Uwaga! na fxquantumtrading.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Kasia86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2011, 03:02

Nieprzeczytany post autor: Kasia86 »

http://www.youtube.com/watch?v=nVE7gZmiQyA tutaj mamy podobny szablon

rzekomo:

20 lat na rynkach finansowych
praca dla największych korporacji świata finansjery
zarządzanie milionami dolarów swoich i swoich klientów

i na dokładke żebranie o kilkaset dolarów w internecie :)

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

Nie chcesz zrozumieć to nie zrozumiesz, nie chcesz się przyznać do błędu tylko typowo odwracasz "kota do góry ogonem".

Skąd w tobie tyle agresji i chęci do atakowania każdego? Ja normalnie z tobą rozmawiam a ty tylko ciągle o "pieniaczach" "cynikach" "polaczkach" itp. Masz jakieś problemy z panowaniem nad emocjami? A może po prostu wiesz, że chcesz nas naciągnąć i ci się nie udało więc musisz się jakoś bronić. Najlepiej agresją.

speedtrader pisze:Wy natomiast macie swoje rozumienie, ze wszystcy sa oszustami.
Nie wszysTcy jak to napisałeś, ale ludzie tacy jak ty.

Nie odpowiedziałeś nawet na najprostsze pytanie: "po co zaczynałeś ten temat?"

speedtrader pisze: ze tutaj raczej nie znajde nikogo powaznego kto chcialby zainwestowac
W końcu powiedział po co cały ten cyrk !! Chodzi ci o nasze pieniądze. Tyle w temacie .... chyba musisz założyć nowe konto bo tym razem ci się nie udało.

p.s. Przez chwilę myślałem, że się zastanowisz ale jak widzę przeliczyłem się...

speedtrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 15:39

Nieprzeczytany post autor: speedtrader »

Kasia86 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=nVE7gZmiQyA tutaj mamy podobny szablon

rzekomo:

20 lat na rynkach finansowych
praca dla największych korporacji świata finansjery
zarządzanie milionami dolarów swoich i swoich klientów

i na dokładke żebranie o kilkaset dolarów w internecie :)
Ja nie przedstawiam zadnego softwaru tak jak w linku do ktorego odsylasz, tylko gotowy produkt, ktory jest sprawdzony i posiada udokomentowane wyniki. A to ogromna roznica.

Dodano po 9 minutach:
profession pisze:Nie chcesz zrozumieć to nie zrozumiesz, nie chcesz się przyznać do błędu tylko typowo odwracasz "kota do góry ogonem".
Przedrzeźniasz mnie czy co? Ja nie wiem z kim ja rozmawiam, naprawde sprawiasz wrazenie, jakbys wogole nie rozumial mojego tekstu, albo bawil sie w jakas pyskowke wybacz ale to staje sie nudne.
Usluga zarzadzania kontami za pomoca roznych systemow, ktora oferuje jest jak najbardziej skuteczna i zweryfikowana. Swoim klientą oczywiscie przedstawiam inne rachunki i mozliwosc weryfikacji wynikow, spotkania osobiste itp.

To czy Ty w to wierzysz czy nie naprawde malo mnie interesuje. Zachowaj to dla siebie, to jest Twoja opinia i koniec. Szkoda ze wyrazasz ja, nie majac zadnych racjonalnych podstaw.

Dodano po 7 minutach:
profession pisze:Skąd w tobie tyle agresji i chęci do atakowania każdego? Ja normalnie z tobą rozmawiam a ty tylko ciągle o "pieniaczach" "cynikach" "polaczkach" itp. Masz jakieś problemy z panowaniem nad emocjami? A może po prostu wiesz, że chcesz nas naciągnąć i ci się nie udało więc musisz się jakoś bronić. Najlepiej agresją.
Jakbys zauwazyl to ja tu jestem atakowany, gratuluje poczucia chumoru. Nie probuj sie zabawiac w pseudo psychologa.
Jakbys tego nie rozumial to popatrz na to co sam napisales w tym zacytowanym zdaniu i zaraz ponizej, najpierw mnie pytasz dlaczego ja atakuje, a potem robisz insynuacje, ze to ja juz wiem ze chce naciagac ludzi i w ten sposob sie bronie.

