Zawód trader - ujawniacie się ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy znajomi/rodzina wiedzą ,że grasz na forexie ?

Tylko rodzina
33
31%
Tylko znajomi
25
24%
Nikt nie wie
18
17%
Wszyscy
29
28%
 
Liczba głosów: 105

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

jasonbourne pisze:Ja akurat nie jestem traderem, ale jak was czytam mam wrażenie, że jesteście niczym inteligentne blondynki. Żyjecie na innej planecie. Osobiście znam wiele osób zamożnych i jakoś nie słyszałem narzekań, że wszyscy chcą od nich pożyczać. Raczej narzekają, że ludzie im źle życzą, zazdroszczą, nazywają cwaniakami, kombinatorami itp. itd. Nie doceniają pracy jaką włożyli w swoje biznesy, widzą tylko kasę, a nie wysiłek który za tym stoi. Poza tym dzisiaj jest generalnie bardzo w złym tonie, pójść do kogoś i prosić o pieniądze. O przysługę, pomoc, doradzenie, może nawet załatwienie pracy, tak, jak najbardziej, ale pożyczki to w skoku stefczyka.

Jak dla mnie, kolejny problem na forum, który tworzą sobie forumowicze, a w rzeczywistości go nie ma.;)
Odmówisz rodzinie ? :D

Ja ten problem mam za sobą, bo już nikomu nie mówię i nie powiem, jaki jest stan mojego portfela.

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

jasonbourne pięknie to opisał, wyczerpał temat.


Michal1989 Jeśli przesadza to pewnie że odmowie, tzw asertywność

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

jasonbourne
1.Od tego jest offtop ,żeby dyskutować o pierdołach :wink: Nie chcesz nie czytaj ,nie ma takiego obowiązku.
2.Każdy żyje w innym środowisku. Nie możesz wiedzieć i mówić o ogóle ,bo nie jesteś przecież wszechwiedzący.Każdy ma innych znajomych ,obraca się wśród różnego typu osób.Więc mówiąc ,że nie ma problemu jesteś w błędzie. Tak samo jak ja uważam ,że jest problem to również się mylę . Tego nie da się sprecyzować mówiąc o ogóle. To sprawa indywidualna i dlatego wyniki ankiety są różne. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Michal1989 pisze:Odmówisz rodzinie ?
Pewnie. A tobie rodzina zawsze pożycza? Fajna rodzina.;)

Zgadzam się z inkiem, temat wyczerpany.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Moja przygoda z zarabianiem kasy: rynek akcyjny zaczęła się w 96r. Na początku było trudno (bardzo trudno) informacji mało, książek tyle co kot napłakał, internetu nie było. Ale dzięki uporowi i dobrym ludziom zawsze się udawało. Potem kontrakty FW20 oj była jazda: dzięki" następnemu "uporowi" i znajomościom rynku akcyjnego też sobie dałem radę. Następny poziom wtajemniczenia Forex przegrałem prawie 50% kasy zarobionej na akcjach i kontraktach.Paru osobom jestem wdzięczny zapoznanym w BM, które mnie wprowadziły w pewien rodzaj wtajemniczenia zarabiania na FX zacząłem odrabiać straty i zdobywać wiedzę. Na dzień dzisiejszy wszyscy wiedzą ze zarabiam na FX. Złośliwa sąsiadka nasłała US bo tyle lat bez pracy a jeździ nowym samochodem i ma to i tamto. Dzisiaj nawet kobieta w kiosku wie że tak zarabiam kasę, nie zdarzyło się aby ktoś z rodziny, czy z ludzi którzy mnie znają przyszedł pożyczyć pieniądze. Najgorsze jest to że nikt nie wie czym się zajmujemy najlepiej powinniśmy na działce powiesić duży bilbord że zarabiam na FX wtedy każdy da nam spokój, lub że chce skorzystać z naszej wiedzy (rezygnują po 15-30min w trakcie rozmowy na temat FW lub FX)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, 02:00 przez krystian74, łącznie zmieniany 1 raz.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

hmmm mam kolege inwestora od kilkunastu lat
w urzedzie skarbowym jest raz na miesiac
z tego samego powodu ktory opisales

babki z us znaja go juz doskonale ale swoje obowiazki wypelnic musza wiec przy kazdej wizycie 10 minutowa kawa i do zobaczenia za miesiac

problem 90% polakow zawisc/zazdrosc
bo ktos nie pracuje a zyje i tyje wiec mu trzeba dop***

wzgledem tematu
raz sie wygadalem i zaluje
na sile chca mi wciskac kase ja odmawiam a oni obrazeni i ze bezczelny jestem ; ) dalej juz nikomu nic nie mowilem i tak jest moim zdaniem najlepiej
wiekszosc ludzi nie wie co to jest fx dlatego jak ktos pyta to mowie ze analizuje wykresy to mysla ze jestem sejsmologiem i tego sie trzymam ; )

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Oczywiście zgadza się. Przychodzę do lekarza aby się zarejestrować pytanie? czy pan pracuje? tak!!!!!! a można zobaczyć czy ma pan opłacone składki oczywiście!!!!! NFZ A gdzie pan pracuje jako? ....................................... i tu następuje wielkie tłumaczenie się, i udowadnianie że jest się osobą ubezpieczoną i odprowadzającą składki.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, 02:26 przez krystian74, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

jasonbourne pisze:
Michal1989 pisze:Odmówisz rodzinie ?
Pewnie. A tobie rodzina zawsze pożycza? Fajna rodzina.;)

Zgadzam się z inkiem, temat wyczerpany.
Ja jeszcze nie byłem zmuszony do pożyczki i mam nadzieje, że nigdy nie będę musiał ;)

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

Dagu pisze:wiekszosc ludzi nie wie co to jest fx dlatego jak ktos pyta to mowie ze analizuje wykresy to mysla ze jestem sejsmologiem i tego sie trzymam ; )
:509:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Jeszcze z mojego doświadczenia, generalnie nie warto się ujawniać przed pięknymi kobietami, które chcemy poderwać.;) Kiedyś wydawało mi się, że granie na giełdzie jest bardzo "sexy", i powiedzenie o tym powinno zwiększać atrakcyjność w jej oczach, ale tak się nie dzieje.

Odradzam ujawnianie się przed fajnymi dupami.;) Nie polecą na to. Wręcz przeciwnie.;)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