Trening wejść

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nendo

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

-rookie- pisze:
Nendo pisze:proste rozwiązania najlepsze .. przełamanie wczorajszego High i jesteś zarobiony ...
Taaaa, szczególnie o 19:33 na koniec dnia kiedy będą zamykali świece dzienną, swoje zrobili dziś... i wszystko po lewej stronie widać.
A ty jak zwykle ...
są systemy rozgrywania poziomów dziennego otwarcia przełamanie dziennego low czy high. high dnia poprzedniego jest wiadome, silny ruch przebijający poziom trwał GODZINĘ, mało czasu na decyzję?
Dlaczego ty musisz zawsze wszystko krytykować? JA nie grałem edka w ogóle dzisiaj, nie gram przełamań tych poziomów ale O NICH WIEM, spojrzałem na wykres wtedy kiedy zadano pytanie, na koniec dnia, miałem na nie odpowiadać zanim pytanie zostało zadane? weź wyluzuj trochę...
Ja swoje na kablu zgodnie z planem zrobiłem i przed 17 już wyłączyłem wszystko
MIłego weekendu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Siema jackub :P Nic nie krytkuje, już jest milusio fajniusio, ide sobie.
:564:

Nendo

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

-rookie- pisze:Napisze tylko że tak samo miałem problem dziś z określeniem kierunku na EURUSD, rano to był dla mnie szum, a ostatnio nauczyłem się nie grać w szumie tylko tam gdzie widzę swoje schematy - gdzie mam przewage. Wcześniej pchałem się na rynek co chwile, byle mieć pozycje. Dlatego ponad 90% traci... nie jest tak prosto jak się na początku wydaje dostać się do tej mniejszości która systematycznie zarabia.
Niebywały rozwój, nie podejrzewałem że do tego dojdziesz przy pomocy stocha ...i tak szybko :564:

PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

Nemdo, tyle to i ja mogłem wywnioskować. Ale gdzie sl i jaki RR przyjąć.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PaulGilbert pisze:Nemdo, tyle to i ja mogłem wywnioskować. Ale gdzie sl i jaki RR przyjąć.
A tak sie spytam autora wątku
co chce grać na tym eu :)

Nendo

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

PaulGilbert pisze:Nemdo, tyle to i ja mogłem wywnioskować. Ale gdzie sl i jaki RR przyjąć.
To fajnie że mogłeś wywnioskować to sam, czyli rozwijasz się a ja niepotrzebnie pisałem. JA nie przyjmuję żadnego RR, moim zadaniem jest zamknąć trejd na zysku, możliwie często. A mój SL ma charakter "emergency" nie służy do wyliczania RR, czy ryzyka...
Przewagę daje wejście, reszta to jest moja wprawa kiedy zamknąć na zysku czy na stracie.
Miłego weekendu ...

PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

Nendo pisze:JA nie przyjmuję żadnego RR, moim zadaniem jest zamknąć trejd na zysku, możliwie często. A mój SL ma charakter "emergency" nie służy do wyliczania RR, czy ryzyka...
Przewagę daje wejście, reszta to jest moja wprawa kiedy zamknąć na zysku czy na stracie.
Brzmi to ciekawie. Pewnie zajęło Ci trochę czasu wypracowanie zasad kiedy uciekać, kiedy przeczekać. I jeżeli daje to rzeczywiście efekty, to moje gratulacje. :564:

Ja natomiast jednak chcę stosować bardziej klasyczne podejście. Czyli jakiś SL i TP, stanowiące jego x - krotność, gdzie najczęściej będzie wynosił 2.

PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

Tomasz196407 pisze:
PaulGilbert pisze:Nemdo, tyle to i ja mogłem wywnioskować. Ale gdzie sl i jaki RR przyjąć.
A tak sie spytam autora wątku
co chce grać na tym eu :)
Chce grać TP równe dwukrotności SLa. :-) Tylko grając na wybicia, to gdzie w ogóle stawiać SLa?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PaulGilbert pisze:
Nendo pisze:JA nie przyjmuję żadnego RR, moim zadaniem jest zamknąć trejd na zysku, możliwie często. A mój SL ma charakter "emergency" nie służy do wyliczania RR, czy ryzyka...
Przewagę daje wejście, reszta to jest moja wprawa kiedy zamknąć na zysku czy na stracie.
Brzmi to ciekawie. Pewnie zajęło Ci trochę czasu wypracowanie zasad kiedy uciekać, kiedy przeczekać. I jeżeli daje to rzeczywiście efekty, to moje gratulacje. :564:

Ja natomiast jednak chcę stosować bardziej klasyczne podejście. Czyli jakiś SL i TP, stanowiące jego x - krotność, gdzie najczęściej będzie wynosił 2.


zgoda, ale pokaż mi Twoją analize pod sugerowane wejscia
sorki że wtrącam post w Wasze

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Trening wejść

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PaulGilbert pisze:
Tomasz196407 pisze:
PaulGilbert pisze:Nemdo, tyle to i ja mogłem wywnioskować. Ale gdzie sl i jaki RR przyjąć.
A tak sie spytam autora wątku
co chce grać na tym eu :)
Chce grać TP równe dwukrotności SLa. :-) Tylko grając na wybicia, to gdzie w ogóle stawiać SLa?
analiza
jw.

ODPOWIEDZ