Zawód trader - ujawniacie się ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy znajomi/rodzina wiedzą ,że grasz na forexie ?

Tylko rodzina
33
31%
Tylko znajomi
25
24%
Nikt nie wie
18
17%
Wszyscy
29
28%
 
Liczba głosów: 105

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Zawsze można powiedzieć ,że przemycasz koks z singapuru ,albo handlujesz kontenerami z azjatkami :mrgreen:

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

Można też robić jak Barney: http://www.youtube.com/watch?v=_hKspgG8sxE

Awatar użytkownika
Dybek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 22:23

Re:

Nieprzeczytany post autor: Dybek »

Ink. pisze:Myślałem coś na wzór:

hej mala, mam miliony na koncie bo jestem inwestorem, chcesz sie przejechać moim mercedesem gdzieś w ustronniejsze miejsce i zobaczyć jak bardzo wygodne są tylne siedzenia ? ;p
pokaże ci jak zakładam longa na kiwi :d
---------------------------------------------------------------------
Im szybciej będziesz sam analizował i słuchał siebie tym szybciej więcej błędów popełnisz. Wówczas jest szansa że się czegoś może nauczysz.

Thor89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2008, 12:46

Re: Zawód trader - ujawniacie się ?

Nieprzeczytany post autor: Thor89 »

Ja nazywam siebie 'finansistą' jak mnie pytają. Trader niestety nie brzmi zbyt dumnie a 'finasista' i owszem. Ale szczegółów nigdy nie ujawniam. Zresztą ja jestem raczej typem samotnika i prócz poszukiwania/poznawania kobiet "w wiadomym celu" nie zadaje się z ludźmi i nie wchodzę w żadne stałe relacje : )

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Zawód trader - ujawniacie się ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Thor89 pisze:Ja nazywam siebie 'finansistą' jak mnie pytają. Trader niestety nie brzmi zbyt dumnie a 'finasista' i owszem. Ale szczegółów nigdy nie ujawniam. Zresztą ja jestem raczej typem samotnika i prócz poszukiwania/poznawania kobiet "w wiadomym celu" nie zadaje się z ludźmi i nie wchodzę w żadne stałe relacje : )
Ja tam wolałem mówić siedzę w chacie i w porównaniu z górnikami to nic nie robie... :) Bo Jak się pytali to przecież w 60 sekund nie ogarniesz im tematu to mówiłem że klikam myszką z rana i czasem pod wieczór
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Zami17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2011, 01:15

Re: Zawód trader - ujawniacie się ?

Nieprzeczytany post autor: Zami17 »

Podtrzymuję opinię kolegów. Nie ma co szarakom tłumaczyć o co w tym chodzi. Jak próbowałem wytłumaczyć, że to "nie jest takie proste na co wygląda" to i tak obstali przy swoim. No bo jak człowiek zarabia w tym biznesie to wszyscy Cię lubią itp., natomiast jak pojawi się większy drawdown to podnoszą się głosy: "a nie mówiłem/łam..."

klakier33
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2012, 16:36

Re: Zawód trader - ujawniacie się ?

Nieprzeczytany post autor: klakier33 »

Ja jakichś szczególnych problemów z tym tematem nie mam, ale nie wchodzę w szczegóły na temat spraw zawodowych, finansowych etc...

ODPOWIEDZ