Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Caterina
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2018, 17:19

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Caterina »

Zachowaj dla siebie swoje osobiste wycieczki. Nie interesuje mnie analiza 150 stron bełkotu , którego ze względu na jad i błędy gramatyczno - stylistyczne nie da się po prostu czytać. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. Znam negatywne opinie na temat tego człowieka ale znam również mało życzliwa naturę swoich rodaków. Kursy sprzedaży są popularne w wielu krajach, jako że informacji na temat pewnych istotnych " detali" na darmo szukać na stronach internetowych, nawet tych zagranicznych. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin. Reasumując interesuje mnie opinia nabywców tego kursu a nie czytanie bezwartościowych wynurzeń frustrata.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Na tych 150 stronach masz kilkanaście opinii osób, które kurs kupiły, w tym moją. Ich znalezienie nie zajmie Ci więcej czasu, niż komuś innemu ponowne napisanie osobnego posta specjalnie dla Ciebie, tylko dlatego, że nie chce Ci się przejrzeć wątku.
Twoja sprawa.
Co do jadu- trudno się dziwić- dla wielu osób wydatek rzędu 3000 złotych to naprawdę dużo pieniędzy. Jacek doskonale wie o tym, a jednak cynicznie wmawiał, że kurs się szybko zwróci, choć to oczywiste kłamstwo.

Ja na tym forum jestem bodaj jedynym nabywcą kursu, który nie pojechał po nim totalnie, a to z tego względu, że ów kurs zupełnie przypadkiem utrafił w branżę którą się zajmuję i trochę ukierunkował w pewnych kwestiach.

Jeśli zaś chodzi o blok kursu poświęcony handlowi na allegro, to jest zupełne dno i podstawy podstaw. Chcesz wiedzieć więcej- poszukaj; nie chce Ci się szukać- zmarnuj kasę i przekonaj się sama.

P.S. Jak czepiasz się błędów językowych, to sama ich nie popełniaj w poście. Trochę obciach.
Pozdrawiam.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Ale popełniacie błędy ortograficzne,że aż razi po oczach.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Caterina pisze:Zachowaj dla siebie swoje osobiste wycieczki. Nie interesuje mnie analiza 150 stron bełkotu , którego ze względu na jad i błędy gramatyczno - stylistyczne nie da się po prostu czytać. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. Znam negatywne opinie na temat tego człowieka ale znam również mało życzliwa naturę swoich rodaków. Kursy sprzedaży są popularne w wielu krajach, jako że informacji na temat pewnych istotnych " detali" na darmo szukać na stronach internetowych, nawet tych zagranicznych. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin. Reasumując interesuje mnie opinia nabywców tego kursu a nie czytanie bezwartościowych wynurzeń frustrata.
Uwielbiam to jak typiara wchodzi na forum, gdzie jego ekselencja J.W został objechany od góry do dołu, wypunktowany w każdy możliwy sposób, a ta dalej się pyta czy warto HAHAHAHAHA kisnę :D:D

Kup kurs i sama się przekonaj czy chcesz się uczyć o alleggro od niego:) 150 stron bełkotu? 150 stron pytań na które J.W nie raczył się ustosunkować i odpowiedzieć!!!

EdThorp
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: EdThorp »

Swoją drogą ciekawe, że film Piotra Marszałkowskiego o Jacku cały czas wisi na Youtube. A i o skazaniu Pana Piotra jakoś nie słychać choć już 1,5 roku minęło.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

EdThorp pisze:Swoją drogą ciekawe, że film Piotra Marszałkowskiego o Jacku cały czas wisi na Youtube. A i o skazaniu Pana Piotra jakoś nie słychać choć już 1,5 roku minęło.
Jacuś kilkarotnie powtarzał, że ten PAN-czyli Piotr Marszałkowski ma postawione zarzuty prokuratorskie ha ha ha czyli znów kłamał, bo niby za co miałby mieć postawione zarzuty prokuratorskie ha ha

Jacuś ma taką wiedzę na temat prawa, że aż śmiałem się do rozpuku. Jedynie mógłby mu wytoczyć z powództwa cywilnego sprawę i udowodnił przed sądem, że nie jest brunetem i nie mówił nic o wkładaniu penisa w ryż ha ha ha , a marszałkowski go pomówił.

Przecież to co on powiedział to prawda!!

Caterina
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2018, 17:19

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Caterina »

KAZIKGAZIK pisze:
Caterina pisze:Zachowaj dla siebie swoje osobiste wycieczki. Nie interesuje mnie analiza 150 stron bełkotu , którego ze względu na jad i błędy gramatyczno - stylistyczne nie da się po prostu czytać. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. Znam negatywne opinie na temat tego człowieka ale znam również mało życzliwa naturę swoich rodaków. Kursy sprzedaży są popularne w wielu krajach, jako że informacji na temat pewnych istotnych " detali" na darmo szukać na stronach internetowych, nawet tych zagranicznych. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin. Reasumując interesuje mnie opinia nabywców tego kursu a nie czytanie bezwartościowych wynurzeń frustrata.
Uwielbiam to jak typiara wchodzi na forum, gdzie jego ekselencja J.W został objechany od góry do dołu, wypunktowany w każdy możliwy sposób, a ta dalej się pyta czy warto HAHAHAHAHA kisnę :D:D

Kup kurs i sama się przekonaj czy chcesz się uczyć o alleggro od niego:) 150 stron bełkotu? 150 stron pytań na które J.W nie raczył się ustosunkować i odpowiedzieć!!!
Posłuchaj typiarzu. Mnie nie interesuje ani ''widzimisię'' ani słowne prymitywne przepychanki ludzi, których poziom intelektualny sięga dna. Nie obchodzi mnie kurs 1 milion trylion itd, tylko kurs sprzedaży autorstwa tego człowieka i wezmę pod uwagę wyłącznie opinie NABYWCÓW tego konkretnego kursu. Wiem, co J. Wiśniowski robił wcześniej, niemniej jak powszechnie wiadomo handlem nie parają się intelektualiści, tylko osoby proste jak pas startowy, często bez formalnego wykształcenia i z wywodzące się ze środowisk dotkniętych biedą. Także na tle innych autorów tego typu kursów ( a jest ich niewiele, przejrzałam wszystkie oferty) Wiśniowski wypada całkowicie przeciętnie....Także kiśnij dalej o co zresztą nie trudno w biednym, prymitywnym słowiańskim kraju.

EdThorp
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: EdThorp »

Katolicki bloger apeluje o modlitwę za Jacka http://detektywprawdy.pl/2018/12/04/suk ... u-sukcesu/

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

https://www.youtube.com/watch?v=uKfzP5dHQAY


5:10

Jacek mówi, żeby pójść na budowę pracować i płacą tam 8 tysięcy bez problemu :roll: :roll: , żeby zarobić na inwestycje.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Monster11 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=uKfzP5dHQAY


5:10

Jacek mówi, żeby pójść na budowę pracować i płacą tam 8 tysięcy bez problemu :roll: :roll: , żeby zarobić na inwestycje.
No i tu akurat ma rację.

ODPOWIEDZ