Srednie a zachowanie Modow, vel MAX

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

Tig3r pisze:nemezzis napisał:
. Milczenie tez jest odpowiedzia......
Dzieki temu wnioslem cos nowego do swego sysa.
Bardzo to mi sie podoba.

No to możesz rozmawiać sam ze sobą Ty nic nie powiesz wewnętrzny głos Ci nic nie powie i już dużo wniosłeś do swojego systemu. Po prostu perpetum mobile
Tak, smiesznie to wyglada :), bylo to tak: wolna rozmowa przez skype, dostalem od zicamara screeny systemu, wiec go podpytywalem co i jak. Nie chcial za duzo mowic bo uwazam ze sys jest prosty -wiec nie ma co mowic.
Wiec zadalem mu pare pytac podchwytliwych, wyeliminowalem watpliwosci, zadalem pytanie z haczykiem, nie potwiedzil nie zaprzeczyl.
I mi starczylo.
Tak sie zlozylo ze sie dalo z tego cos wydedukowac i juz.
Proste i skuteczne. :D
I za to ma plusa. I tyle.
Tak teraz mysle, naspokojnie ze On mi pomogl bardziej niechcacy niz chcacy, poniewaz ja sam zauwazylem to, i sam zinterpretowalem. Byl mi potrzebny tylko jako inna osoba ktora mnie utwierdzi i przytaknie ze mam racje. Jako ze ja niewierzylem jeszcze w siebie wystraczajaco.
I tak niechccy wyjdzie ze ja jestem najwiekszy master ;P.
Czlowiek uczy sie cale zycie, na szczescie jest to bardzo przyjemne. Swiadomosc ze trzeba sie uczyc.
Archanioł pisze:Że nie warto iść na szkolenie z jakiegokolwiek systemu?
Skoro system ma tylko 20-50% wpływu na wyniki ...
Ja napisalem ze dziele tak: 20% sys, 80% trader.
Ten podzial opisuje moj przypadek, zostal sprawdzony na 1, slownie jednej osobie, czyli mnie. W kazdym innym przypadku ten podzial moze sie roznic.

Nie pamietam kto, ale ktos mi zwrocil uwage ze wlasciwym rowniez okreslienie jest: Najwazniejsze jest najslabsze ogniwo. To prowadzi to wytworzenia zrownowazonego ukladu: sys-trader-broker-itp.
Oraz zwraca uwage na doskonalenie wrazego punktu.
Czyli nawet jesli to bedzie 1% to wystarczy by calosc padla, inaczej mowiac warto poswiecic duzo, bardzo duzo na doskonalenie tego 1% by calosc funkcjonowala.
Tig3r pisze:Tak, a za chwile standardowo się pojawi post:
"spisek modów na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skasowali post X"..
No i mam za swoje. Dobra lekcja :) Masz plusa :)))
Fakt ciezko dogodzic, punkt siedzenia ma jednak duzy wplyw, staralem sie go ograniczyc, ale nie za bardzo mi to wyszlo... echh.

Prosba byla na wniosek zakladajacego temat, jest czas by sie wypowiedziec, napisales o tym Co myslisz. Ja sie nie chce wypowiadac o GWH i zicmar, poniewaz do doprowadzic moze do jeszcze wiekszego flamewara, a to bezsens.

pozdrowka
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Otrzymałem odpowiedź od Tig3ra, której treść to moim zdaniem skandal. Drogi Tig3rze APELUJE O DOTRZYMANIE OBIETNICY i zdjęcie mi ostrzeżenia za multikonto. A jeśli mam dostać nowego warna za multikonto "Benny Blanco" to proszę najpierw o pokazanie mi linka do tego konta.

Oto najlepszy dowód, że konto Benny Blanco nie istnieje, a ja nie mam drugiego konta:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=12658

Czekam na zdjęcie ostrzeżenia, a całą sytuację zgłaszam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

Good Will Hunting a Ja się zastanawiam co mają średnie/system max do Twoich ostrzeżeń/banów itp? masz z tym problem to załóż temat w dziale administracja albo gdzieś indziej a nie wylewasz żale w tym temacie...

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Nie wylewam, czekam na spełnienie obietnicy Tig3ra i już się wam nie wtrącam w dyskusję :wink:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

a czy to takie wazne czy masz 1 czy 2 ostrzezenia dopoki czegos nie sprzedajesz i nie musisz sie uwiarygadniac? ja mam 2 i w ogole mnie one nie martwia dostane 3cie, zaloze nowe konto z nowym nikiem, nie rozumiem tez tej manii donoszenia i raportowania, wiadomo modzi tacy jak np daro (bo on mi dal jedno , nie wiem od kogo mam 2gie) musza sie wykazywac ze cos robia, sa tu przeciez takze mimo, ze w mniejszosci, dorosli ludzie ktorzy pracuja na etacie, zawsze jak pracownik najnizszego szczebla awansuje to ma nieodparta potzrebe pokazania tego jak jest wazny, tak bylo jest i bedzie, ale gdy przecietny uzyytkownik zanim mianuja go modem, odczuwa potzrebe donoszenia i raportowania, to zastanowilbym sie nad tym duzo powazniej, tym samym apeluje aby mianowac GWH modem on bedzie wykonywal to zadanie z pasja podobnie jak niektorzy straznicy w oswiecimiu ;)
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Nie chciałbym dostać trzeciego ostrzeżenia. Zresztą jeśli Tobie nie przeszkadzają Twoje dwa ostrzeżenia to w porządku - nic mnie to nie obchodzi. Mnie moje przeszkadzają, bo uważam że oba dostałem niesłusznie. Pierwsze dostałem za multikonto - pomimo że NIE MAM DRUGIEGO KONTA NA FORUM, a drugie dostałem za kilka niepersonalnych "idiotów" w temacie w którym użytkownicy - m.in. Szybki Szmal bezkarnie mogli mówić o mnie per młotek. I gwarantuje że gdybym był moderatorem to takie sytuacje nie miałyby miejsca.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Skoro nie ma nic więcej w temacie to zamykam, i za 3 dni leci do kosza jeśli nic nowego w temacie nikt nie zgłosi.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Zablokowany