Sygnały transakcyjne na FOREX i kontrakty

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Sygnały transakcyjne na FOREX i kontrakty

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

Witam,

nikogo nie "naganiam", ani nie zachęcam. Piszę, ponieważ chcę poinformować. Wierzę także, że starcie mojego serwisu z forum, a także Waszą krytyką, pomoże mi dostrzec

rzeczy, których sam wcześniej nie zauważyłem.

Chciałbym Wam przedstawić serwis www.SygnalyTransakcyjne.pl , który jest profesjonalnym dostawcą sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX. Cała

działalność jest prowadzona legalnie, firma jest zarejestrowana, a na każde zamówienie wystawiamy fakturę VAT.

Nie naciągamy i nie obiecujemy rzeczy, których nie możemy spełnić. Opisy strategii są dokładne i dobrze ukazują to, czego należy się spodziewać stosując nasze sygnały. Na

naszych stronach przedstawiamy krzywe kapitału oraz statystyki, które zawierają między innymi takie informacje, jak: skuteczność, wartość oczekiwaną, max drawdown,

najdłuższy ciąg transakcji stratnych i inne. Prezentowane testy były wykonane dla pięciu ostatnich lat.

W tej chwili mamy dostępne dwie strategie:
- http://sygnalytransakcyjne.pl/sygnaly/forex ; strategia wybiciowa na rynek FOREX,
- http://sygnalytransakcyjne.pl/sygnaly/towary_trend ;strategia trendowa na instrumenty z rynku walutowego, towarowego oraz giełdowego.

Będę bardzo wdzięczny za każdy komentarz i uwagę.


P.S. Wszystkie osoby, które są zainteresowane jakąkolwiek współpracą reklamową, barterow lub inną, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

www.SygnalyTransakcyjne.pl
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

konik2007
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2007, 21:58

Nieprzeczytany post autor: konik2007 »

to może pokażecie jakieś tygodniowe sygnały np od dziś przez parę dni?

Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

Możemy nad tym pomyśleć.

Generalnie udostępniamy 7 dniowy okres testowy w cenie 69 zł. Taki okres powinien wystarczyć, aby zobaczyć jak technicznie należy grać w oparciu o nasze sygnały.

Jeśli natomiast chodzi o dowód czy sygnały są skuteczne, czy nie, to okres tygodnia, nawet miesiąca okazuje się zbyt krótki. Generalnie minimalny okres subskrypcji, przy którym wyniki będą dosyć wiarygodne to dla strategii wybiciowej ok. 3 miesiące, a trendowej 1 rok. Wynika to z ilości sygnałów generowanych przez obie strategie.
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

konik2007
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2007, 21:58

Nieprzeczytany post autor: konik2007 »

SygnalyTransakcyjne pisze:Możemy nad tym pomyśleć.

Generalnie udostępniamy 7 dniowy okres testowy w cenie 69 zł. Taki okres powinien wystarczyć, aby zobaczyć jak technicznie należy grać w oparciu o nasze sygnały.

Jeśli natomiast chodzi o dowód czy sygnały są skuteczne, czy nie, to okres tygodnia, nawet miesiąca okazuje się zbyt krótki. Generalnie minimalny okres subskrypcji, przy którym wyniki będą dosyć wiarygodne to dla strategii wybiciowej ok. 3 miesiące, a trendowej 1 rok. Wynika to z ilości sygnałów generowanych przez obie strategie.
to jak tu żyć z tego forexu ;)

Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

Pytanie z serii: "Jak żyć Panie Premierze?" :) :) :)
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

To taka poważna oferta ? Bo nie znalazłem ani jednego poważnego elementu...
I tak na przykład :

1) Płatny trial - tu zrobiłem klasyczny ROTFL. Mam płacić za spróbowanie...

2) Info ze strony : "Poniższe statystyki oraz krzywa kapitału zostały obliczone na podstawie hipotetycznych wyników transakcji z okresu od 01.01.2007 do 31.12.2011. Wielkość transakcji za każdym razem była taka sama i wynosiła 1 kontrakt."

Hipotetycznie to ja mam pomysł co będzie dawał 1000% dziennie. Zapisz się za jedyne 15.500 PLN to udostępnię Ci sygnały.

