Zawód trader - ujawniacie się ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy znajomi/rodzina wiedzą ,że grasz na forexie ?

Tylko rodzina
33
31%
Tylko znajomi
25
24%
Nikt nie wie
18
17%
Wszyscy
29
28%
 
Liczba głosów: 105

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

Ja to wogole wstydliwy jestem wiec mozliwe ze masz racje bo brak mi doswiadczenia.
Dobrze ze napisales ze to zarty.

Pozdrawiam i pipsow zycze.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Ink. pisze:O golnie o inwestorze milionerze chodzili mi o to że laska wiedząc że masz kasiorę jest bardziej "otwarta" Wink
No tak, ale to działa w ten sposób, że powinieneś się zachowywać jak milioner. Zastanów się, czy ktoś kto ma kupę kasy chwali się tym przed jakąś dziunią w różowych laczkach, którą zna od kilku godzin? Nie, tak robi tylko zakompleksiony frajer- ciamajda, któremu się wydaje, że jak podjedzie zajebistą furą, to zaraz wszystkie laski będą robić mu loda.;) Po prostu sobie nie radzi w kontaktach z pięknymi kobietami, i wydaje mu się, że dzięki kasie będzie inaczej.

Poza tym prawda jest taka, że większość pięknych samotnych kobiet tak naprawdę nie interesują ani nasze pieniądze, ani sposób w jaki je zarabiamy. Tak wynika z moich doświadczeń. Poza tym, hmm, ja na przykład wychodzę z założenia, że jak panienka nie umie na siebie zarobić, to po co mi na głowie taka sierota, która sobie nie radzi? Wystarczy że mam kota, po co mi w domu drugi pasożyt?
profession pisze:Nikt z moich znajomych nie rzuca się i nie "podpina się pod doje" jak ktoś tu napisał bo mają swoje życie i swoje metody na zarabianie. Nie chce im się uczyć nowego zawodu tym bardziej, że mają pojęcie o tym, że to bardzo trudna droga. Sami kiedyś kupowali jakieś akcje. Teraz raczej głównie fundusze inwestycyjne. I tyle im wystarcza.

To o czym piszecie, że ktoś będzie was nachodził i kazał uczyć, pokazac system to chyba w bardzo młodym wieku. Smile
He, he, ja też tak go odebrałem. On jest pewnie w liceum i się boi starszych kolegów.;) U mnie jest dokładnie jak opisałeś.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

nie zgodze sie wszystko zalezy w jaki sposob to robisz
z reguly same pytaja wkoncu czym sie zajmujesz jedno zdanie na temat zainteresowan i pracy i juz masz punkty na plus wieksze ;) a im mniej powiesz i więcej nie dopowiedzeń tym lepszy efekt :)

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Kolega wyrywał laski w klubie na tekst że jest florystą i bukieciki będzie układał :)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

silent pisze:nie zgodze sie wszystko zalezy w jaki sposob to robisz
Widocznie nie umiem rozmawiać o giełdzie z pięknymi kobietami.;)
silent pisze:z reguly same pytaja wkoncu czym sie zajmujesz jedno zdanie na temat zainteresowan i pracy i juz masz punkty na plus wieksze
Mnie nie pyta się o takie rzeczy co najmniej połowa.;) One chcą się bawić, miło spędzać czas, robić fajne rzeczy, śmiać się, a nie gadać o nudnych rzeczach.;) Dużo zależy od typu dziewczyny. Niektóre to takie, k..., ciekawe, że aż mnie denerwują.

Dobra, wystarczy, bo się offtop robi.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

jasonbourne ja miałem na myśli wyrwanie laski na noc a nie na całe życie ;)

Poza tym ja już na całe życie wyrwałem ;)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Ink. pisze:jasonbourne ja miałem na myśli wyrwanie laski na noc a nie na całe życie Wink
Ja też.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

Miałem kiedyś taki przypadek (jak sobie przypomnę to mnie krew zalewa :? )
Jesteśmy z grupą znajomych na grilu - znajomi bliżsi, dalsi, niektórych w ogóle nie znałem (tzw znajomi znajomych) - po prostu zakrapiana imprezka :D
Gadamy na najróżniejsze tematy aż tu nagle słyszę bliskie mi słowa czyli forex, giełda ect więc w momencie postawiłem uszy. Jeden z biesiadników (znajomy znajomych) opowiada niestworzone historie jak to on na GPW i forex (dla ścisłości w XTB :lol: co już samo w sobie mnie zdziwiło) wymiata, mówił to tak ostentacyjnie (myślę ze celowo) ze już po chwili wokół niego zebrał się wianuszek słuchaczy. Myślę sobie ok spotkałem ,,ziomka,, pogadam sobie z nim - w końcu z tak niewieloma osobami mozna o tym pogadać w ,,realu,,. Znalazłem odpowiedni moment i zagadnąłem go o kwestie MM, o zgrozo nie wiedział nawet co to jest! A już po tym jak usłyszałem odpowiedź - nie mam - na moje pytanie co ma za system postanowiłem zaprzestać konwersacji.
Szlak mnie tylko trafiał bo juz chciałem się ,, rozpruć,, ze temat generalnie jest mi bardzo znany i bliski a to co on mówi to po prostu jakieś banialuki ale przełknąłem gorycz i nie powiedziałem nic.
Reasumując koleś plotąc bzdury ,,zabłysną,, w towarzystwie i uchodził - przynajmniej na tej imprezie za inwestora lecz merytorycznie nie miało to nic wspólnego z traidingiem.
Przytoczyć można tu porzekadło Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 14:37 przez Pełnomocnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

jasonbourne pisze:Jeszcze z mojego doświadczenia, generalnie nie warto się ujawniać przed pięknymi kobietami, które chcemy poderwać.;) Kiedyś wydawało mi się, że granie na giełdzie jest bardzo "sexy", i powiedzenie o tym powinno zwiększać atrakcyjność w jej oczach, ale tak się nie dzieje.

Odradzam ujawnianie się przed fajnymi dupami.;) Nie polecą na to. Wręcz przeciwnie.;)

zalezy co rozumiesz pod pojeciem fajna dupa - bo jesli jest to wytapetowana lafirynda której drugim domem a moze i pierwszym jest solarium po baletach to inna bajka


zanim poznalem obecną kobiete z którą jestem juz ponad 5 lat zawsze olewalem te kobiety ktore pierwsze sie zapytaly a czym sie zajmuje ( wtedy jeszcze oczywiscie nie mialem pojecia co to FX ale zawsze jakąs wieksza niz w PL kase udalo sie zarobic za granicą ). Odpowiedź była prosta - a dlaczego pytasz ? I tu sie zaczynało hihi a tak z ciekawosci wiec moje nastepne pytanie, ale czym ona jest podyktowana ? I tu odpowiedzi były żałosne ( oczywisci juz wiedzialem ze baba po prostu chciala wiedziec ile mniej wiecej zarabiam, gdzie wg mnie na początku znajomosci jest to sprawa drugorzędna .... )

od kiedy zaczalem w miare regularnie zarabiac na FX wie moj jeden znajomy z dziecinstwa noi oczywiscie kobita. Reszta rodziny ani znajomych nie ma pojęcia
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

Ja zawsze na pytanie: "Gdzie pracujesz?", odpowiadam: "Ja nie pracuję, ja zarabiam pieniądze." ;)

ODPOWIEDZ