Uwaga! na fxquantumtrading.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
speedtrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 15:39

Nieprzeczytany post autor: speedtrader »

daromanchester pisze:Oprócz tego wydaje mi się że NiceFox ma prawo ujawniać swoją korespondencje o ile nie zastrzegłeś na początku że nie wyrażasz na to zgody.
To dziala w dwie strony, mialby prawo gdyby wczesniej zapytal o pozwolenie, taka jest wykladnia prawna, jesli nie zapytasz sie o pozwolenie wtedy jednoczesnie wprowadzasz kogos w blad. Dlatego to jest jawne naruszenie, nie bylo takiego pytania, wiec nie ma takiego pozwolenia bo z zadady jest to prywatna rozmowa. Ciag logiczny.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

daromanchester pisze:Do tego jesteś chyba podmiotem gospodarczym i jako tenże się wypowiadałeś więc nie obowiązuje Cię ustawa o ochronie danych osobowych.
Chyba że nie????? Bo z Twojej korespondencji jawnie wynikało że wypowiadasz się w imieniu swoim i wspólników.
Bo jeśli nie jesteś podmiotem i to konto zagraniczne jest na jakiegoś słupa to myślę że prokuratura zajmie się Tobą szybciej niż myślałem.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

speedtrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 15:39

Nieprzeczytany post autor: speedtrader »

daromanchester pisze:Chyba że nie????? Bo z Twojej korespondencji jawnie wynikało że wypowiadasz się w imieniu swoim i wspólników.
Bo jeśli nie jesteś podmiotem i to konto zagraniczne jest na jakiegoś słupa to myślę że prokuratura zajmie się Tobą szybciej niż myślałem
jakiego slupa :)? To jest konto mojego wspolnika, ktory rowniez jest traderem. Wiec w czym jest problem, przedstaw mi jakies paragrafy, ze to co robie jest nie legalne.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

speedtrader znalazłeś go na elitetrader czy na wave59?
Bo widziałem że poszukiwałeś kiedyś ludzi z całego świata żeby zorganizować grupę. To chodziło o ten projekt? :)
Powtarzam jeszcze raz że podmioty gospodarcze rządzą się innymi prawami.
Więc przedstaw mi jakąś opinię prawną bo ja nie jestem prawnikiem i nie będę nic usuwał bo by to oznaczało moje zaangażowanie w ten spór. :mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Panowie o czym Wy rozmawiacie?? Banda łebków robi wałek, wykorzystując największe forum o forexie w kraju, zacni ludzie się pochylają, poświęcają czas na grzebanie w sieci, przedstawiają dowody, ostrzegają, wyjaśniają. Złapany za rękę twierdzi, że to nie jego ręka a teraz wygląda na to że jeszcze terroryzuje administrację pseudo prawniczym bełkotem. Dajcie spokój, co będzie jak jakiś prawdziwy forex gangsta się tu zjawi?
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Z tego co wiem post na forum jest publikacją prasową i w związku z tym jest objęty prawem prasowym. Kto chce może dowiadywać się głębiej, słyszałem od jednej dziennikarki że dziennikarz (czyli każdy kto pisze na jakimkolwiek forum) Nie ma obowiązku dotrzymywania tajemnicy korespondencji NAWET jeśli wcześniej to obiecał. I jest to całkowicie dopuszczane prawem! Pamiętajcie o tym wszyscy wysyłający obelgi na PW albo inne ściemy. Tajemnica korespondencji nie dotyczy publikacji prasowych a taką jest ogólnodostępne forum.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

o boze boze
czytam to czytam i momentami naprawde nie wierze do czego ludzie sa w stanie sie posunac zeby tylko troche kasy wydoic od naiwnych

wielce powazna firma i wielce powazny pan prezes "speedtrader", ktory ma 15 lat doswiadczenia na gieldach, zarzadza milionami swoich klientow z zagranicy (a tylu ma tych zagranicznych klientow ze juz nawet zapomina jak sie po polsku poprawnie mowi)...ilu to on traderow nie naprzyjmowal do swojej wielkiej firmy i ile to on milionow dla klientow nie zarobil

a jak przychodzi co do czego to zadnego adresu, zadnego telefonu, zadnych danych, zadnej siedziby, zadnej umowy, zadnego spotkania
robot darmowy z internetu, podmieniane statementy na stronach, a do tego okazuje sie ze jest jeszcze IB jakiegos tam brokera
wyzywanie ludzi na forum od idiotow i gimnazjalistow
na forum rejestruja sie "powazni klienci" z USA ktorzy juz te miliony zarabiaja
rozmowy NA SKYPE (!!!) z klientami ktorzy chca zainwestowac 100.000 USD
a do tego wszytkiego na koniec sie okazuje ze konto w indiach i chce jeszcze 50% od zyskow

no ja tam widocznie malo wiem jeszcze o swiecie...
ale wg mnie wielkie firmy inwestycyjne zarzadzajace milionami swoich klientow tak nie dzialaja :)

normalnie gorszy marketing niz "szkoly forex", czy "wiedzy wartej milion"...jeszcze tylko brakuje filmikow na YT z ludzmi ktorzy opowiadaja ile to nie zarobili

i drogi kolego speedtrader ja bym ci radzil zamiast wyzywac ludzi na forum od idiotow i gimnazjalistow, pakowac sie i uciekac z polski do jakiegos kraju bez ekstradycji. nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe ale w polsce grozi za to kara do 5mln zl i wiezienie...a pewnie nawet nie masz DG zalozonej...
a czuje ze jakies zawiadomienie na policje/do prokuratury na ciebie calkiem niedlugo poleci...o ile juz tak sie nie stalo

tyle ode mnie
bez odbioru

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

Powtarzam po raz drugi: odpowiedz :!: to wszytko wyjaśni.

Powiedzmy, że chcę zainwestować, zdecydowałem się:
Podaj proszę dane osoby odpowiedzialnej za zarządzanie z odpowiednimi licencjami obowiązującymi na terenie Polski. Chyba wiesz, że bez takiej licencji jest to działanie nielegalne.


Tak jak piszę kolega:
seba pisze:w polsce grozi za to kara do 5mln zl i wiezienie
Ciekawe co twój broker zrobi z informacją, że jego IB na Polsce prowadzi podejrzaną działalność. Myślę, że nie będzie problemów z uzyskaniem twoich danych chociażby na wszelki wypadek dla reputacji brokera ...

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

profession pisze:Powtarzam po raz drugi: odpowiedz Exclamation to wszytko wyjaśni.
Nie licz na to - on nawet nie jest świadomy tego, że jest coś takiego jak ustawa o obrocie instrumentami finansowym.

Tak w ogóle to daliśmy się wciągnąć w niezły cyrk.

- Gość ma 29 lat a twierdzi, że inwestuje od ponad 15. Czyli zaczął gdzieś w wieku 13-14 lat.

- Całkiem niedawno Speedtrader starał się zostać guru marketingu Internetowego. Sprzedawał za parę dolarów ebooki, pisał artykuły itd. Wprawdzie jego strona padła - ale co nieco jeszcze się zachowało w sieci. Tą działalność zapewne prowadził w przerwach między obracaniem grubymi milionami.

- Zajęty inwestor zza granicy staje tu w jego obronie. Jest bardzo zajęty, ale uruchamia translator i mozolnie czyta nasze forum. I czegóż to się dowiadujemy ? Otóż inwestor twierdzi, że jest klientem http://fxquantumtrading.com od ponad dwóch lat.
Interesujące - zważywszy na to, że domena fxquantumtrading.com, została zarejestrowana 28 marca 2010, a treść na niej pojawiła się ciut później. Gdzieś początkiem 2011. Więc wychodzi na to, że tajemniczy, zajęty inwestor znalazł stronę speedtradera zanim pojawiła się w sieci :)

Tu naprawdę wszystko jest możliwe. Nawet to, że znajdzie się jakiś głupi, który tą ofertę kupi.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Autor wątku zbanowany więc temat zamykamy.
Pozostanie jako informacja dla chętnych, z których każdy sam wyciągnie wnioski.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Zablokowany