Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 26 maja 2018, 00:42     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 16:09

Jebany ;)

:564:

Jak zrobisz banke, dawaj do TJSa na jakie wystapienie, to zawsze dobra reklama samego Siebie.

ps, zamknales to czy trzymasz? Bo swoją drogą to co nie zamkniete to nie zarobione :)
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

maccyw

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 18:04

Zupełnie szczerze - nie zamknąłem :D
I tak, widzę że robią cofkę. Mam swoją kwotę przy której się wycofam jeżeli mi zysk zredukują, natomiast jak dla mnie to jest to dopiero początek nowego ruchu. Ja mam trochę inną ideologię, po prostu przy wyższych stawkach większe kwoty migają CI przed oczami, kwestia przyzwyczajenia :wink:
Nie można dać się ogłupić zyskom i stratom, bo wtedy każdy powód aby zamknąć, trzymać, lub nie wchodzić jest dobry. Staram się wyłaczać emocje póki co wychodzi, ale jeżeli kiedyś tu zaczną latać całe bańki to może już być trudniej.

W sumie to ująłbym to w ten sposób. Dzisiaj masz 30 tysięcy za 4 dni nie masz 30 tysięcy. Ale jeżeli po miesiącu masz 100% depo to znaczy że jest ok :lol:

maccyw

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post18 maja 2018, 14:41

BTW - no, to kierunki ustaliłem całkiem dobrze na U/JPY oraz U/CAD :D
Aczkolwiek gdyby wtedy zamknął tą 100 K i otwierał na nowo na cofkach zamiast po prostu trzymać, to ustrzeliłbym na cofce ...kolejne 100 K. No ale cóż, tak dobry niestety nie jestem

arekjowiak

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 13:49

Kozak. Swietny wynik pozdrawiam i czekam na update.

Cblondyn

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 14:16

arekjowiak pisze:Kozak. Swietny wynik pozdrawiam i czekam na update.

Wszystko dzieki kostce zdobioną diamentami :)
Ech... taką kostke mieć
:d :d :d

maccyw

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 21:13

Tia, tyle że nie za bardzo działa na U/CAD ...to jest dobry przykład czegoś totalnie pojebanego. Chodża po 150 pipsów w miejscu w górę i w dół. Zasadniczo jest to coś co nie powinno mieć miejsca, ktoś kurwa manipuluje USD/CAD i to jakiś grubas. Jakbym miał tak z miliard to bym chuja wdeptał w ziemię bo mnie wkurwia.

Bardzo śmiesznie, poleciał FOMC dolar nie drgnął (no więc utrzyma dotychczasowy kierunek UP dla wszystkiego) a względem CAD ma jakiś poważny problem. Jak dla mnie to jest ostatni pullback to co teraz robią a jak nie no to uwalili mnie na U/CAD. Aczkolwiek, tymi ruchami po 160 pipsów tam i z powrotem to wyprali traderów z pozycji niemiłosiernie, tak więc widać że szykuje się daleki ruch, jak dla mnie UP ale mogę być w powaznym błędzie co do kierunku. Zjebana para jak mało kiedy.

irmentruda

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 22:11

a ja narobiłem 70 pipek na takiej konsoli, ot trzeba grac to co rynek oferuje. wydaje mi się, że to przez up na ropie i to kloci się z up na usd.
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post24 maja 2018, 09:23

maccyw pisze:Tia, tyle że nie za bardzo działa na U/CAD ...to jest dobry przykład czegoś totalnie pojebanego. Chodża po 150 pipsów w miejscu w górę i w dół. Zasadniczo jest to coś co nie powinno mieć miejsca, ktoś kurwa manipuluje USD/CAD i to jakiś grubas. Jakbym miał tak z miliard to bym chuja wdeptał w ziemię bo mnie wkurwia.

Bardzo śmiesznie, poleciał FOMC dolar nie drgnął (no więc utrzyma dotychczasowy kierunek UP dla wszystkiego) a względem CAD ma jakiś poważny problem. Jak dla mnie to jest ostatni pullback to co teraz robią a jak nie no to uwalili mnie na U/CAD. Aczkolwiek, tymi ruchami po 160 pipsów tam i z powrotem to wyprali traderów z pozycji niemiłosiernie, tak więc widać że szykuje się daleki ruch, jak dla mnie UP ale mogę być w powaznym błędzie co do kierunku. Zjebana para jak mało kiedy.

Z historii pamiętam, że tego typu ruchy najczęściej sygnalizowały zmianę trendu więc byłbym ostrożny z tym up.

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post25 maja 2018, 18:59

Jest juz pol bani? Bo usdcad poszalał. Trzymasz dalej? :)

Buduj dobre nawyki

Poprzednia

Wróć do Forex Journal