Srednie a zachowanie Modow, vel MAX

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

kafe466 wiemy o tym.
Ale czasem delikwent zapomni się rozłączyć przy ponownym logowywaniu i też wyjdzie.
Idealnej metody nie ma. Jak ktoś chce się bawić w kotka i myszkę to proszę bardzo, tylko że to o nim świadczy.
Normalny user nie ma powodu żeby coś takiego robić.
Zdarza się że nawet na zmiennym występują przypadkowo różni userzy.
Każdy przypadek jest rozpatrywany oddzielnie i jak dotąd nie mieliśmy jakichś większych wpadek.
A robimy to nie dlatego że nie mamy nic innego do roboty tylko dla Was żeby było forum przejrzyste.
I to też nie jest tak że każdy post sprawdzam. Takich "delikwentów" widać z kilometra.
Chwalą samych siebie albo oczerniają kogoś, nawet sami userzy potrafią nam kogoś zaraportować bo widzą że "coś" nie gra i często się nie mylą.
Nie ma idealnego sposobu, ale wyobraź sobie to forum z multikontami...... aż strach pomyśleć jakby wyglądały działy reklam i platform transakcyjnych :)
Robimy co możemy i jak możemy. A i za bramki tez się ostatnio wzięliśmy.

Pozdrawiam
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

wnosze o usuniecie watku, otrzymalem co otrzymalem, nic wartosciowego tu niema, nie ma sensu trzymac tego.

Jesli ktos ma cos przeciwko niech da znac, jak nie to prosze o usuniecie tego watku.

Pozdrowka
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

nemezzis pisze:. Milczenie tez jest odpowiedzia......
Dzieki temu wnioslem cos nowego do swego sysa.
Bardzo to mi sie podoba.
No to możesz rozmawiać sam ze sobą Ty nic nie powiesz wewnętrzny głos Ci nic nie powie i już dużo wniosłeś do swojego systemu. Po prostu perpetum mobile :)
Mam wrazenie ze tu jest duzo wiecej piany niz gdzies indziej. Zastanawia mnie dlaczego.
Dlaczego, jak koledzy rozmawiają miedzy sobą, jak nie ma konkretów tylko obietnice jak w czasie wyborów to tak już jest.
Kto byl na tym szkoleniu i uwaza je za stracone ?
Wplacil kase, ladna gatke uslyszal, wrocil do domu i podrapal sie po pustej glowie ?
Zobaczmy ilu jest niezadowolonych.
Nie wiem czemu publicznie się na ten temat nie mówi ale na PW przynajmniej 2 osoby (które pamiętam) składały zastrzeżenia/zażalenia odnośnie tego szkolenia.
Good Will Hunting pisze:Ja od siebie dodam tylko, że nie jestem żadnym "kolesiem Zicmara".
hehe, posty mówią co innego

