Srednie a zachowanie Modow, vel MAX

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

Oczywiście Wasza strategia - jak są niewygodne pytania/stwierdzenia to zawsze można rozpocząć jakiś nowy temat. W tym przypadku zaczynacie mieszać Fxlamera(chyba zacznie mnie przeklinać ;) )
xmmm pisze:że Fxlamer zarabia na forex a sposób gry któtej uczy jest skuteczny, odwołałem się do szkolenia
Fxlamer bez problemu odpowiedział komuś tam na swoim blogu a później w moich mailach do niego na pytania dotyczące podstawowych parametrów. U Zicmara usłyszałbyś, że jesteś p.......... i g......... nie trader.
xmmm pisze:Poza tym skoro walczysz tak zaciekle o nowych i niedoświadczonych w wątku Zicmara to dlaczego nie toczysz równie zaciekłych batalii w wątkach reklamujących inne szkolenia w dziale "Ciekawe linki, reklamy"
Oj przecież nie jestem tu sam.... różni ludzie również próbują (z dobrą skutecznością) przesiać ziarno od plewa.
xmmm pisze: a Ty uczepiłeś się jednej osoby
może gdyby chociaż RAZ spróbował porozmawaiać na temat nie uciekając się do oczerniania, kłamstw, obrażania.... a tak każdy ma to co sam chciał - kazdy kowalem swojego losu.
xmmm pisze:Jak dla mnie to pachnie hipokryzją i podwójnymi standardami.
ok oceniaj to jak chcesz - każdy z nas ma swoją rzeczywistość czyli inaczej postrzega to co nas otacza.

ps. reszta to tak jak KA7 zauważył - nie ma co porównywać Fxlamera do Zicmara bo to obraża tego pierwszego

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

ka7 ja osobiście poczułem sie urażony wtedy tym "żartem" a warna nie dałem wtedy tylko dlatego że byłem wplątany wtedy w dyskusję w tej "nagonce" na szkolenia.
A jak to z flejmami bywa jeden nieodpowiedni ruch i by jeszcze bardziej wrzało.
Ja tu jestem żeby pilnować porządku i nie mogę pozwolić na obrzucanie błotem kogokolwiek.
Ile razy już słyszałem na forum czy PW że albo sprzyjam szkolącym albo że przyzwalam na ataki.
Czasem już się gubię w tym wszystkim. Więc czytam wstecz swoje posty i dochodzę do wniosku że język polski jest bardzo elastyczny i każdy go rozumie jak chce. :)

co do systemu MAX tutaj można znaleźć ciekawy link:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 194#353194
Jeden z userów zadał sobie trud posprawdzania z wklejanymi u nas screenami i podrzucił mi na PW prawdopodobne zasady wejść :)

Powodzenia
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

daromanchester pisze:co do systemu MAX tutaj można znaleźć ciekawy link:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 194#353194
Jeden z userów zadał sobie trud posprawdzania z wklejanymi u nas screenami i podrzucił mi na PW prawdopodobne zasady wejść
Mimo, że mam obiekcje co do Zicmara i jego systemu to uważam, że publikacja zasad wejść (oraz innych) byłaby nie fair. Powinniśmy cenić własność intelektualną - jakaby nie była. Należy walczyć o prawdę ALE nie w taki sposób.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Wystarczy w dobie internetu wpisać odpowiednie zapytanie do googla i wyskakuje odpowiedź.
A co do zasad wejść to nie ujawniam każdy może sobie do tego dojść.
Tak samo nie umieściłem screenów tylko dałem linka do tego co znalazłem.
Z drugiej strony userzy którzy byli na innych kursach prowadzą swoje dzienniki bez ukrywania kresek i nikt z tego powodu nie traci.
Jak ktoś nie chce iść na szkolenie to i tak nie pójdzie choćby było czasem za darmo.