3) Cennik :

449 zł / 4 tygodnie (umowa na 48 tygodni)
549 zł / 4 tygodnie (umowa na 12 tygodni)
599 zł / 4 tygodnie (umowa na 4 tygodnie)

Czyli mam podpisać umowę w ciemno z kimś kto nie przedstawił realnych wyników, nie ma okresu próbnego i jak dla mnie nie jest w żaden sposób wiarygodny ? Litości...

4) "P.S. Wszystkie osoby, które są zainteresowane jakąkolwiek współpracą reklamową, barterow lub inną, zapraszam do kontaktu. "

Robicie siano na giełdach ale usilnie poszukujecie kanałów reklamowych....

Ogólnie : Coraz większe bajery pojawiają się w sieci...

Jeżeli jesteście takimi super traderami poproszę jedno z następujących rzeczy:
a) PIT 38 za rok 2011 r. ( jeżeli jeszcze nie macie wystawionego to za 2010 )
b) Hasło inwestora do rachunku za 2011 r. ( może być na weekend aby nie ukraść super sygnału )

Tak wiem. Nie jesteście w stanie dostarczyć ani jednego, ani drugiego. Mimo że jesteście traderami. Ehhh....

Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

Cześć Cyb,

nie zrozum mnie, że chcę Ciebie przekonać. Domyślam się , co myślisz na temat sprzedaży sygnałów, także jestem pewien, że ten sposób inwestowania nie jest dla Ciebie. Odpowiadam na tego maila dla innych potencjalnie zainteresowanych, bo z pewnością ich wątpliwości są podobne.

1) Trial nie traktujemy jako próbki skuteczności naszych sygnałów, tylko jako poznanie sposobu inwestowania (np. godziny tradingu, rodzaje zleceń). I za to też trzeba zapłacić, ponieważ jest to dla nas praca, którą musimy wykonać, a potencjalne profity należą do Klienta. Trial jest w wersji live.

2) Wyniki naszych sygnałów mogą różnić się od wielu czynników np. wielkości prowizji i poślizgów (które są różne u różnych brokerów). Dlatego przy podawaniu każdego wyniku na naszej stronie użyliśmy wyrazu "hipotetyczne", tak aby Klient był świadom, że te wyniki nie są absolutne.

3) Wszystko jest kwestią zaufania. Na allegro też często dokonuje się zakupu nie widząc produktu i tylko mając nadzieje, że zostanie on dostarczony.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wszystkie statystyki na stronach są w 100% prawdziwe i obliczone na podstawie prawdziwych transakcji. Strategia nie była tworzona z zamysłem maksymalizacji zyski. Strategia była optymalizowana, co zapewnia jej dłuższy okres żywotności.

4) Tak, rozpoczynamy działalność i szukamy Partnerów reklamowych - tak jak przy prowadzeniu każdej działalności.

5) Mamy swoje motywacje do prowadzenia tego biznesu. Zgodnie z cytatem, który masz w stopce ("kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym kapaniem"), wiesz, że przy zarządzaniu odpowiednim ryzykiem, duży kapitał na rynku zarabia się przez długi czas. Ja osobiście, sprzedając sygnały, chcę ten proces przyspieszyć.


Pozdrawiam
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

konik2007
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2007, 21:58

Nieprzeczytany post autor: konik2007 »

Dla mnie liczy się pokazanie czegoś, widzę ze na FB jestescie wiec zrobcie cos takiego jak oni

Black Horse FX, Forex Trading/ Commodity Hedging, Warszawa
Nasze prognozy na dziś na parę EUR/USD* 1.3080Sell 1.3083Long
*handlujemy tylko na Ecn -platforma currenex
Lubię to! · · Udostępnij · 7 lutego o 08:05

po godzinie zdjecie co gdzie i ile
wtedy moze okaze sie ze zaplace z wielka checia

Jaka platforme polecacie, i dlaczego ?

Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

@konik2007

1) Bardzo fany pomysł. Myślę, że to zrobimy. Dzięki.

2) Chodzi o opinię na temat brokera czy platformy?
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

konik2007
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2007, 21:58

Nieprzeczytany post autor: konik2007 »

Mi zalezy np aby edek mial 1p i zlecenie wchodzilo momentalnie
Czy wasz system sygnaly mowi o tym zeby byl maly spread? Interesuje mnie broker i platforma....
i wiecej pytan juz nie zadaje :)

Powodzenia !

ODPOWIEDZ