Poziom forum jest doskonały!

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

profession pisze: Dawniej aby założyć konto u brokera ECN trzeba było mieć duży depozyt. Teraz wystarczy kilka dolarów.
i gdzie ten ecn za kilka $ ? ja pier.. ze niby dukas?
Dajcie spokoj
brother pisze:Nie trzeba wiedzieć kto pociąga za sznurki na fx żeby zarabiać takie jest moje zdanie na obecną chwilę.
hehehe... nie jestem pilotem moje zdanie jest takie ze nie trzeba trzyma ctserow by latac :mrgreen:
o ciurwa ale kyrk :lol:

ja sugeruje popatrzec jak dzialja systemy do zarzdzanai ryzykiem na pochodnych itp.. a potem zrozumiec skad sie bierze fakt ze broker zarabia reszta traci.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

reptile pisze:hehehe... nie jestem pilotem moje zdanie jest takie ze nie trzeba trzyma ctserow by latac Mr. Green
o ciurwa ale kyrk Laughing
Może i masz dużą wiedzę, ale zapewniam cię, że są na tym forum osoby, które nie wiedzą jak to działa od wewnątrz, a zarabiają grając czystą techniką. Jak ktoś gra na 3 odbicie od LT albo SR to nie zastanawia się co i jak tylko gra na setup.

ps a komentarz w głupawym stylu zostaw dla siebie może coś wiesz, ale to cie nie usprawiedliwia.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

No ale taka prawda.. komentarz po prostu surowy inaczej jest tak ze jest 50 nie zarabiajcych i powtarzajcych siebie na wzajem jako madrosc.. a to ecn a to stp dma.. SL i inne takie... sami sie podswiadomie programujecie i sobie szkodzicie.. dzien po dniu.. az w koncu na zmiane nie ma szans.. a tu ani sie wycofac po roku 2 wiecej ani nei latwo zmienic.
Grajcie dalej.. temat fajny warto by nawet przesunac do ogolnych..moze jeszcze cos wyjdzie z tego :wink:

ps sie nie obrazaj.. sie ciesz ze mial cie kto zebac.. minimalnie szczerze przed lustro i popatrz jak slaba jest psycha.. jej mechanika z czym walczysz.. albo jak ulegasz
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Ludzie otrząśnijcie się.

Wiecie dlaczego nie ma szkoleń z programowania i algo tradingu a tyle się mówi o tradingu manualnym?

Zacytuje fragment prywatnej rozmowy z jednym z wieloletnich użytkowniku forum:
Wszyscy kładą do głowy - grajcie TYLKO ręcznie (nic nie sprawdzajcie - grajcie jak wam się wydaje) .

Przecież to byłby dramat gdyby ludzie zaczęli sprawdzać co MATEMATYCZNIE ma uzasadnienie.

A tak to "na pałę" wejdzie tu, innym razem tam i myśli, że jest mądry... a to nie zupełnie tak...

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

dobra to może ktoś uświadomi wszystkich nieświadomych i da namiar na "symulator" rynku, ja kiedyś szukałem, ale niestety nie znalazłem.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

dobra to może ktoś uświadomi wszystkich nieświadomych i da namiar na "symulator" rynku, ja kiedyś szukałem, ale niestety nie znalazłem.
Byl gdzies temat moj na nawi.. sa 2 free na necie ostanio powstal nowy pod kdb+
1 w java
2 w c polaczony z 1
3 kdb++

Szukaj order book symulation

ver. 3 laczy kilka.. fajna sprawa polecam..

Inne wyjscie to "posiasc" systemy matchowania lub je replikowac

Dodano po 13 minutach:

tematu nie moge znlaexc ale tu masz
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 297#480297
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

dzięki za info
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Gdzies po tych postal byl temat
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 9069#99069

ale trwalosc tematu na nawi jest krotka.. jesli nei ma ankeity.. dlatego poziom jest doskonaly :wink:
a tak serio to temu ze nie ja jestem adminem :mrgreen:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 324#241324
by było porzadnie :D
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

Poziom forum jest doskonały!
Ja po dłuższej nieobecności też zajrzałem na forum i chyba pierwszy temat jaki mi się rzucił w oczy, to było "Jak się podciągać na drążku" czy jakoś tak ...

Więc pomyślałem sobie, że jak nie będę wiedział z czego ugotować zupę, to zajrzę tutaj i na pewno ktoś doradzi ...

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

No jest prawie jak onet.. tam sie odiwesz jak zgwalcic bacie lub koleznake.. jak zostac sponsorem, co nowego w sprawie OWN i takei tam :lol: ewolucja..
:wink:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