Siłownia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Wel3s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2013, 15:35

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Wel3s »

Arek2 posłuchaj Batona, zacznij od kalisteniki, wzmocnij całe ciało i dopiero bierz się za żelastwo, szkoda szarpać stawy, a pobudzisz wszystkie mięśnie, łącznie z tymi o których nie miałeś pojęcia. Dobrze na tym wyjdziesz.

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »


Awatar użytkownika
Wel3s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2013, 15:35

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Wel3s »

Hannibal jest świetny, tylko boryka się z jednym problemem, który dotyczy też często bywalców siłowni, nie robi nóg D: Znalazłem kiedyś jego zdjęcie gdzie było widać nogi, to w porównaniu do góry ciała, wyglądają one wręcz śmiesznie.

Dobrze jest zacząć od książek skazany na trening itd. w empiku tego pełno, a jak nie to na madbarz.com macie za darmo plansze z całymi zestawami ćwiczeń od początkujących do zaawansowanych, nawet jak robicie spokojnie bardziej zaawansowane ćwiczenia, to lepiej zacząć od tych dla początkujących, żeby wszystko dobrze powzmacniać.

Przez lata ćwiczyłem akrobatykę, parkour, potem dorzuciłem ćwiczenia kalisteniczne i to jak potrafi wzmocnić się ludzkie ciało bez siłowni jest naprawdę niesamowite, a no i ćwiczcie nogi :D

Jak ktoś miałby jakieś pytania, albo zapytanie o rozpiskę treningu, ułożenie diety itd. to piszcie, dla mnie tamte lata niestety nagle minęły, ale wiedza została, może komuś być przydatna.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Dzisiaj zrobiłem nową życiówkę: 112 kg - wycisk na płaskiej. Było to maximum jakie dałem radę wycisnąć. Jestem z siebie dumny :D Pozdrawiam
No pain, no gain

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

powiedz ile masz w biku, ile w klatce!!!
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Biceps 36 cm, Klata: 100 cm
No pain, no gain

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Nie no Panie - mistrzostwo... kariera w 3boju... a ile wstajesz, jak ciągi wychodzą? Spróbuj kiedyś.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Nie mam gdzie się sprawdzić... z resztą ćwiczę po to aby mieć trochę siły przy tym komputerze :D Kolejny cel to 120 za 5 tygodni (wtedy wracam do domu rodzinnego). Jeśli nie będzie stagnacji to może być ciekawie :D I drugi cel to zrzucić trochę tłuszczu z brzucha. Pozdrawiam siłacze!
No pain, no gain

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

arek2 pisze:Biceps 36 cm, Klata: 100 cm
to huderlak z Ciebie.....
u mnie w bicku 42 w klatce 122 :mrgreen:
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

BOCZEK pisze: to huderlak z Ciebie.....
u mnie w bicku 42 w klatce 122 :mrgreen:
No taki zwykły chłopaczek :D Muszę trochę kg i tak zrzucić to będę jeszcze mniejszy :D

A Twoje wyniki jak się prezentują?
No pain, no gain

ODPOWIEDZ