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2008, 12:27

Nieprzeczytany post autor: samotny »

Cześć,

Mam prośbę, mogłyby się wypowiedzieć osoby mające konto za pośrednictwem BHFX, czy warto?, jak wszystkie warunki handlu, faktycznie jest dobrze? bez żadnych problemów?

Z góry dzięki wszystkim za opinię.
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

Dzisiaj dostałem dziwnego maila. Już miałem go wyrzucać bo był bez tematu, a w nadawcy widnieje "Office", ale postanowiłem kliknąć. Mail od BMFN, sam nie wiem o czym, chyba o zmianie w regulaminie.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że w odbiorcach jest 26 adresów email klientów BMFN, w tym 2 adresy do Blackhorse. To chyba nie powinno tak wyglądać.
Ktoś jeszcze dostał takiego maila?

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

kingjaxe pisze:Dzisiaj dostałem dziwnego maila. Już miałem go wyrzucać bo był bez tematu, a w nadawcy widnieje "Office", ale postanowiłem kliknąć. Mail od BMFN, sam nie wiem o czym, chyba o zmianie w regulaminie.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że w odbiorcach jest 26 adresów email klientów BMFN, w tym 2 adresy do Blackhorse. To chyba nie powinno tak wyglądać.
Ktoś jeszcze dostał takiego maila?
U mnie nic się nie pojawiło. Mam konto real ale nie ma na nich środków.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

U mnie nic się nie pojawiło. Mam konto real ale nie ma na nich środków.[/quote]

Nie wiem czy docztałeś w regulamonie BMFN, ale jeśli brak aktywności na koncie przekracza 6 miesięcy to opłata wynosi 50$. Swoją drogą ciekawe w jaki sposób to ściągną skoro na koncie środków brak?

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

Mryko
A pamiętasz może czy przy zakładaniu konta wypełniałeś tylko 1 stronę umowy, czy też kazali Ci później dosłać kilka/kilkanaście stron umowy do ich biura?
Bo mi po kilku dniach od dokonania depozytu kazali podpisać od nowa jakąś umowę, bo pisali, że u nich się prawo zmieniło i teraz jest to wymagane.
Nie zrobiłem tego do dzisiaj i nadal mogę tradować, pewnie wypłacić się nie będzie dało.

Tak w ogóle, to dziwi mnie małe zainteresowanie tym tematem zarówno ze strony użytkowników forum jak i samego Blackhorse.
Nie wiem kto się zajmuje marketingiem w Blackhorse, ale na ich miejscu zatrudniłbym kogoś takiego jak Raposo, żeby zrobił brudną robotę, tj. napisał instrukcję do wypełniania umowy z brokerem, zrobił FAQ, aktualizował czasami stronę, odpowiadał na pytania na forum itd. Wiadomo, że Kovis ma wazniejsze rzeczy do roboty, ale ktoś powinien się tym zająć.

Dla zleceń wielkości 0,1 oraz 0,2 lota, porównując BMFN z Dukasem czy Aliorem, zlecenia według mnie wchodzą najszybciej na BMFN i tutaj też poślizgi są zdecydowanie najmniejsze.
Co do wiarygodności brokera, to nie mam o tym pojęcia, więc się nie wypowiadam. Wcześniej widziałem Green7 miał z nimi jakieś problemy.

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Dziękuje za pochwały, jesteśmy prawdopodobnie najszybszym brokerem walutowym na świecie 8)

Dodatki :
+ Jesteśmy w trakcie tłumaczenia dokumentów (umów) na język polski i przerabiamy formularz zakładania rachunku na PL - po 23kwietnia powinny być dostępne dla wszystkich Klientów.

+ Tak jak obiecywałem - są dostępne rachunki w PLN - w Banku PKO.

+ Planujemy w okolicach 23 kwietnia zawitać na stałe do Warszawy -otwierając biuro w budynku Zepter Centre ,na ulicy Domaniewskiej.

+ Wszystkie uwagi z dokładnością zapisujemy i udoskonalamy nasz produkt. Teraz od kwietnia z jeszcze lepszym rezultatem.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

kingjaxe jak dobrze pamiętam wypełniałem 1 stronę, zakładałem konto w grudniu i czekałem na uruchomienie rachunku w PLN i chyba się doczekałem.
Sky is the limit

ODPOWIEDZ