telefon do tradingu

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
Zeziu07
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 26 lut 2011, 15:42

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Zeziu07 »

Dobra, dość tego! Za dużo okazji przechodzi mi koło nosa.
Sprawa wygląda tak: w pracy mam mozliwość podlądania kursu na większym ekranie (17') jednak już bez możliwości trejdowania.
Trejdować chciałbym na telefonie czyli miałby służyc tylko do otwierania i zamykania pozycji. Bez rysowania kresek etc.
Na tel chciałbym przeznaczyć około 500 złociszy.
Platforma to mt 4.

Co możecie polecić?

Z góry dzięki.

acidmaker
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2011, 22:53

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: acidmaker »

Coś z Androidem, w takiej cenie upolujesz coś dwurdzeniowego, np. Samsung Galaxy SII, HTC Sensation, LG Optimus 2x, ZTE Grand X In. Wybór jest spory...
Zapraszam-> WWW

Awatar użytkownika
Zeziu07
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 26 lut 2011, 15:42

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Zeziu07 »

Jak już jesteśmy w temacie - ile będzie mi MT4 zżerało internetu przy około 6 godzinach pracy?
Tak wiecie - pi razy drzwi.

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Zeziu07 pisze:Jak już jesteśmy w temacie - ile będzie mi MT4 zżerało internetu przy około 6 godzinach pracy?
Tak wiecie - pi razy drzwi.
Wiele zalezy od tego ile par walutowych bedziesz mial aktywnych i jakie dane pobierac bedzie MT4 (czyli wszelkiego rodzaju wskazniki zalaczone do wykresu). Jak czesto bedziesz przerzucal sie miedzy wykresami i interwalami czasu. Jednoznacznie nie da sie powiedziec, ale nie powinno przekroczyc kilku mega.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Fx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2009, 16:14

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Fx1 »

Temat przyda się odświeżyć w końcu mobilny aspekt dla inwestora to bardzo ważna rzecz.

Smartphonów jest już tak naprawdę od groma... i najbardziej aktualnym i popularnym oprogramowaniem wydaje się być Android. Jak się wam korzysta z niego nie tylko do inwestowania ale tak na co dzień ? Ostatnio przyglądam się nieco mniej znanym producentom telefonów. Jak ZTE, Lenovo, Zoppo itd (jak znacie i polecanie inne to proszę o wpisy i opinie ). Te chińskie telefony mają wgrany Android ale chyba kwestia aktualizacji jest nieco skromniejsza niż w przypadku samsunga czy htc jednak cenowo i jakościowo wydają się dość atrakcyjne. Czy ktoś korzysta, poleca ...ma wyrobione zdanie o chińskich smartphonach ? wpisy mile widziane.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Trejdowanie za pomocą smartfona, to trochę mi przypomina zamiatanie ulicy szczoteczką do zębów.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Fx1 pisze:Temat przyda się odświeżyć w końcu mobilny aspekt dla inwestora to bardzo ważna rzecz.

Smartphonów jest już tak naprawdę od groma... i najbardziej aktualnym i popularnym oprogramowaniem wydaje się być Android. Jak się wam korzysta z niego nie tylko do inwestowania ale tak na co dzień ? Ostatnio przyglądam się nieco mniej znanym producentom telefonów. Jak ZTE, Lenovo, Zoppo itd (jak znacie i polecanie inne to proszę o wpisy i opinie ). Te chińskie telefony mają wgrany Android ale chyba kwestia aktualizacji jest nieco skromniejsza niż w przypadku samsunga czy htc jednak cenowo i jakościowo wydają się dość atrakcyjne. Czy ktoś korzysta, poleca ...ma wyrobione zdanie o chińskich smartphonach ? wpisy mile widziane.
Chińskie to szajs możesz sobie poczytać w sieci. Jam mam już leciwego Galaxy SII i nadal jestem zadowolony. W dobrej cenie kupisz używanego SGS II który kładzie na łopatki chinole. Niestety teraz już takich smartfonów się nie robi - gorsza jakość itp. Z nowych mogę polecić Galaxy S4 mini
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
gutek04
Gaduła
Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 26 sty 2009, 12:29

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: gutek04 »

Może ktoś napisać coś o aplikacji mt4 na windows mobile 6.1, czym różni się od wersji mt4 na androida, ewentualnie od pełnej wersji mt4. Prosiłbym także o krótki opis, lub skierowanie mnie do odpowiedniego źródła. Zastanawiam się nad kupnem smartfona z takim właśnie systemem... Z góry dzieki!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10006
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Od oferowanych możliwości na 6.1 nie różni się chyba niczym... Podstawowe funkcje (chyba tylko brak wskaźników), prosta w obsłudze, przejrzysty wygląd (jak na mały ekran).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Buho »

jeśli chodzi o mt4 na windows mobile z ekranem dotykowym, to jest to najlepsza opcja w tej chwili do handlu przez telefon, tu masz stronke z obrazkami jak to wygląda http://mobileterminal.helpmax.net/en/an ... e-studies/ poszukaj jeszcze sobie instrukcji w necie do tej wersji bo jest tam pełny opis wszystkiego.
jest także mt4 na windows mobile, ale bez ekranu dotykowego, tam jest lipa i niewygodnie, nic nie można narysować bo nawet nie ma takiej funkcji,
mt4 na androida by było OK, jak by dodali możliwość rysowania jakiejkolwiek linii na ekranie, a tak to tylko krzyżyk zostaje.

ODPOWIEDZ