Sam stawiasz tezy, sam je udowadniasz bez zadnych argumentow :) Wszystko nieprawdziwe i falszywe. Wybacz ale powinni Ci zrobic bana za takie zachowanie.

Dodano po 55 sekundach:

profession pisze:Nie wszysTcy jak to napisałeś, ale ludzie tacy jak ty.
kolejna inwektywa, ze to ja jestem oszustem, ale jeszcze wyzej pisales, ze to ja atakuje a nie Ty :)

Dodano po 1 minutach:
profession pisze:Nie odpowiedziałeś nawet na najprostsze pytanie: "po co zaczynałeś ten temat?"
odpisywalem wielokrotnie, moge odpisywac, ale nie bede za Ciebie czytal moich postow.

Dodano po 8 minutach:
profession pisze:W końcu powiedział po co cały ten cyrk !! Chodzi ci o nasze pieniądze. Tyle w temacie .... chyba musisz założyć nowe konto bo tym razem ci się nie udało.

p.s. Przez chwilę myślałem, że się zastanowisz ale jak widzę przeliczyłem się...
Wkoncu :)? to padlo juz wielokrotnie wczesniej. I chyba bylo to oczywiste od poczatku, sam mowiles zebym nie bral was za idiotow. No ale zeby dopiero teraz pisac wkoncu :) :) ahh zawiodlem sie na Tobie.

ja sie zastanowilem i wiem, ze oprocz tych ktorzy sie stad do mnie zglosili, juz wiecej sposrod uzytkownikow nie bedzie. Ale z grzecznosci odpisuje na wszystkie inwektywy, co by ludzie o otwartych umyslach poznali prawde, o mojej usludze i o tym jak garstka ludzi latwo potrafi okzyknac kazdego oszustem.

Zycze Tobie i innym, ze jak zaczniecie juz cos w zyciu robic, abyscie spotkali sie tez z fala ludzi ktorzy beda was okrzykiwac oszustami, bo role w zyciu sie odwracaja. Beda krzyczec do Ciebie po imieniu Ty oszuscie! Nawet na ulicy. Zobaczymy wtedy czy tez bedziesz taki wesoly.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Naprawdę nie macie co robić ? Nawet ja się tak długo nie kłóciłem ,a moje posty miały kilkadziesiąt znaków. :mrgreen:

USInvestor
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2012, 20:48

Nieprzeczytany post autor: USInvestor »

Hi,
I am from US and I have just registered to the forum, as I wanted to share my opinion about fxquantumtrading.com. I am doing this per the owner’s of the fxquantumtrading.com request, as I am his client from long time. But definitely I am not going to participate in the forum discussion, so please hold on with any questions to me, I don’t speak polish, besides I am too busy, and too old for writing on forums like this, this being said it’s my first and last post. Just doing a favor for a guy who changed a lot in my finances.

Look guys I am just posting to say it out loud that the truth its very often not something easy to find out in the Internet.

Allegation can’t be stated as easy as you do this. You should dig a little bit more and the best prove yourself that something is scam before you state it is. I have translated these forum posts and I‘ve been seeing a lot of “scam” word, but nobody showed that he verified it on his/her own. In the US when we want to prove something, first what we do is we try that thing on our own and then we give out an outlook on the particular issue. This is the correct way.

This being said, I am a client of fxquantumtrading.com over two years, and I am definitely satisfied client. I have over one million of dollar under investment with this service, and few systems working down there on my portfolio. I am very happy of the results I achieve every month. The consistency of the results are on the very high level, comparing to other services, even to hedge funds. Almost all moths are profitable months. I have also one portfolio in famous NY hedge found and the consistency of profitable results is even worst. If anybody of you on this or another forum beliefs that can achieve that results on free or bought system out there, is in a big mistake.

The best with fxquantumtrading.com is great support, the owner is very long experienced trader, who was trading with few big companies here in US, its very helpful and patient if he stands that demanding client like me. Anyway this service is developing and changing its systems all the time, I have been with them with many another different systems before, but as long as they started performing worst on the market, they replaced it by a new better adjusted to the current market system.

I hope it will help some of you to make a right decision. I definitely recommend this service. I have already brought few of my wealthy friends to this service and they are also satisfied.