Pozdrawiam
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

nemezzis pisze:Tez lubie cyfry, ciezej tam klamac, fizycy sa tu mistrzami ,co do moich % - to sa zalozenia wstepne. Jakies musza byc, a ze zazwyczaj je sie bierze z kosmosu to takie strzelilem . Smialo podaj swoje, zobaczymy jaka srednia wyjdzie. (bez skojarzen)
Uważam, że każda ingerencja ludzka to wprowadzanie do gry elementu losowości. Nie widzę w tym nic złego, sam pracuję nad systemem opartym prawie wyłącznie o liczby losowe. Natomiast jest mi trochę głupio gdy widzę ludzi rękami i nogami zapierającymi się, że losowości w takim wypadku nie ma. Moim zdaniem nie da się poważnie pracować na tworzeniem i rozwojem systemów, już na samym początku odrzucając podstawową logikę co do otaczających nas zjawisk. Nie stosuję podziału o którym Ty piszesz bo dla mnie to dwa zupełnie inne światy.
daromanchester pisze:Z tym że książka zafoliowana i nie jesteś w stanie jej przejrzeć czy ma coś wartościowego.
Gdyby autor reklamował się na forum dostał by ten sam magiel :D

Dodano po 9 minutach:
Ciekawy pisze:co do Zicmara i jego systemu to uważam, że publikacja zasad wejść (oraz innych) byłaby nie fair. Powinniśmy cenić własność intelektualną
To chyba oksymoron? ;) Skąd pewność czyja to własność? Skąd w ogóle wiesz co to tak naprawdę jest i czy coś jest w ogóle? Widziałeś kiedyś żeby w tej branży tego typu "własności" sprzedawane były po 1000 pln z reklama na publicznych forach? Widziałeś kiedyś, żeby charakter taki jak Zicmar faktycznie coś sam wymyślił?
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

matka pisze:Skąd pewność czyja to własność? Skąd w ogóle wiesz co to tak naprawdę jest i czy coś jest w ogóle?
Masz rację - przyjąłem pewne uogólnienie. Założyłem po prostu, że nad czymś długo pracował i tyle. Oczywistym jest, że średnich nie wymyślił ;)

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
dandos2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 25 paź 2008, 00:07

Nieprzeczytany post autor: dandos2 »

Nie czytałem tematu od początku ale czy tu chodzi o średnie kroczące że na nich nie da się zarabiać ?
Bo jeśli tak to ja mogę w prosty sposób obalić tą teorię że właśnie da radę i jest na forum taki wątek.
Nie potrzeba żadnych statmentów czy myfx a wystarczy troszkę samemu posprawdzać i się przekonać.
Też miałem spinę z jednym modem i trochę trzeba przemyśleć co się piszę ( to że jestem wyżej nie znaczy że mogę więcej)
Uśmiechajmy się, jutro możemy nie mieć zębów
:-) GaduGadu 906295

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

dandos2 pisze:Nie czytałem tematu od początku ale czy tu chodzi o średnie kroczące że na nich nie da się zarabiać ?
wlasnie dlatego zanim zacznie sie wypowiadac w temacie lepiej przeczytac wszstkie posty a nie tylko wybiorczo bo powstaja potem niejasnosci i kolejne zawirowania... w skrocie nie chodzi ze sie nie da...
Nie wierz w trendy.

Awatar użytkownika
kafe466
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2011, 21:32

Nieprzeczytany post autor: kafe466 »

daromanchester pisze:Good Will Hunting z racji że Tig3r będzie nieobecny przez następne kilka dni, pozwolę sobie odpowiedzieć Tobie na pytanie.
Gdybyś nie pisał z konta Benny Blanco to nie wyskoczyło by na że jest to mutikonto.
Adresy IP są przypisane do postów a nie użytkowników.
Stwierdzanie że ktoś ma multikonto na podstawie numeru IP nie jest zbyt sprawiedliwym rozwiązaniem wielu użytkowników ma zmienny numer IP. Na przykład ja mogę mieć na tym forum jeszcze z dwa konta a Ty drogi Modzie w żaden sposób tego nie sprawdzisz :wink:
Czy niczego nie dostrzegasz? A raczej, czy dostrzegasz brak czegoś, co by można było dostrzec?

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Podobnie jest w przypadku mieszkania w bloku i współdzielenia sieci z sąsiadami lub w przypadku gdy ktoś z rodziny - powiedzmy brat - też gra na forexie. No ale wiadomo, nikt nikogo raczej nie pyta czy to multikonto czy może ktoś z bloku ma podobne zainteresowania :wink:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Zablokowany