Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Jasne że korzystanie z serwera VPS jest bardzo wygodne i bardzo często stosowane. Dostęp masz z każdego miejsca, gdzie masz w miarę bezpieczny internet. Obecnie korzystam gościnnie, ale kiedyś miałem z Commercial Network Services. Chodził idealnie.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Czy ktoś może rozczaił co i jak z tym kodem url, bo jak widzę to nadal nie ma opcji wklejenia widgetu myfxbook. Jest jakiś sposób, czy po prostu już nie ma takiej opcji na forum ?
Obrazek
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

juszjuszmilion pisze:Czy ktoś może rozczaił co i jak z tym kodem url, bo jak widzę to nadal nie ma opcji wklejenia widgetu myfxbook. Jest jakiś sposób, czy po prostu już nie ma takiej opcji na forum ?
Pisałem do administratora jak próbowałem zrobić to u spontfx. Nic nie odpisał. Pewnie wyłączyli bo im się nie podobają te widgety. Niech im będzie. Oczywiście tylko się domyślam, ale już kilka dni minęło i dalej nic. Ja też nie mogę dodać od tamtej pory, też mam ten komunikat.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Szkoda, bo to fajny bajer, tym bardziej dla ludzi zajmujących się forexem. Bardzo fajny bajer. Nawet kosztem reklamowania myfxbook. No ale forum to chyba forum, a nie biznes.
Obrazek
Obrazek

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

juszjuszmilion pisze:Pytanko, ma ktoś doświadczenie z dobrym serwerem na którym można by zostawić grający automat? może ktoś coś polecić?
Czy może lepiej ustawić drugi komp i czasem doglądać?
jak masz dobre lacze internetowe i nie masz problemow z energia elektryczna to mozesz postawic drugiego kompa. mozesz nawet w latwy sposob zrobic sobie vnc serwer na tym kompie i z calego swiata sprawdzac lub przestawiac EA.
ale vps tez jest wygodny, ostatnio korzystam z podstawowego vps gdzie place 4,90 zl za miesiac dzialania, wada taka, ze wszystko pod linuxem i trzeba sobie samemu ustawiac i instalowac.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

vps dobra sprawa, chyba najlepsza opcja. Jak dla mnie wadą jest jak zawsze psychika, że coś gdzieś tam u kogoś stoi. Wiadomo, jeśli jest u brokera 100USD to pal licho, ale jeśli jest 100tys USD to człowiek zaczyna się zastanawiać co jest bezpieczniejsze. Na szczęście zawsze można odpalić platformę na swoim kompie i np pozamykać to co sobie samo śmiga na vps, bo nagle hasło na vps nie wchodzi.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Ciekawostka dotycząca Pepperstone, do balansu na koncie 1 mln $ można szaleć pełną dźwignią.
Ale to info nie przetestowane. Przetestowana tylko pozycja 400 lotów przy balasie 100tys $.
Obrazek
Obrazek

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

To jaka jest tam dźwignia, że otworzyłeś 400 lotów przy 100tys. balance'u? :O Czy miałeś po prostu kilka razy więcej w equity?

By the way to jak jest z otwarciem i zamknięciem takiego gigantycznego trade'u? Chodzi mi tu o poślizgi cenowe, były duże?

Sorry jeśli niegramotnie piszę, ale dziś sobota :D

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Ja na swoim rachunku nie otwierałem, ale kolega przy mnie otwierał. To nie była pozycja na danych, weszła normalnie jak zwykła 1 lotowa. Zamknięta z 1 pipsowym zyskiem też normalnie.
Obrazek
Obrazek

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Wow, no to nieźle... Otwieranie 400 lotów to "trochę" sporo jak na mój poziom, ale dobrze wiedzieć że jest broker który oferuje taką możliwość na pełnej dźwigni i to bez poślizgów :D

ODPOWIEDZ