Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 mar 2019, 09:32    

Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

lifehause00

Uczestnik

Uczestnik

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post03 sty 2019, 22:33

100 stron o tym że ten jego kurs to badziew, a chłopak się pyta czy warto kupić x)

KRAKA

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post05 sty 2019, 19:18

Nie wiem jak to się dzieje, że ktokolwiek tego człowieka ogląda, przecież to co on opowiada to czysty kretynizm! Większych bzdur nigdy w życiu nie słyszałem, szkoda każdego słowa żeby komentować poczynania tego pana. Polska jest chyba ostatnim krajem na świecie w którym taka osoba mogła zrobić jakąkolwiek "karierę". Bo człowiek ten lansuje się na człowieka sukcesu i milionera, jeździ po świecie i kręci filmy np. w lobby hotelu w Dubaju (bo na wynajęcie apartamentu pewno go nie stać) o ciastkach posypywanych złotem, a z drugiej strony ściąga rozbite stare samochody z Kanady, naprawia je i próbuje sprzedawać w komisie w swojej rodzinnej Dębicy. Jego "posiadłość" w Dębicy też pozostawia wiele do życzenia i zaczynam chyba rozumieć dlaczego udziela porad żeby oszczędzać i nie kupować butelkowanej wody, tylko nalewać z dużego pojemnika do swojej butelki. Bzdury, bzdury, bzdury, czy wy tego nie widzicie z kim macie do czynienia, i jeszcze prosicie go o porady? Ruszcie dupę i przeczytajcie jego książkę, tam wszystkie "prawdy objawione" są w niej zawarte - mnie jako dziecko już w szkole podstawowej uczono, że dobrze jest przed spaniem przewietrzyć pokój - ten pan podniósł to do prawdy objawionej. O innych jego pomysłach nawet nie wspomnę, bo propozycje typu - doprowadzania się w kąpieli do ejakulacji i w ostatniej chwili ściskanie jąder, są poza moim zakresem akceptacji i dobrego smaku. Współczuję młodym ludziom, którzy dali się omotać takiemu "mentorowi" - to słaby wzorzec na przyszłość.

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post08 sty 2019, 22:11

Chyba nie widziałeś jego willi rodem z PRL na Żwirki i Wigury. Teraz stworzył pewną sportową aplikację w którą niby zainwestował pieniądze jako inwestor. Tak mówi na najnowszym filmiku...

Takie biznesy podaje...które reklamuje hahahah na YOUTUBE, ale nie mówi na czym zarobił te miliony:):):)

SamuX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post18 sty 2019, 21:20

Caterina pisze:Witam. Chciałabym uzyskać odpowiedź na następujące pytanie ale bez hejtu. Czy ktoś zakupił kurs Jacka Wiśniowskiego dotyczący sprzedaży na Allegro i Amazonie? Chcę spróbować swoich sił w handlu niemniej nie mam wiedzy w tym temacie. Czy ten kurs jest warty uwagi ? Proszę o szczere i konkretne odpowiedzi.

Masz 150 stron tego wątku, który w zasadzie może służyć za kurs, a ty zadajesz takie pytanie...

Nie sądziłem, że to napiszę, ale według mnie kurs 1mln może być dla Ciebie. Coś, co masz za darmo w internecie dostaniesz bez szukania w kursie Jacka.

Caterina

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post20 sty 2019, 22:58

Zachowaj dla siebie swoje osobiste wycieczki. Nie interesuje mnie analiza 150 stron bełkotu , którego ze względu na jad i błędy gramatyczno - stylistyczne nie da się po prostu czytać. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. Znam negatywne opinie na temat tego człowieka ale znam również mało życzliwa naturę swoich rodaków. Kursy sprzedaży są popularne w wielu krajach, jako że informacji na temat pewnych istotnych " detali" na darmo szukać na stronach internetowych, nawet tych zagranicznych. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin. Reasumując interesuje mnie opinia nabywców tego kursu a nie czytanie bezwartościowych wynurzeń frustrata.