z*: jestem najlepszy
GWH: tak mistrz, teraz mogę grać w pionie i poziomie, mogę monitor obrócić w prawo, zakryć prawą czy lewą stronę, mogę przybliżyć i oddalić zmienić TF i zawsze zarabiam
X: to załóż jurnal jakieś małe konto i pokaż wyniki
Z: ty heretyku, przyjdź na szkolenie tez będziesz zarabiał, jak śmiesz mówić że na średnich nie da się zarabiać
X: ale ja tylko chciałem potwierdzenia słow
GWH: twój sys. jest najlepszy nawet jedną ręką kosze po 300 pispów w ciągu 5 min.
Z: gratuluje, jeszcze trochę i będziesz w połowie tak dobry jak ja
X: czy ktoś może coś pokazać konkretnego?
Z: pokaz swoje staty wtedy możemy pogadać
GWH: wiesz o 7 otworzylem short i 100 pipków wpadło
Z: no ja w tym samym czasie zassałem 3 razy tyle, musisz zejść niżej, do piwnicy po zmieniaki wtedy będzie lepiej
GWH: kolejne 15 groszy wpadło, tym razem bez użycia rąk
X: jakieś konkrety, staty?
GWH: co że się tak Z uczepił, idź gdzie indziej i proś o staty..
* - wydarzenia fikcyjne, tak widzę ten wątek
Good Will Hunting pisze:iestety koledzy, pora zrozumieć że komuś kto regularnie zarabia na giełdzie szkoda czasu na robienie reklamy z której nie ma ani grosza.
Tak samo jak trudno zrozumieć że ktoś kto zarabia regularnie pisze o braku kasy bo wszystko przepuścił (bo jeszcze optymalizował strategię czy inne dziwne stwierdznia), jak i tak samo trudno zrozumieć że skoro ktoś tak pięknie zarabia w pionie, w poziomie, kiedy stoli, leży czy śpi i nie chce pokazać wyników (i wcale nie musi pokazywać wejścia).
Good Will Hunting pisze:. Od dłuższego czasu moderator Tig3r ignoruje moje prośby o zdjęcie ostrzeżenia
Ok zdejmę Ci ostrzeżenie ma multikonto bo czas minął i od razu nałożę Ci nowe bo (łamiesz regulamin i) masz multikonto. Pasuje? Pisałem Ci że za multikonta nie zdejmujemy ostrzeżeń bo od razu możemy założyć nowe.
Good Will Hunting pisze:Nie ukrywam że moim działaniem - raportowaniem kolejnych postów, udzielaniem się w dyskusji i zwracaniem uwagi na nagminne łamanie regulaminu przez innych użytkowników staram się wykazać brak konsekwencji władz tego forum (a konkretnie kolegi Tig3ra) w egzekwowaniu zasad regulaminu.
Nie tylko ja stoję tu na straży. Jak napisał daromanchester przeglądając wątek można by wymierzyć naście banów - ale czy to jest rozwiązanie?..
Good Will Hunting pisze:Nie ukrywam że moim działaniem - raportowaniem kolejnych postów, udzielaniem się w dyskusji i zwracaniem uwagi na nagminne łamanie regulaminu przez innych użytkowników staram się wykazać brak konsekwencji władz tego forum (a konkretnie kolegi Tig3ra) w egzekwowaniu zasad regulaminu
Pisz o swoich spostrzeżeniach bezpośrednio do innego moda jeśli nie podoba Ci się ogólna obsługa zgłoszeń (dla porządku i spokoju niech już będzie że wszystkie zgłoszenia obsługuję ja).
Good Will Hunting pisze:przecież koniec końców w forexie nie chodzi o to żeby facet który sprzedał mi wiedze nt. swojego systemu miał dużo chętnych na szkolenie.
W ramach pełnionej funkcji dostałem zgłoszenia że autor daje "rabaty' za przychylne wypowiadania się na temat systemu. Więc jak mam to odbierać.. Fajnie prawda..
Good Will Hunting pisze:A i zapomniałbym. Publicznie proszę o odpowiedź moderatora Tig3r na wiadomość wysłaną do niego kilka dni temu.
Odpowiedziałem powyżej tak samo jak już odpowiedziałem Ci wcześniej.
Good Will Hunting pisze:Jeśli Tig3r odczytał moją wiadomość - a tego możemy być pewni - to powinien osobiście udzielić mi na nią odpowiedzi. Jest moderatorem, to jego obowiązek.
Wybacz ale moje prywatne życie ma priorytet. Będziesz kiedyś miał okazje to możesz swoje poświęcić lepiej w imię idei czy "poprawy świata". To że odczytałem nie znaczy że miałem czas odpisać. Staram się odp. w miarę czasu i możliwości.
Good Will Hunting pisze:Nie wiem jak to się odbywa na "navi" ale moim skromnym zdaniem powinny występować jakieś precedensy. Zwłaszcza że ostrzeżenie "wisi" już ponad pół roku
No jak to precedensy? Już mnie chcą (chyba nawet Ty) wieszać za odstępstwa od regulaminu a tu takie stwierdzenie..
ka7 pisze:a co do modow a moje ostrzezenia ciagle nie zdjete jedno za totalna niewinnosc za zart ze modzi biora prowizje od szkolen, a drugie nawet nie wiem za co, a jak sobie kumple wnosza o pochwaly jedna za druga to jest spoko, mi glowny mod juz dawno powinien zdjac ostrzezenia i dac ze 4 pochwaly, ale ja jestem skromna osoba i nie mam zamiaru upominac sie o rzeczy oczywiste
Czasami przyznajemy pochwały osobiście, ale jest to w większości na zgłoszenie innych użytkowników - i wybacz ale nie mamy zdolności paranormalnych i nie wiemy czy ktoś jest z rodziny i jakie miał intencje (choć same zgłoszenia poddajemy własnej ocenie czy się należą)
Co do zdjęcia ostrzeżeń to jak pisze w regulaminie odbywa się to na prośbę wnioskodawcy po upływie 6 mies. Tak to działa, jak się nie chce wysłać PW to nie mniej pretensji do nas.
ka7 pisze:ale ja jestem skromna osoba i nie mam zamiaru upominac sie o rzeczy oczywiste
hehe, no tak pisząc o tym że się nie upominasz..
Naprawdę staramy się zadowolić wszystkich ale nie będziemy wychodzić przed szereg,każdy musi dbać o swoje - jak w życiu.
kafe466 pisze:Stwierdzanie że ktoś ma multikonto na podstawie numeru IP nie jest zbyt sprawiedliwym rozwiązaniem wielu użytkowników ma zmienny numer IP. Na przykład ja mogę mieć na tym forum jeszcze z dwa konta a Ty drogi Modzie w żaden sposób tego nie sprawdzisz Wink
Spokojnie to wszystko widać. Nie jesteśmy bramką zerojedynkową.
Good Will Hunting pisze:Podobnie jest w przypadku mieszkania w bloku i współdzielenia sieci z sąsiadami lub w przypadku gdy ktoś z rodziny - powiedzmy brat - też gra na forexie. No ale wiadomo, nikt nikogo raczej nie pyta czy to multikonto czy może ktoś z bloku ma podobne zainteresowania Wink
I nagle w PL przybyło rodzin wielodzietnych.. Nie wiesz jakie mamy narzędzia to właściwie nie masz czego oceniać. Każdy przypadek jej rozpatrywany indywidualnie.
wnosze o usuniecie watku, otrzymalem co otrzymalem, nic wartosciowego tu niema, nie ma sensu trzymac tego.
Tak, a za chwile standardowo się pojawi post:
"spisek modów na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skasowali post X"..
Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 08:24 przez Tig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

