Zrezygnowałem z Forex

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Tylko do starych wyjadaczy: gdybym wiedział że tak to wygląda.. zrezygnowałbym

tak
61
22%
nie
214
78%
 
Liczba głosów: 275

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Ano Forex wyostrza dowcip
aż tak? Ja się nie mogę doszukać tu śmiesznej treści póki co :583:

o co chodzi?> :pray: to jakiś forexowy żart traderów? :584: tylko nie z reptile żarty tutaj róbcie :wpale:
W sprawie ankiet piszcie do Admina może coś akurat się uda.
do tego pana ?
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... rofile&u=2
czy tutaj ?
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... um.php?f=8

Awatar użytkownika
luktom
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:39

Nieprzeczytany post autor: luktom »

A gdybym ja wiedział jak to wygląda to... zacząłbym kilka lat wcześniej 8)
algotronic- zaawansowane rozwiązania dla traderów
Odwiedź naszą stronę WWW, aby poznać pełną ofertę

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

gucio
100% poparcie.Też tak uważam.Aczkolwiek nie żałuję czasu na GPW zarobiłem,trochę AT się nauczyłem.FOREX jest super tylko bardzo trudny.Pozdrawiam.

Dodano po 4 minutach:

Ps.leonidas Masz rację tylko nie zapominaj że FX to jest jeden z elementów układanki są jeszcze,rynek żywności po Fx drugi najpłynniejszy rynek świata,rynek surowców,rynek eenergi itp. więc? ALLELUJA i do PRZODU.Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
sławetny
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 01 lip 2007, 01:54

Nieprzeczytany post autor: sławetny »

reptile napisał: Cytat:
Jeśli jest sie na tym rynku myślę, że warto być na forum, by może czasem przeczytać coś ciekawego, nowego itp. Spamerzy to chyba nieznaczna ilość.



Hmm - widzę, że chyba coś zażartowałem, ale co?
Kitowe jest to forum co ? A może sami spamerzy?
jasonbourne ? MaRCHeW ? O co biega


Nie przejmuj się:)

Niektórzy "starzy wyjadacze" robią wielką łaskę, że się tu odezwą i jak coś w rodzaju "rofl" napiszą, to każdy "lamer" ma to za "guru" wielką mądrość uważać...

Swoją drogą pytanie dotyczyło "starych wyjadaczy". Niewielu tu się za takich uważa i ja sam się długo zastanawiałem czy jestem uprawniony do odpowiedzi.
ARBEIT MACHT FREI

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

reptile napisal:
Nie wiem czy można stanąć na forex na pozycji która pozwala walczyć z rynkiem, ale zakładając firmę można tworzyć rynek i go kontrolować ( w moim wyobrażeniu, chociaż wiem że wszystko w sumie już jest, ale .. )

otoz jestes czescia rynku na ktorym dzialasz ( burdelowego, forexowego itd. ... ja bym zostal piekarzem ..... gdyby nie bylo FOREXU!) O walce niczego nie napisalem ;)
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Gdybym wierzył we wszystko co na tym forum jest pisane, to bym już dawno zrezygnował. Trzeba umieć odfiltrowywać treść. Zastanawiam się nad tendencją ludzi do podążania za grupą. Najwięcej postów jest w dziale ze strategiami i przy strategiach, które dają tyle zarobić co rzut monetą. Pewnie zaraz ktoś napisze mi, że jestem w błędzie, ale mam swoje racje i poglądy i nikt tego nie zmieni. Doświadczyłem tej ciężkiej pracy i godzin siedzenia przed kompem. Powiem, że warto było ... no i nadal jest i mam nadzieję, że będzie. Warto pracować szczególnie na to uczucie, że mówisz sobie, że coś Ci wyszło. ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

A to uczucie jest lepsze niż orgazm- jak po odpaleniu sella kurs zapierdala w ciągu kilkunastu minut w dół jak kamień,,<mniam> :D :D :D
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
magictrader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 684
Rejestracja: 01 lut 2008, 10:26

Nieprzeczytany post autor: magictrader »

I jak tu wtedy zrezygnować :D.

Awatar użytkownika
davidoski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 sie 2008, 15:49

Nieprzeczytany post autor: davidoski »

Lepsze od orgazmu? Całkiem wam odbiło... :)

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Kuguar napisal:
A to uczucie jest lepsze niż orgazm- jak po odpaleniu sella kurs zapierdala w ciągu kilkunastu minut w dół jak kamień,,<mniam>

Chlopie jak jeden systemik wypalil (jestem antysystemikowcem .... ale tak na uboczu puszczam "gady" ... i ..... tego .... nie opisze tego ile orgazmow mialem ... systemikowych oczywiscie ;)

Swoja droga znam te uczucie ( tradera ) .... jest wspaniale, jest jak milosc, na ktora nalezy zasluzyc.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

ODPOWIEDZ