DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 29 mar 2019, 00:00

Wzrost
3
43%
Bez zmian
1
14%
Spadek
3
43%
 
Liczba głosów: 7

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: jkar »

coolcov pisze:
jkar pisze:
belon pisze:
Nie mam wątpliwości co do kierunku tylko z którego miejsca pójdą UP - czy dojadą do strefy czy nie.
Das ist alles.
EURUSDH1.png
Przepraszam powiedz m, dlaczego uważasz że pójdą z edkiem do góry, bo ja np. nie wiem i w ogóle nie widzę podstaw żadnych do rośnięcia edka....????
"Ale nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem..."
Ja nie wiem czy pójdą do góry, wiem ze biorę tu długą.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Zobaczymy co za twardziele zostaną z L na lirce na swapa :lol:
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel h4 - po dzisiejszym ruchu mamy ukształtowany trojkat wewnatrz klina. Obecnie walka o obrone dolnej bandy.
https://www.tradingview.com/x/8cHCe4Ff/

-- Dodano: 28 mar 2019, 14:30 --

kangur h4 - cały czas wewnątrz trójkąta rozszerzającego. Podobnie jak na kablu trwa walka o obrone dolnej bandy
https://www.tradingview.com/x/b8kSAxBe/

wti h4 - test podstawy podwójnego szczytu
https://www.tradingview.com/x/Of8jKVrk/

edek h1 - ewentualny powrót do wnętrza klina da sygnał że wybicie było fałszywe i powinniśmy zobaczyć wtedy ruch oznaczony strzałką. Jesli w ciagu 1-3h taki powrót nie nastąpi to IMO bedzie oznaczac dalsza słabość byków i wtedy spodziewam sie przyspieszenia spadków w celem na 1.1100-1.1120
https://www.tradingview.com/x/qZhEEhkr/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:złoto sobie kupłem i Srebro sobie kupłem i sobie będę siedział i czekał ...
Więcej ugrasz na silver niż na lirze tureckiej :)
Ja też się czaje na L ale niżej

-- Dodano: czw 28-03-2019, 15:51 --

Chyba nie trzeba tłumaczyc co to za formacja :)
https://charts.mql5.com/20/816/golds-d1 ... rokers.png

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Koniec na dzisiaj. Umordował mnie ten skalping. +0,8% depo
The only way is up

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Cblondyn pisze:
Chyba nie trzeba tłumaczyc co to za formacja :)
https://charts.mql5.com/20/816/golds-d1 ... rokers.png
nie ufam tym głowom ;)

Tsunami, myślisz że dzisiejsze swapy będą tez takie duże jak wczorajsze ??
u mnie na CMC +1185 GBP dniówki na swapach :D

-- Dodano: czw 28-03-2019, 16:31 --

oczywiście demo konto ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

krab29 pisze:Rysiu, nic się nie odzywasz. Wyszedłem z świętego grilla tak po 9.
Wejście 145,53 na S. Wyjście 144,656. Zysk minus swapy około 100zł. Czyli mieliśmy pod drodze 148,50 i dołek niższy niż dzisiaj. Ogólnie grill jak dla mnie się nie sprawdził. -300 pipsów po drodze na zysku 100 pipsów.
Jedyny opłacalny setup z grillem to konto za powiedzmy 10000zł. Wejście za max. 0,04 lota na miesiące (tutaj policzmy 2) i zysk 100zł czyli 1%. W skali roku daje to 6%. Lepiej niż lokata, ale narażamy się na duże ryzyko uwędzenia kiełbaski na grillu na dłuższy czas (do zwęglenia). Jakbyś zapodał sygnał na S przy 148,xx to było by ok.
Jak zmieni się sygnał na L to pisz. Wejdę za 0,02 lota. Na L są swapy dodatnie.
Świeżak zarobiłeś coś na rzeźniku jak Ryszard zapodawał grillowanie? Czy mój setup czy twoje dały lepszy zysk? Ciekawi mnie to :564:
Wszystkim dużo życzliwości.
Grilluj dalej i miałeś zawierzyć Grallowi, kasę weź na stratę, to nie będziesz kombinował. Trzymać S i nic nie robić póki nie będzie przekręcenia Grallu na L. tego nie ma. zyski przyjdą, ale zbyt niecierpliwym nie można być. Liczysz zysk roczny, a rok na Grallu nie byłeś, trzymałeś, ile 2 m-ce chyba nawet nie

Do banku włozą i miesiącami, ba latami nie liczą, nie pytają, a tu wejdzie i w tydzień by chciał 200%
Wlaź z powrotem w S

czytam sobie raz po raz, ale co mam pisać, Grallowanie to leniuchowanie, ja się nie zapracowuje zbytnio. Nic dodawać, po prostu trzymać S.

cierpliwości.

jak faktycznie wylazłeś, to tylko czekać aż runie lada moment. tak to działa. :568:

Niby ciśnienia nie miałeś, i mało było, daj się wykazać Grallowi, a nie tniesz przyszłe zyski, po co to tykasz?
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 16:43 przez F-You Money, łącznie zmieniany 1 raz.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 754
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

PipsKong pisze:
Cblondyn pisze:
Chyba nie trzeba tłumaczyc co to za formacja :)
https://charts.mql5.com/20/816/golds-d1 ... rokers.png
nie ufam tym głowom ;)

Tsunami, myślisz że dzisiejsze swapy będą tez takie duże jak wczorajsze ??
u mnie na CMC +1185 GBP dniówki na swapach :D

-- Dodano: czw 28-03-2019, 16:31 --

oczywiście demo konto ;]
Szanowni Klienci, :!:

Uprzejmie przypominamy, iż w dniu 31 marca 2019 odbywają się wybory samorządowe w Turcji. W związku z tym na parach walutowych związanych z lirą turecką (EURTRY, USDTRY) oraz kontrakcie CFD na indeks turecki (TR30) może wystąpić ponadprzeciętna zmienność jak również rozszerzenie spreadów rynkowych w bardzo dużym zakresie.

W związku z powyższym zalecamy rozważny handel na tych instrumentach oraz dostosowanie wielkości pozycji oraz środków na rachunkach do warunków rynkowych.

Z racji niskiej płynności, w trakcie realizacji zleceń na powyższych instrumentach mogą wystąpić duże luki oraz poślizgi cenowe ( w szczególności w czasie otwarcia rynku w niedzielę 31 marca 2019).

W przypadku drastycznego spadku płynności może również dojść do czasowego zawieszenia handlu na instrumentach powiązanych z lirą turecką.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

PipsKong pisze:
Cblondyn pisze:
Chyba nie trzeba tłumaczyc co to za formacja :)
https://charts.mql5.com/20/816/golds-d1 ... rokers.png
nie ufam tym głowom ;)

Tsunami, myślisz że dzisiejsze swapy będą tez takie duże jak wczorajsze ??
u mnie na CMC +1185 GBP dniówki na swapach :D

-- Dodano: czw 28-03-2019, 16:31 --

oczywiście demo konto ;]
Będą, co najwyżej jeszcze je powiększą.

-- Dodano: czw 28-03-2019, 16:55 --
Andreasgp pisze:
PipsKong pisze:
Cblondyn pisze:
Chyba nie trzeba tłumaczyc co to za formacja :)
https://charts.mql5.com/20/816/golds-d1 ... rokers.png
nie ufam tym głowom ;)

Tsunami, myślisz że dzisiejsze swapy będą tez takie duże jak wczorajsze ??
u mnie na CMC +1185 GBP dniówki na swapach :D

-- Dodano: czw 28-03-2019, 16:31 --

oczywiście demo konto ;]
Szanowni Klienci, :!:

Uprzejmie przypominamy, iż w dniu 31 marca 2019 odbywają się wybory samorządowe w Turcji. W związku z tym na parach walutowych związanych z lirą turecką (EURTRY, USDTRY) oraz kontrakcie CFD na indeks turecki (TR30) może wystąpić ponadprzeciętna zmienność jak również rozszerzenie spreadów rynkowych w bardzo dużym zakresie.

W związku z powyższym zalecamy rozważny handel na tych instrumentach oraz dostosowanie wielkości pozycji oraz środków na rachunkach do warunków rynkowych.

Z racji niskiej płynności, w trakcie realizacji zleceń na powyższych instrumentach mogą wystąpić duże luki oraz poślizgi cenowe ( w szczególności w czasie otwarcia rynku w niedzielę 31 marca 2019).

W przypadku drastycznego spadku płynności może również dojść do czasowego zawieszenia handlu na instrumentach powiązanych z lirą turecką.

Miło że ostrzegają.
The only way is up

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.03.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Andreasgp pisze:
Uprzejmie przypominamy, iż w dniu 31 marca 2019 odbywają się wybory samorządowe w Turcji. W związku z tym na parach walutowych związanych z lirą turecką (EURTRY, USDTRY) oraz kontrakcie CFD na indeks turecki (TR30) może wystąpić ponadprzeciętna zmienność jak również rozszerzenie spreadów rynkowych w bardzo dużym zakresie.

W związku z powyższym zalecamy rozważny handel na tych instrumentach oraz dostosowanie wielkości pozycji oraz środków na rachunkach do warunków rynkowych.

Z racji niskiej płynności, w trakcie realizacji zleceń na powyższych instrumentach mogą wystąpić duże luki oraz poślizgi cenowe ( w szczególności w czasie otwarcia rynku w niedzielę 31 marca 2019).

W przypadku drastycznego spadku płynności może również dojść do czasowego zawieszenia handlu na instrumentach powiązanych z lirą turecką.
co to za broker ?? Mają indeks Turecki ??? a w jakiej walucie jest rozliczany ten indeks ???
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany