BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Ciepły-Lech
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2011, 18:09

Nieprzeczytany post autor: Ciepły-Lech »

BlackHorseFx to tylko zwykły IB - nic specjalnego jak na razie Kovis nie dokonał. Podpisanie umowy o IB to żaden wyczyn - chyba, że za wyczyn uważasz zrobienie strony www ? (ładna nie przeczę) Zanim zaczniesz bić pokłony weź telefon i spróbuj dodzwonić się na stacjonarne numery podane na stronie bhfx. Ja właśnie próbowałem i wiesz co ? - nikt nie odbiera. Operator on-linie na stronie również "jest niedostępny" Zastanawiające czemu - nikt w tej firmie nie pracuje ? Dla mnie to są właśnie jakieś jaja.
________

Green ... skoro BlackHorseFx to IB i nic specjalnego to dlaczego nie umożliwiłeś tradowania na Curenex ?? - mogłeś ruszyć z tym już 15 lat temu !! ...
skoro to żaden wyczyn to mogłeś poświęcić te 5 minut na zrobienie strony www, uzyskanie licencji, wynajęcie lub kupno siedziby, zatrudnienie pracowników i zaoferować ten produkt na platformie np Green7... :lol:
Wszystko fajnie.. pięknie ... ale to Kovis przelał 1krew :) i nic tego nie zmieni...
nawet twoje marne wypowiedzi...
A co do strony www ... : to forex-nawigator też nie zmienia się od lat... są dobrzy w tym co robią i nie muszą kombinować...
Xtrade magicy zmieniają dużo na stronie... poza najważniejszymi rzeczami...
spreadem ... realizacją zleceń... szybkością wejść... itd...............
o sposobach jak zarabiają na nas m/m można pisać do rana...
Nie twierdze że Kovis robi to charytatywnie... ale nie kroi na 4 strony...
Co do kontaktu z BlackhorseFx to ja nie miałem żadnego problemu...
wysłałem e-maila i na drugi dzień otrzymałem odpowiedź..
call center też kosztuje dlatego to że nie zatrudniają armii telefonistek od niczego
też biore na plus dla Blackhorsa..

no i sprawa ... jaką poruszył Mario:
dźwignia 1:50 .....
Wiem że w konkursie o Merca w Xtrade korzystarz zapewne z 1do 500 :lol:
a może 1:1000 ? mają już taką dźwignie na demo ? :lol:
ale nie powiesz mi że na prawdziwych pieniążkach jesteś aż takim hazardzistą...

Panowie ... dużo na forum tu skrobiecie... ale proponuję spojrzeć na Kovisa.
CZYNY !! NIE SŁOWA !!

Pozdro

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Ciepły-Lech pisze:
no i sprawa ... jaką poruszył Mario:
dźwignia 1:50 .....
Wiem że w konkursie o Merca w Xtrade korzystarz zapewne z 1do 500 :lol:
a może 1:1000 ? mają już taką dźwignie na demo ? :lol:
ale nie powiesz mi że na prawdziwych pieniążkach jesteś aż takim hazardzistą...

Pozdro
Zdziwiłbyś się, ale zarówno w realu jak i konkursie gram w miarę ostroznie lewarem w granicach 1:10. Nie podoba mi się jednak lewar 1:50 bo bardzo łatwo gotówka na rachunku może w całości stać się depozytem przy otworzeniu 3-4 różnych niezależnych pozycji jednocześnie. Dlatego właśnie uważam, że standarem powinno być umożliwianie granie lewarem 1:100 przy walutach oraz odpowiednio na innych instrumentach.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Ciepły-Lech pisze: Green ... skoro BlackHorseFx to IB i nic specjalnego to dlaczego nie umożliwiłeś tradowania na Curenex ?? - mogłeś ruszyć z tym już 15 lat temu !! ...
skoro to żaden wyczyn to mogłeś poświęcić te 5 minut na zrobienie strony www, uzyskanie licencji, wynajęcie lub kupno siedziby, zatrudnienie pracowników i zaoferować ten produkt na platformie np Green7..
Nie zrozumiałeś w ogóle sensu mojej wypowiedzi.
Na Currenexie handel możliwy jest od ładnych paru lat. Od ręki mogę Ci wymienić ze 4 brokerów Curenexowych, dużo bardziej wiarygodnych niż BMNF. W tym sensie oferta bhfx nie jest niczym nowym i niczym specjalnym czy przełomowym. Może jedynie tyle, że uświadomiła co poniektórym (w tym zapewne i Tobie), że istnieje coś takiego jak Currenex. Ale fakt ten był znany i nie ukrywany od lat :)
Ciepły-Lech pisze:call center też kosztuje dlatego to że nie zatrudniają armii telefonistek od niczego
też biore na plus dla Blackhorsa..
Ja nie wymagam, żadnego call-center i armii telefonistek. Oczekuję jedynie, że jeśli firma podaje na swojej stronie numery telefonów to ktoś te telefony będzie odbierał. Nie mam też wymagań by telefony były odbierane 24 godziny na dobę.
Ale jeśli w dzień pracujący, w południe mimo wielu prób nikt nie odbiera telefonów to dla mnie jest to co najmniej nie poważne. Tyle.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

["MarioDM"]
Podaj login rachunku na priv -nie będzie problemu, aby tą dźwignie zwiększyć...

Za trafną sugestie - w prezencie od firmy BlackHorse Fx prześle Ci monitor 22calowy -LED dla oszczędnego i lepszego handlowania. Proszę o dane na priv.
Ciepły-lech - za "1krew" ;) również proszę o dane - podeślemy monitor.

Za telefony przepraszamy, całe siły teraz idą w Warszawę i dojazd do Klientów firmowych. Za utrudnienia przepraszam, od początku Maja na pewno miła sekretarka będzie cały dzień dostępna dla Państwa.

Z poważaniem
Kovis

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Kovis, będę 24 kwietnia w stolicy i mam nadzieję zastać Was w gotowości pod adresem który podałeś. O ile dobrze pamiętam lewar do depozytu rzędu 50k$ był 1:200? Czy coś się w tej kwestii zmieniło i mogę wnioskować o zmianę w górę lub w dół?
Ehhh, przydałby mi się taki LEDowiec :wink:
Pozdrawiam.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
Ciepły-Lech
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2011, 18:09

Nieprzeczytany post autor: Ciepły-Lech »

Kovis pisze:["MarioDM"]
Podaj login rachunku na priv -nie będzie problemu, aby tą dźwignie zwiększyć...

Za trafną sugestie - w prezencie od firmy BlackHorse Fx prześle Ci monitor 22calowy -LED dla oszczędnego i lepszego handlowania. Proszę o dane na priv.
Ciepły-lech - za "1krew" ;) również proszę o dane - podeślemy monitor.

Za telefony przepraszamy, całe siły teraz idą w Warszawę i dojazd do Klientów firmowych. Za utrudnienia przepraszam, od początku Maja na pewno miła sekretarka będzie cały dzień dostępna dla Państwa.

Z poważaniem
Kovis
W pompkę nietoperza.. poza drobnymi na forex nigdy nic nie wygrałem
i nie dostałem w żadnym konkursie :lol:
no może 30dychy w totka
ale jaja.. wielkie dzięki.. :D
Będe miał 1 byka w środku bo narazie mam dwie -19stki :)
Byka BlackHorse :wink:

Co do siedziby w Warszawie to też do was zajrze :)
Szukacie może kogoś do tradingu ? 8)
Jeszcze raz dzięki..

ferdekfx6600
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:47

Nieprzeczytany post autor: ferdekfx6600 »

Witam. Gratulacje KOVIS za tak odważne posunięcie, choć trochę jestem zniesmaczony wyglądem strony internetowej.
Pierwsze co przykuło moją uwagę to brak loga przy adresie strony internetowej (scren 1. Wygląda to trochę mało profesjonalnie) :wink:
Drugie to nachodzący na siebie tekst (scren 2), po trzecie to wchodząc w zakładkę instrumenty,opłaty to cała strona się wydłuża i po 4 to zdziwiło mnie, że przy zmianie na inny język to banery są ciągle wyświetlane w j. polskim
:roll: Tych grzeszków jest trochę więcej ale już nie są aż tak uciążliwe.

Sprawdzałem to przy 3 przeglądarkach i błędy się powtarzały.

Wg. mnie najprościej trafić do klienta poprzez stronę internetową (wygląd tej nie zmienia się i od kiedy pamiętam to cały czas występują te błędy), a jeżeli ta nie jest dopracowana to może niejednego odstraszyć (takie jest moje zdanie).

Wiem, wiem, że trochę psioczę ale robię to w dobrej wierze aby firma się rozwinęła, pozyskała więcej klientów, miała większy obrót itd. (zawsze będzie można wynegocjować niższą prowizję gdy firma dobrze prosperuje. Koniec końców wyjdzie obopólna korzyść) 8)

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam i pipsów życzę

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

No jeśli chodzi o egzekucję zleceń to błyskawica. Właśnie dziś przetestowałem.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.

Nie wiem czy Kovis tu jeszcze zagląda ale strona firmy nie działa.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

wwolfram
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 28 paź 2012, 18:32

Re: BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Nieprzeczytany post autor: wwolfram »

Nie od dzisiaj.

ODPOWIEDZ