dziabuch

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 sty 2019, 14:18

Na tych 150 stronach masz kilkanaście opinii osób, które kurs kupiły, w tym moją. Ich znalezienie nie zajmie Ci więcej czasu, niż komuś innemu ponowne napisanie osobnego posta specjalnie dla Ciebie, tylko dlatego, że nie chce Ci się przejrzeć wątku.
Twoja sprawa.
Co do jadu- trudno się dziwić- dla wielu osób wydatek rzędu 3000 złotych to naprawdę dużo pieniędzy. Jacek doskonale wie o tym, a jednak cynicznie wmawiał, że kurs się szybko zwróci, choć to oczywiste kłamstwo.

Ja na tym forum jestem bodaj jedynym nabywcą kursu, który nie pojechał po nim totalnie, a to z tego względu, że ów kurs zupełnie przypadkiem utrafił w branżę którą się zajmuję i trochę ukierunkował w pewnych kwestiach.

Jeśli zaś chodzi o blok kursu poświęcony handlowi na allegro, to jest zupełne dno i podstawy podstaw. Chcesz wiedzieć więcej- poszukaj; nie chce Ci się szukać- zmarnuj kasę i przekonaj się sama.

P.S. Jak czepiasz się błędów językowych, to sama ich nie popełniaj w poście. Trochę obciach.
Pozdrawiam.

ADASKO2012

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post21 sty 2019, 17:29

Ale popełniacie błędy ortograficzne,że aż razi po oczach.

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post22 sty 2019, 13:20

Caterina pisze:Zachowaj dla siebie swoje osobiste wycieczki. Nie interesuje mnie analiza 150 stron bełkotu , którego ze względu na jad i błędy gramatyczno - stylistyczne nie da się po prostu czytać. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. Znam negatywne opinie na temat tego człowieka ale znam również mało życzliwa naturę swoich rodaków. Kursy sprzedaży są popularne w wielu krajach, jako że informacji na temat pewnych istotnych " detali" na darmo szukać na stronach internetowych, nawet tych zagranicznych. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin. Reasumując interesuje mnie opinia nabywców tego kursu a nie czytanie bezwartościowych wynurzeń frustrata.

Uwielbiam to jak typiara wchodzi na forum, gdzie jego ekselencja J.W został objechany od góry do dołu, wypunktowany w każdy możliwy sposób, a ta dalej się pyta czy warto HAHAHAHAHA kisnę :D:D

Kup kurs i sama się przekonaj czy chcesz się uczyć o alleggro od niego:) 150 stron bełkotu? 150 stron pytań na które J.W nie raczył się ustosunkować i odpowiedzieć!!!

EdThorp

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post22 sty 2019, 17:25

Swoją drogą ciekawe, że film Piotra Marszałkowskiego o Jacku cały czas wisi na Youtube. A i o skazaniu Pana Piotra jakoś nie słychać choć już 1,5 roku minęło.

KAZIKGAZIK

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post23 sty 2019, 10:59

EdThorp pisze:Swoją drogą ciekawe, że film Piotra Marszałkowskiego o Jacku cały czas wisi na Youtube. A i o skazaniu Pana Piotra jakoś nie słychać choć już 1,5 roku minęło.

Jacuś kilkarotnie powtarzał, że ten PAN-czyli Piotr Marszałkowski ma postawione zarzuty prokuratorskie ha ha ha czyli znów kłamał, bo niby za co miałby mieć postawione zarzuty prokuratorskie ha ha

Jacuś ma taką wiedzę na temat prawa, że aż śmiałem się do rozpuku. Jedynie mógłby mu wytoczyć z powództwa cywilnego sprawę i udowodnił przed sądem, że nie jest brunetem i nie mówił nic o wkładaniu penisa w ryż ha ha ha , a marszałkowski go pomówił.

Przecież to co on powiedział to prawda!!
PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic