IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
52%
Poza paroma minusami są ok
17
34%
Przeciętny
5
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
1
2%

Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo » 09 sty 2020, 11:45

Sprawdź czy oznaczenia symboli z okna Rynek pokrywają się z tymi na wykresie. Jeśli tak to przychodzi mi do głowy tylko otwarcie nowego konta, które pewnie trafi na inny serwer... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP » 09 sty 2020, 12:18

Już wszystko ok :) Chciałem w weekend coś posprawdzać ale nie dało się połączyć z żadnym serwerem. Pierwsza myśl- padł rachunek (który ma ponad 3 lata :o) i trzeba założyć kolejne konto i tak też zrobiłem i od tego momentu był problem z ceną która nie pokrywała się z tą z tabeli. Stwierdziłem że spróbuje zalogować się na stare konto i.. połączyło- problem rozwiązany. Obstawiam że mieli jakieś prace konserwatorskie i wyłączyli wtedy serwery.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

vanquisher
Uczestnik
Uczestnik

Nieprzeczytany post autor: vanquisher » 19 sty 2020, 20:02

Ktoś tam pisał "Pamietaj aby zweryfikowac konto bankowe w panelu klienta przed zleceniem wyplaty bo przelew bedzie odrzucony"

Znalazłem też taką notkę : For first Wire transfer withdrawals, we require that you provide us with a supporting copy of the bank statement related to your registered bank account. For fast approval, please upload the document.

Wysłałem im statement z banku w polskiej walucie w Santanderze (jakieś 3 tygodnie temu i mam approved), ale założyłem też konto walutowe w Aliorze i właśnie na to konto chcę dostawać wypłaty. Czyli to konto w aliorze muszę zweryfikować w panelu klienta (chyba w my bank details) tak? A jak nie robiłem jeszcze żadnych płatności na tym koncie to co w takim wypadku?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: raposo » 20 sty 2020, 08:43

Tak, dodaj drugie konto i kolejny statement do weryfikacji tego rachunku.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