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

eMisiek pisze:
Pierz Andrzej pisze:
eMisiek pisze:To jest jeden z problemów, których nie rozwiązałem Czy powinien być "katastroficzny SL" czy nie, np 100 pips.
odpwiedz sobie na pytanie czy wolisz zalapac MC czy strate 100 pipsow ;P
ja wiem ze czasami dojdzie do 101 i wroci , ale osobiscie ja bym nie ryzykowal ;)
Tu odpowiedź jest oczywista ,natomiast weźmy pod uwagę czynnik ryzyka, czyli, że nie wiemy dokąd nam aktualnie dojdzie... Tu podejrzewam odpowiedź przyniesie statystyka i policzenie "w łeb" ile razy taka sytuacja wydarzała sie w przeszłości - o ile wyniki beda od strony statystycznej wiarygodne (czyli pozostałe parametry rynku nie będa "za bardzo zmienne")

Widziałem ten problem ugryziony z innej strony: system (ręczny na M1) "godził się" ze zleceniami uciekającymi, nawet o kilkaset pips. Znajdę to wrzucę przykład. Równoważył to stosunkowo dużą ilością transakcji, które znacznie przewyższały wielkośc uciekającego zlecenia.
Jak powiedziałem tak czynię, własnie odnalazłem, zwróc (Andrzeju) uwagę na uciekające zlecenia w sumie na 2k USD ale "zarobione 2,5 k.

http://www.myfxbook.com/members/duoglide/duoglide/8111

Na innym statemencie, tu nieopublikowanym ten sam trader zrobił
Deposit/Withdrawal: 500.00
Closed Trade P/L: 768.01 czyli zrobił 150% konta.

Zajęło mu to 4 dni i wykonał ponad 120 zleceń więc to nie jest przypadek - a wtedy nie jest możliwa tak duża ucieczka - tak duże zlecenie uciekające, bo dzienny zakres ruchu jest mniejszy. To jest system typu countertrend.

P.S. Pozostała część dyskusji dość charakterystyczna dla tego forum.
Badania traderów

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

Po pierwsze z pewnością jakiś anglojęzyczny inwestor będzie się tutaj rejestrował by zarekomendować speedtradera.

eMisiek pisze:P.S. Pozostała część dyskusji dość charakterystyczna dla tego forum.
Moja dyskusja ma na celu tępienie tego typu cwaniaczków i pokazanie, że nie ma na tym forum przyzwolenia na takie działania.

----------------------------------------------

speedtrader

Kolego cały czas piszesz i powtarzasz w koło, że nie mamy argumentów, że każdy cie atakuje i tym podobne... Myślisz, że jak coś powtórzysz sto razy to stanie się to prawdą?

Tutaj jest 7 stron argumentów na które nie raczyłeś odpowiedzieć lub twoja odpowiedź jest niewiarygodna:

1.że to twój system
2.że współpracujesz z tą stroną
3.ze nie współpracujesz, że to inny system
4.że to nie te same statmenty
5.że masz inwestorów z całego świata
6.że nic nie sprzedajesz ...

Kasując sobie 50% prowizji za zupełnie niepewny i nielegalny sposób zarządzania pieniędzmi nadal uważasz, że nie chcesz na nas zarobić? Oszukać nas?

Powiedzmy, że chcę zainwestować, zdecydowałem się:
Podaj proszę dane osoby odpowiedzialnej za zarządzanie z odpowiednimi licencjami obowiązującymi na terenie Polski. Chyba wiesz, że bez takiej licencji jest to działanie nielegalne.

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

USInvestor pisze: In the US when we want to prove something, first what we do is we try that thing on our own and then we give out an outlook on the particular issue. This is the correct way.
In Poland we prefer to ask seller for proof. If he refuses to provide any and insults customers, we now it is scam. Can you actually prove your investment with this EA? I tried dozens of EAs like this for free, this sort of strategies are not reliable, better stay away. BTW maybe you know why author of this thread choose to falsify statements (you can find proof here)?
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

no i przygotowałem linki ale nie mogę podmienić

"Oszust jak wynika z rozmowy:
Na różnych forach ogłasza się że ma system. m.in np: ( http://www.fxtrader.pl/viewtopic.php?t=384 )
Po skontaktowaniu się z Oszustem dowiaduje się że oferuje nielegalne usługi inwestycyjne, a w proceder jest zamieszana cała szajka oszustów.
Jest to zorganizowana grupa przestępcza.

part1 http://i.imgur.com/uOYnL.gif
part2 http://imgur.com/he5Vm
part3 http://imgur.com/KdUvE
part4 http://imgur.com/XIDH4
Ostatnio zmieniony 20 mar 2012, 13:28 przez NiceFox, łącznie zmieniany 5 razy.
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

speedtrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 15:39

Nieprzeczytany post autor: speedtrader »

profession pisze:Kolego cały czas piszesz i powtarzasz w koło, że nie mamy argumentów, że każdy cie atakuje i tym podobne... Myślisz, że jak coś powtórzysz sto razy to stanie się to prawdą?
poniewaz nie macie kolego zadnych dowodow, i to ty wkolo piszesz o jakims zekomym oszustwie, jakbys nie zauwazyl ja tylko odpoisuje na twoje zarzuty. Jestes jak zachipnotyzowany z tym tepieniem oszusta, anawet nie wiesz co to slowo oznacza.

Dopiero jakbys udowodnil, ze ktos zostal oszukany wtedy moglbys mowic o oszustwie, A tak sam jestes zwyklym OSZUSTEM i pieniaczem, ktory nie ma co robic. Zrozum nikt Cie nie prosi zebys kozystal z mojego serwisu.

Dodano po 10 minutach:
profession pisze:Tutaj jest 7 stron argumentów na które nie raczyłeś odpowiedzieć lub twoja odpowiedź jest niewiarygodna:

1.że to twój system
2.że współpracujesz z tą stroną
3.ze nie współpracujesz, że to inny system
4.że to nie te same statmenty
5.że masz inwestorów z całego świata
6.że nic nie sprzedajesz ...
i Ty to nazywasz argumentami, wybacz ale chyba calkowicie przestane juz odpisuywac na te dyrdymaly. Przeczytaj sam co napisales w tych punktach. Moze jeszcze dopisz tam ze ja wogole nie istnieje :).

Masz obsesje na punkcie pszustwa, kolego masz prioblemy ze swoja osobowoscia, jesli nazywasz kogos kto daje mozliwosc innym ludzia zarobic. Ty bys chcial za darmo prawda, bez prowizji? To graj sobie dalej swoim system albo sciagnic cos za darmo, zycze powodzenia.

Dowodem na zajadlosc i absurdalnosc tego forum jest chocby fakt, ze ja dostalem juz 2 ostrzezenia argumentujac wszystko na tych stronach, a Ty dalej nic nie rozumiesz i wkolko kazesz mi potwarzac. A wy naduzajacy slowa oszustwo nie dostaliscie zadnego ostrzezenia, moj klient natomiast ktory wczoraj umiescil post z opinia na temat mojego serwisu widze, ze tez otrzymal ostrzeżenie. Smiechu to warte. Koncze z wami debate do niczego nie prowadzaca. Zycze sukcesow na polu dalszego pieniactwa.

Dodano po 7 minutach:
NiceFox pisze:[3/15/2012 6:09:34 PM] Michael: ale najpierw ja musze wiedziec ze mam do czynienia z powaznym klientem
[3/15/2012 6:09:47 PM] Michael: a nie z prowokacyjna dyskucja ktora pozniej znajdzie sie na forum
[3/15/2012 6:09:52 PM] Michael: z moimi danymi
[3/15/2012 6:09:59 PM] Michael: wybacz ale nie bawie sie w takie gry
Rozmowa z gory byla prowadzona w charaktrerystyczny sposob, zakladajac ze jestes zwyklym prowokatorem. Wiec czego oczekiwales, ze pochwalisz sie moimi danymi na forum :D? Tak jak sie domyslilem zmarnowales tylko moj czas.
Zdaj sobie sprawe ze to co zrobiles jest oszustwem, upublicznianie prywatnej rozmowy bez zgody uzytkownika jest tez lamaniem prawa. Wiec sie lepiej zastanow co robisz.

Zablokowany