nemezzis pisze:W tandemie System i Trader , system dostaje jedynie 20% udzialow. Takie jest moje zdanie, bede sie upieral ze Sys na pewno ma nie wiecej niz 50%, a kto co sobie dobierze to juz wolnosc tu jest.
Wiec jaki z tego wniosek ?
Że nie warto iść na szkolenie z jakiegokolwiek systemu?
Skoro system ma tylko 20-50% wpływu na wyniki ...

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Archanioł pisze:Skoro system ma tylko 20-50% wpływu na wyniki ...
Cyfry na wyjściu sugerują ich obecność od samego wejścia a przecież ich nie masz, prawda? Daj sobie spokój, tu nie ma miejsca dla kaznodziei.

Poproszę o pochwałę dla Tig3ra.
Obrazek
Unfortunately, more to come

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

taka mała uwaga...

Jesli ktos szkoli to napewno nie dlatego ,ze mu wychodzi trading
na forex...

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Jesli ktos szkoli to napewno nie dlatego ,ze mu wychodzi trading
Z tym bym polemizował, po prostu już po pewnym poziomie człowiek potrzebuje czegoś więcej niż tylko kasy.. Zmieniają się po prostu potrzeby (skoro zaspokoisz jedną to trzeba przeskoczyć na wyższy poziom).
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

matka pisze:Cyfry na wyjściu sugerują ich obecność od samego wejścia a przecież ich nie masz, prawda?
Że jak?
Czytam trzeci raz i dalej nie kumam ...

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Archanioł pisze:
matka pisze:Cyfry na wyjściu sugerują ich obecność od samego wejścia a przecież ich nie masz, prawda?
Że jak?
Czytam trzeci raz i dalej nie kumam ...
To chyba nie miało być do Ciebie, pomyliło mi się coś z cytowaniem ;) Ogólnie chodziło mi o to, że jeśli wychodzi jakiś wynik liczbowy to powinien być efektem działania na liczbach. Pomijając już sam sens rozważania tego złotego podziału.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Ok zdejmę Ci ostrzeżenie ma multikonto bo czas minął i od razu nałożę Ci nowe bo (łamiesz regulamin i) masz multikonto. Pasuje? Pisałem Ci że za multikonta nie zdejmujemy ostrzeżeń bo od razu możemy założyć nowe.
Publicznie proszę więc o zdjęcie ostrzeżenia i udzielenie mi następnego za konto Benny Blanco. Przed udzieleniem mi tego ostrzeżenia proszę również o podanie w tym temacie linku do profilu Benny Blanco czyli mojego "drugiego konta".


Wysyłam Ci tę wiadomość na PW abyś nie mógł przeoczyć tego wątku. Jeśli nie nastąpi żadna reakcja obiecuje nieomieszkać zamieścić tutaj odpowiednich screenów z moją wiadomością do Ciebie znajdującą się w folderze "wysłane", czyli odebraną i zgłosić sprawę do nawigatora. Pozdrawiam ciepło.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2011, 14:31 przez Good Will Hunting, łącznie zmieniany 2 razy.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Zablokowany